HumorViccek

Vicc: Egyszer egy öregember ül a padon a parkban, és nézi a fiatalokat, akik…

Egyszer egy öregember ül a padon a parkban, és nézi a fiatalokat, akik fociznak.

Kérdezi tőlük egy gyerek:

– Néni!

Miért csak ülsz itt?

Az öregember így válaszol:

– Mert már megvan a jogsim!

A gyerek csodálkozva néz:

– De hát az nem autós jogsi, hanem a focihoz való!

Az öregember mosolyogva mondja:

– Igen, de a focihoz is megfontolt vezetéssel kell félreállni!

H2

Két férfi ül a kávézóban, az egyik mesél:

– Képzeld, tegnap találkoztam a régi tanárommal!

A másik érdeklődve kérdezi:

– Tényleg?

Mi újság vele?

– Hát, megkérdeztem, hogy hogy van.

Mire ő azt mondta, hogy jól, csak kicsit fáradt.

Mire mondtam neki, hogy hát, tanítani nem olyan könnyű munka, nem?

– Igen, de ő már nyugdíjas!

– Hát, akkor meg főleg nem könnyű a nyugdíjasoknak!

H2

Az öreg Szabó bácsi minden reggel beült a kávéházba, hogy játsszon a barátaival.

Egyik nap jókedvűen mondja:

– Fiúk, mostanában nagyon jól érzem magam, szinte újra fiatalnak érzem magam!

Erre a legjobb barátja nevetve mondja:

– Hát, Szabó bácsi, ne felejtsd el, hogy a tükör nem hazudik!

Erre Szabó bácsi szomorúan néz rá:

– Ezt mondod, de az orvosom azt mondta, hogy jöjjek be, ha a tükör nem hazudik, mert amit én látok, az biztos nem én vagyok!

H2

A falu öreg vadásza a kocsija mellett ül, és meséli a szomszédoknak:

– Képzeljétek, tegnap elmentem a közeli erdőbe vadászni, és láttam egy medvét!

Erre az egyik szomszéd:

– Na és, meg tudtad lőni?

– Időben észrevettem, hogy rám néz, úgyhogy inkább elbújtam a bokor mögé!

A másik szomszéd megkérdezi:

– És mit csináltál utána?

– Kijöttem a bokorból, vártam, hogy a medve elmegy, és utána flörtölni kezdtem a vadonban!

H2

Két öreg barát beszélget:

– Te, Józsi, mit szólnál ahhoz, ha leugranánk a nyaralóba?

Az öreg Józsi ránéz:

– Hát nem tudom, már öreg vagyok, és félek a távolságoktól!

– Ne félj, három órás autóút, csak lazítasz, és úgyis alszol az úton!

– Igazad van, de mi van, ha nem tudok visszaéleszteni?

– Hát, a nyaralás után úgyis biztos leszel öreg!

H2

Az öreg néni bemegy a patikába, hogy felírja a receptjét:

– Jaj, kedves gyógyszerész, nem tudja, miért van ez a bonyolult recept?

A gyógyszerész válaszol:

– Hát, néni, az orvos biztosan tudja, mit ír fel!

Erre a néni:

– Tudom, de szerintem az orvosnak is el kéne olvasnia a KRESZ-t!

H2

A falusi öregasszony a piacra megy és megáll a zöldségesnél:

– Jó napot, Éva!

Mennyibe kerül a krumpli?

– Két száz forint kilója, néni!

– Hát, akkor inkább nem kérek!

A zöldségesnő megkérdezi:

– Miért nem, néni, hiszen jó áron van!

– Mert a múlt hónapban kétszáz forintért megért mindenki, hogy több nem ér!

H2

A doktor megkérdezi az öreg beteget:

– Mi a panasza?

– Hát, doktor úr, elég sok bajom van!

– Kezdje el mesélni!

– Hát például reggelente nem tudok felkelni, aztán napközben állandóan fáradt vagyok!

A doktor bólint, és azt mondja:

– Hát, 80 évesen ez nem meglepő!

Az öregúr:

– Na de doktor úr, nem lehetek már 80, derék!

Én sosem érzem magam annyinak!

H2

A falusi bíró egy nap megkérdi a főt, hogy mit hallott:

– Szóval, András, hallottam, hogy újra falu vezetője akar lenni!

– Igen, bíró úr, hiszen már annyi tapasztalatom van!

A bíró ámulva kérdezi:

– De miért akarsz újra indítani?

– Azért, mert azt szeretném, hogy a falusi fiatalok tapasztalataim alapján, ne így foglalkozzanak a politikával!

A bíró elmosolyodik:

– Mindenkinek megvan a maga kora…

H2

Az öreg pincér megkérdezi a vendégeket:

– Ki kér kávét?

A vendég annyira örül, hogy mindannyian egyszerre válaszolnak:

– Én!

– Én!

– Én!

A pincér elmosolyodik és mondja:

– Jó, jó!

De most kérlek, mondjátok el, ki fogja kipumpálni a kávét?!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás