HumorViccek

Vicc: A hét törpe a Vatikánba látogat és mivel ez egy igen nagy…

A hét törpe a Vatikánba látogat és mivel ez egy igen nagy esemény, fogadja őket a pápa is.

Morgó vezeti a csapatot, amikor üdvözli őket a pápa és megkérdi:

– Morgó, kedves fiam mit tehetek érted?

– Excelenciás uram!

Lenne egy kérdésem.

Vannak a Vatikánban, törpe apácák?

– Nem, itt nincsenek törpe apácák – mondja a pápa, rövid gondolkodás után.

Néhányan a törpék közül, elkezdenek vihogni, de aztán Morgó pillantására, mindannyian elcsendesednek.

– Akkor, kegyelmes uram, Európában azért van néhány törpe apáca?

– Európában sincsenek – válaszol ismét a pápa.

– Erre aztán az összes törpe elkezd vihogni, de Morgó megint csak elnémítja őket a pillantásával.

– Uram, azért a világban csak vannak valahol törpe apácák?

– Nem.

Morgó, sajnos egyetlen törpe apáca sincs a világon!

Ekkor már egyik törpe sem bírja ki röhögés nélkül, mind a hatan a földön fetrengenek, csorog a könnyük a nevetéstől, a térdüket csapkodják.

– Basszus, akkor tényleg egy pingvinnel szeretkeztem!

Vicc: Miért nincs a nőknek agya?

– Mert az oldalborda nem velőscsont.

Vicc: A kocsma törzsvendégei versenyt rendeznek, hogy kinek van nagyobb fasza

Mindenki az asztalra teszi a bizonyítékot, és éppen akkor lép be egy buzi:

– Jaj de jó!

Svédasztal!

Vicc: Matekórán a tanárnő feltesz az osztálynak egy kérdést:

– Gyerekek, mi történik, ha ül 3 galamb a fán és lelövünk onnan egyet?

Pistike majd kiesik a padból úgy jelentkezik, tanárnő fel is szólítja:

– Természetesen egy sem – mondja Pistike.

– Hogy-hogy egy sem?

– Mert lelövünk egyet és a többi megijed a durranástól, és elszáll.

– Nagyon tetszik a gondolatmeneted Pistike, de én nem erre gondoltam, mert matematikailag szerintem 2 marad ott.

Megy tovább az óra, a vége felé Pistike ismét jelentkezik:

– Tanárnő én is kérdezhetnék valamit?

– Persze, kérdezz nyugodtan.

– Megy 3 nő az utcán, mind a három fagyit eszik, az egyik nyalja, a másik harapja, a harmadik szopja.

Tanárnő szerint melyik a férjezett?

Tanárnő irul-pirul, de mégis válaszol:

– Szerintem amelyik szopja.

– Szerintem meg az, amelyiken jegygyűrű van, de nagyon tetszik a tanárnő gondolkodásmódja!

Vicc: A rendőrök vezetnek a klónozásban

– Hogyhogy?

– Egyre több embert állítanak elő

Vicc: Tanárnő, Én szerelmes vagyok magába – mondja Móricka

-De Móricka,nekem nem kellenek gyerekek!

-Nem gond,majd vigyázunk.

‎-Apa ha azt valaki hapci-zik akkor azt mondjuk hogy egességedre??

-igen fiam

-és ha valaki kiröhögi Chuck Norrist??

-Isten nyugasztalja

Miért szeret az emo sötétben lenni?

– Mert ott nem szidja senki!

Hasmenéses beteg az orvosnál:

– Doktor úr, csikar a hasam, hasmenésem van, a legváratlanabb pillanatban tör rám a nagydolog, és olyankor általában előfordul egy kisebb-nagyobb baleset.

– A doki felírja neki a gyógyszert, de mivel közben beszélget nővérkével, tévedésből nyugtatót ír fel.

Egy hét múlva visszamegy ellenőrzésre a páciens:

– Na, még mindig becsúszik egy-két ”baleset”?

A beteg földöntúli mosollyal:

– Igen doki, de kit érdekel?

Főnök az új titkárnőnek:

– Először csak egy szoknya lesz a fizetése, amit azonban gyakran meg fogok emelni!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás