HumorViccek

Vicc: Egy idős néni bemegy a boltba, és kér egy kiló kenyeret…

Egy idős néni bemegy a boltba, és kér egy kiló kenyeret.

Az eladó azt mondja:

“Tessék, itt van a friss kenyér.” A néni azt válaszolja:

“De hát ez még meleg!

” Az eladó elmosolyodik:

“Igen, de ha kiveszi a jégszekrényből, nemsokára hideg lesz.” A néni gyanakodva néz:

“Jégszekrény?

Hát láttam én már sok boltot, de jégszekrény nem volt egy se.” Az eladó mondja:

“Itt van a bolt hátsó részében.” A néni elgondolkodik, majd elindul a hátsó rész felé.

Pár perc múlva visszajön, és mérgessen mondja:

“Maga becsapott!

Nincsen ott semmi jégszekrény!

” Az eladó csak rázza a fejét:

“Dehogy nincs!

Látja ott azt a nagy fém dobozt?

Az egy jégszekrény!

” A néni mérgesen válaszol:

“Akkor meg miért nem mondta, hogy mondjuk hűtőszekrény, azt már láttam!

A kutya és a macska

A kutya és a macska versenyeznek a gazda figyelméért.

A kutya minden reggel elmegy a gazda elé, és ugatva próbálja felhívni magára a figyelmet.

A macska ezzel szemben csak lebzsel a háttérben, és néha egy-egy elegáns ugrással elér egy magas helyet.

A gazda végül megunt a kutya üvöltését, és a macskát kezdte dicsérni, amiért olyan csendben van.

A kutya bosszúsan néz a macskára:

“De mégis, te csak lustálkodsz, én meg itt ordibálok!

” A macska felhúzza a vállát és így reagál:

“Nézd, ha jónak akarsz látszani, nem elég a hangod, a stílus a fontos!

A szegény ember és a gazdag barát

Egy szegény ember találkozik a gazdag barátjával, aki éppen egy hatalmas autóból száll ki.

A szegény ember csodálkozva nézi:

“Hú, de nagy kocsi!

Mennyibe került?” A gazdag barát mosolyogva válaszol:

“Csak öt millió forint!

” A szegény ember elgondolkodik, majd így szól:

“Tudod, ha én öt milliót költenék autóra, szerintem az be sem férne a garázsomba!

” A gazdag barát nevetve mondja:

“Miért, neked nem lenne több helyed, ha nem minden évben új autóra költenél?”

Az elefánt és a hangyák

Egy elefánt sétál az erdőben, amikor hirtelen rálép egy hangyára.

A hangya bosszúsan néz fel:

“Hé, te óriás!

Miért léptél rám?” Az elefánt azt mondja:

“Bocsánat, nem észleltem!

” A hangya neheztelve válaszol:

“Tudod, az a dolgunk, hogy vigyázzunk egymásra!

” Az elefánt elgondolkodik, majd így szól:

“Igazad van, de ha csak egy kicsit is ügyesebbek lennétek, talán nem kellene számítanotok a lábammal.” A hangya mosolyogva válaszol:

“Lehet, de mi nem ugrálunk, mint te!

A számítógép és az ember

Egy ember ül a számítógépe előtt, és hiába próbálja megoldani a problémáját.

Frusztráltan kiabál:

“Hát miért nem működik ez a dög?!

” A számítógép bólint és azt mondja:

“Mert nem mondtad el, mit szeretnél!

” Az ember megdöbben, majd így szól:

“Hát, muszáj neked mindent részleteznem?” A számítógép válasza szellemes:

“Igen, ha nem szeretnél összekeverni mindent!

A tanítónéni és a diákok

A tanítónéni megkérdezi a gyerekeket, ki tudja, mi a legnagyobb állat a földön.

Az egyik kisfiú gyorsan felemeli a kezét:

“Ez a bálna!

” A tanítónéni lelkesen bólint, majd jön a következő kérdés:

“És ki tudja, mi a legkisebb állat?” A gyerekek tűnődnek, majd egy kislány előáll:

“Az a hangya?” A tanítónéni mosolyog:

“Az is kicsi, de a legkisebb az a … na jó, ki tudja, hogy honnét kezdődik a szó?” A gyerekek tanácstalanok, mire a tanítónéni elmondja:

“Hát a kis szúnyog!

A pincér és a vendég

Egy vendég az étteremben rendel, és amikor megkapja az ételt, észreveszi, hogy a levesben valami lebeg.

Megszólítja a pincért:

“Mi ez a dolog a levesemben?” A pincér megnézi és így válaszol:

“Az a friss fűszernövény, amit az ételhez tettünk!

” A vendég felcsattan:

“De akkor is!

Ez nem egy fűszernövény, hanem a második számára pénzbüntetése, amit évekkel ezelőtt írt be a legutolsó állapot-jelentésébe!

A vak és a leprás

Egy vak ember találkozik egy leprással az utcán.

A leprás kérdi:

“Te mit csinálsz itt, barátom?” A vak ember így felel:

“Én csak figyelek, hogy merre megyek.” A leprás mosolyog:

“Erre kicsit nehéz dolgod van…” A vak ember bölcsen válaszol:

“Tudod, az élet nem a látásról szól, hanem arról, hogy hogyan éljünk a tapintással!

Az orvos és a páciens

Egy páciens bemegy az orvoshoz, és mondja:

“Doktor úr, mindig fáradt vagyok, mit tehetnék?” Az orvos tanácsolja:

“Próbáljon meg többet aludni és egészségesebben étkezni!

” A páciens megkérdezi:

“És mennyit kellene aludnom?” Az orvos válasza:

“Nem tudom, mennyit aludtál eddig, de én éppen most térnék vissza a nyolc órás alvásra.” A páciens csodálkozik:

“Már megint erről beszél, doktor úr?”

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás