HumorViccek

Vicc: Az állatok viccmesélő versenyt rendeznek az…

Az állatok viccmesélő versenyt rendeznek az erdőben.

Viszont azt megeszik, aki rossz viccet mond.

A nyuszika kezdi, s a viccén mindenki nevet, csak a zsiráf nem.

Ezért a nyuszit megeszik.

A következő a farkas, akinek a viccén mindenki röhög, csak a zsiráf nem.

Őt is megeszik.

A medve viccén senki sem nevet, csak a zsiráf.

Megkérdezik tőle,hogy mit nevet, s erre ő azt mondja:

– Milyen jó viccet mondott a nyuszika!

Vicc: Mi van akkor, ha a fogyatékosok iskolája előtt sok rendőrautó áll?

– ???

– Szülői értekezlet.

Vicc: Miért ülnek a szőke nők leghátul a kabaré előadásokon?

– Mert tudják, hogy az nevet a legjobban, aki utoljára nevet

Vicc: Ül az öreg székely meg a fia a jó meleg konyhában

Kint farkasordító hideg, egyszer csak valami kaparászik az ajtónál.

– No!

Nézzed mán ‘ meg, oszt’ ha valaki, vagy valami hát engedd bé!

– Mondja az öreg.

A fiú megy, a kutya volt az, hát beengedi.

Örül a kutya, mindjárt végig heveredik az öreg lába elé és elkezd vakaródzni.

A fiú nézi,az öreg hümmög.

Egyszer csak fogja az eb magát, szétteszi a két hátsó lábát, s kezdi nyalni a lába közét.

A fiú nézi-nézi, majd felsóhajt:

– De szeretném, ha én is megtudnám ezt csinálni édesapám!

Az öreg pöfékel tovább, majd úgy fél óra múlva megszólal:

– Tőlem fiam csinálhatod, csak nem tudom mit szól hozzá a kutya.

Vicc: Két buzi utazik a repülőn, és az egyik nagyon megkívánja a másikat

– Te, dugjunk má!

– Hülye vagy itt a repülőn, mindenki minket néz!

– Senki sem figyel ránk, megmutatom:

– Kérem, tudnának adni egy ceruzát?

Áll fel a buzi az ülésből Tényleg senki sem figyel rá ezért megtörténik a dolog?.

Leszáll a repülő és a személyzet látja, hogy egy idős bácsi maradt csak a helyén, és rémesen összehányta magát.

Kérdezik tőle:

– Bácsi, hát miért nem szólt, hogy rosszul van?

– Szólni, szólni, az előttem ülő fazon csak egy ceruzát akart kérni és úgy seggbe dugták, hogy csak füstölt!

Vicc: Férj a feleségéhez:

– Ma is járt itt az anyósom?

– Igen drágám, miből gondoltad?

– Le van köpve a fényképem!

A vasútpályaudvar felé közeledik egy vonat

A bemondó már nagyon unta a szokásos szöveget, ezért a következőt mondta:

– Gyorsvonat érkezik az I.

vágányra.

A vágány mellett kérjük ne vagánykodjanak!

Jean, altassa el a tehenet!

– De miért, uram?

– Aludttejet akarok enni!

Taxis visz egy utast, amikor észreveszik, hogy az út mellett párzik két kutya

A taxis büszkén megjegyzi:

– Én és a feleségem minden éjjel így csináljuk.

Az utas szomorúan mondja:

– Az én feleségem sajnos nagyon konzervatív, csak a hagyományos pózokat szereti.

A taxis nekiáll tanácsot adni:

– Próbáljon meg este megitatni az asszonnyal két pohár Martinit, meglátja, sokkal készségesebb lesz.

Másnap megint találkoznak, a taxis megkérdi:

– Na, használt a két Martini?

– Igen, de tízet kellett megitatnom vele…

– Hogyan?

Az nagyon sok!

– Igen, az első két Martini után már nem volt kifogása az új póz ellen, de további nyolc kellett hozzá, hogy hajlandó legyen felvenni a szájkosarat…

Te, Gazsi!

Én megdugtam a feleséged!

– Nem baj, Zsiga, a bandában marad…

– Te, Gazsi, de adtam neki érte 2000 forintot!

– Nem baj, Zsiga, gazdag lesz a banda…

– Te, Gazsi!

De lapostetvet kaptam tőle!

– Hát, Zsiga!

2000 forintért mit akartál, tán szentjánosbogarat?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás