HumorViccek

Vicc: Egy nagyvállalat alkalmazottja felveszi a telefont,…

Egy nagyvállalat alkalmazottja felveszi a telefont, tárcsázza a recepciót, hogy a küldönccel beszéljen és ezt mondja:

– Hé Bélus, mozgasd a seggedet, hozz fel nekem egy kávét és két szendvicset, de fürgén, egyik lábad ott, a másik itt legyen!

A vonal másik végén megszólal egy férfihang:

– Idióta!

Eltévesztetted a melléket, tudod, kivel beszélsz?

– Nem…

– A vezérigazgatóval beszélsz, te hülye!

Mire a mi emberünk:

– Ahhh!

Hát aztán?

És te szarcsimbók, te tudod, hogy kivel beszélsz?

A vezér meglepődve feleli:

– Nem.

Az alkalmazott halkan feleli:

– Huuu… de jó!

– és leteszi.

+1 vicc

A szőke nő örökbe fogad egy kis cigány gyereket.

Pár hét múlva lopáson kapják a fiut.

�-r:

-Asszonom a fiát lopáson kaptuk

Gyerek:

én nem tudtam, hogy nem tehetem el

Szőke nő:

nem elmondtam, hogy ne lopj el semmit?

Gyerek:

Ezt nem hiszem el…hetekig hallgatnom kell a hülyeségeidet, most meg amikor kimagyarázom magam akkor meg beégetsz…

+1 vicc

Miben hasonlít a gumióvszer és a feleség?

– Mindkettő több időt tölt a tárcádban, mint a farkadon.

+1 vicc

– Miért szeretik a buzik a Windows-t?

– A homokóra miatt.

+1 vicc

Két rendőr beszélget:

– Képzeld, a sógorom meghalt epilepsziában.

– És hazahozzátok, vagy ott temetitek el?

+1 vicc

Ugyanazon történet 2 ember elmondása alapján:

1) – A kollégiumlakó:

– Éjjel megérkeztem.

A klotyóhoz futottam.

Felkapcsoltam a villanyt a WC-ben.

Benyitottam, kihánytam magam.

Kimentem.

Lekapcsoltam a villanyt.

…2) – A kollégiumlakó lakótársa:

– Éjjel ülök a Wc-n.

Valaki lekapcsolja a villanyt.

Benyit.

Lehány.

Kimegy.

Felkapcsolja a villanyt.

+1 vicc

A rendőr megállítja a szőke nőt:

– Hölgyem, kérem a nevét!

– Na de akkor engem hogyan fognak hívni?

+1 vicc

A tanárnéni bejelenti, hogy holnap tanfelügyelő bácsi fog jönni és kérdezgetni fogja a gyerekeket.

Tesznek is egy próbát:

– Ferike, neked mi a kedvenc állatod?

– A kutya

– És miért a kutya a kedvenced?

– Mert szép fehérek a fogai.

…- És miért szépek a fogai?

– Mert Darlingot eszik.

– Ügyes!

– A cica.

– És miért a cica a kedvenc állatod?

– Mert szép fényes a szőre.

– És miért szép fényes a szőre?

…- Mert mindig kikefélem.

– Ügyes!

– És neked mi a kedvenc állatod Móricka?

– A lepényhal.

– És miért a lepényhal a kedvenced?

– Mert szép lapos.

– És miért szép lapos?

– Mert megkúrta a bálna.

– Enyje, Móricka találj ki valami mást!

Másnap jön a tanfelügyelő bácsi, Mórickához érkezik.

A tanárnő tiszta ideg.

– És neked mi a kedvenc állatod Móricka?

– A varangyosbéka.

A tanárnő szívéről hatalmas kő esik le.

– És miért a varangosbéka a kedvenc állatod?

– Mert szép nagy gülü szemei vannak.

– És miért vannak szép nagy gülü szemei?

– Mert látta, hogy a bálna megkúrta a lepényhalat.

+1 vicc

Fiú és lány szeretkeznek;

Lány:

Azért van bennem valami szép is?

Fiú:

Persze, de mindjárt kihúzom…

+1 vicc

A kamaszfiúk fejét mindig azzal tömik, hogy használjanak gumit!

Pedig higgyétek el , nővel sokkal jobb XD

+1 vicc

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Hú de vagy

Egy idős bácsit vizsgál az orvos: – Maga kitűnő egészségnek örvend, semmi baja sincs. Van valami kérdése? – Van, doktor úr. Amikor lefekszem a feleségemmel, nagyon melegem van és…

szept 14, 2025
802
Megosztás