Anyós viccekViccek

Vicc: Az anyós kérdezi a vejétől: – Ha annyira utálsz engem, miért van…

Az anyós kérdezi a vejétől:

– Ha annyira utálsz engem, miért van kirakva a fényképem a TV fölé?

– Csak azért, hogy a gyerekeknek elmenjen a kedve a TV nézéstől!

Vicc: Bemegy egy fickó a kocsmába és odaszól a csaposnak:

– Egy sört gyorsan, mielőtt kitör a balhé!

A csapos kicsit meglepődik, majd odagurít egy sört.

Kis idő múlva megint odaszól a vendég a csaposnak:

– Még egy sört gyorsan, mielőtt kitör a balhé!

A csapos már kezd pánikba esni, de azért odaad még egy üveggel.

Mikor harmadszor is sört kér a vendég, megkérdezi tőle:

– Bocsánat uram, de előbb talán fizessen…

Erre a vendég:

– Na, kezdődik a balhé…

Vicc: Hogy köszönnek az etiópnak?

– Mi szél hozott?

Vicc: Miért gyűlölik a politikusok a Trabantot?

– ???

– Mert kormányváltós.

Vicc: Jean!

Álljon el a csatornanyílás mellől!

– Miért, uram?

– Fel akarok tenni egy beugratós kérdést.

Vicc: A fiatal katonatiszt így szól a barátjához:

– Képzeld, megnősülök.

Lennél te a tanú?

– Persze.

Soha nem szoktam cserbenhagyni a bajtársaimat, ha szerencsétlenség éri őket.

Mióta rosszul látok, álladóan három szemüveget hordok magamnál

Egyet, amivel közelre látok, és egy másikat, amivel meg távolra.

– És a harmadik?

– Azzal keresem meg az első kettőt.

A NASA az első Mars-expedíciót szervezi...

A NASA az első Mars-expedíciót szervezi, azonban a nehézségek miatt az űrhajósokat nem tudnák visszahozni, így elhatározzák, hogy csak egy embert küldenek.

Nekiállnak hát önkéntest keresni az öngyilkos akcióra.

Jön az első jelentkező, egy mérnök:

– Én egymillió dollárt kérek cserébe, ezt az egyetemre hagynám, hogy ezzel is hozzájáruljak az emberiség fejlődéséhez!

A második jelölt egy orvos:

– Én kétmillió dollárt kérnék.

Egymilliót hagynék a családomra, a másikat pedig a kórházra hagynám, hogy ezzel is segítsek az emberek szenvedését csökkenteni.

Végül, a harmadik önkéntes, egy ügyvéd:

– Én hárommillió dollárt kérek!

– Hogy-hogy hárommilliót?

– Nézzék, egymilliót adnék maguknak, egymilliót megtartanék magamnak, a harmadik millióért meg menjen a mérnök!

Ki az abszolút focidrukker?

– ???

– Aki azt hiszi, hogy De Gaulle-t David Beckham rúgta.

Beírás Pistike ellenőrzőjében:

“Tisztelt Szülő!

A fia ma majdnem kirúgta az ablakot.”

Válasz:

“Tisztelt Tanárnő!

A fiamat majdnem leszídtam érte.”

A Gestapo főhadiszállásán Bormann belépett a szobájába és megpillantotta...

A Gestapo főhadiszállásán Bormann belépett a szobájába és megpillantotta Stirlitzet, amint a nyitott páncélszekrény előtt áll.

– Hát te mit csinálsz itt?

– kérdezte tőle.

– A villamosra várok!

– felelte Stirlitz.

Bormann megnyugodva kiment a szobából.

“Érdekes, vajon melyik villamosra vár?” – gondolta.

“Visszamegyek és megkérdem.”

Bormann visszament a szobába, de Stirlitz már nem volt ott.

– Biztosan elment a villamossal.

– gondolta Bormann.

A szőke nő bemegy a McDonald’s-ba:

– Kérek 2 dl kólát, 1 hamburgert és egy kis sültkrumplit.

– Itt fogyasztja?

– kérdi az eladó.

– Nem, ott a hátsó asztalnál.

A barátnőm azt mondta...

A barátnőm azt mondta, hogy lehetnék sokkal szenvedélyesebb… Így hát beszereztem még egy barátnőt.

Pistike levelet ír Jézuskának karácsony előtt:

“Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam és mindig megcsináltam a leckéimet, küldj…”

Közben felnéz a falon levő Mária képre és elszégyelli magát.

Újabb levelet kezd:

“Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam, de sokszor nem csináltam meg a leckéimet…”

Újból felnéz, majd új levél:

“Kedves Jézuska, én nem voltam nagyon jó, és a leckéimet sem készítettem el…”

Fenéz, leveszi a Mária képet, bezárja a szekrénybe, és írja az új levelet.

“Jézus!

Anyádat túszul ejtettem, követelésem a következő…”

Két prostituált sétál az utcán

Egyikük megszólal:

– Te is érzed mennyire büdös van?

– Aha – mondja a másik.

– Lépjünk kisebbeket?

Az indián család ül a tűz körül

A kicsi egyszercsak piszkálni kezdi a tüzet.

Rászól az apa:

– Kisfiam!

Ne bántsd a telefont!

Főnök az új titkárnőnek:

– Először csak egy szoknya lesz a fizetése, amit azonban gyakran meg fogok emelni!

Mi az?

Bükkfán ül és fütyül?

– ???

– Eltévedt rézfánfütyülő.

Apuka és kisfia együtt autóznak

Az apa átmegy egy piros lámpán, és zavartan mondja a fiúnak:

– Kisfiam, ez egy szabálytalan dolog volt, ilyet nem szabad ám csinálni!

– Semmi baj, apa!

– mondja a fiú.

– A mögöttünk jövő rendőrautó is átjött rajta!

Székely a vasútállomáson a jegyváltó ablaknál:

– Kérek egy jegyet.

– Hova?

– kérdi az eladó.

– Hát ide a kezembe!

A cigányasszony elmegy bejelenteni, hogy meghalt az ura

– A halál oka?

– kérdezik.

– Valamilyen nyavalya.

– De hát ki kezelte?

– Hát én!

Ki más?

– És orvosi segítséget nem is vettek igénybe?

– Minek?

Meghalt egyedül is.

Hogy hívják másképpen a vámpírok adminisztrátorát?

– ???

– Vérelszámoló.

Bazárban:

Levegőt vennék!

Egyik reggel a Bumerángban (Sláger Rádió) SMS-eket olvastak a hallgatóktól:

– “Üzenem a Kopasz Mercisnek aki az előbb beintett, hogy a mellette ülő szőke háromszor megvolt.

A fehér Opeles.”

Tíz perc múlva a válasz:

– “A Mercis vagyok, az Opelesnek üzenem, hogy a szőke akit hátulról látott, az öcsém.”

Egy fiatal fiú eltéved az erdőben

Napokig bolyong, míg egyszercsak találkozik egy borzasztóan vén, iszonyatosan csúnya vénasszonnyal.

– Szervusz fiam, üdvözli a vénasszony.

Én egy elvarázsolt királylány vagyok, csodás idomokkal.

Ha magadévá teszel, visszaváltozom szép, fiatal szexbombává, és attól kezdve azt csinálhatsz velem, amit akarsz.

A vénasszony meglehetősen visszataszító volt, de a lehetőség igen vonzó.

A fiú legyűrte magában az undort, és ha nehezen is, de megtette, amit a szipirtyó kért.

El is aludt rögtön, úgy kifáradt.

Amikor felébredt ugyanaz a csúf, vén csoroszlya feküdt mellette, akit néhány órával korábban magáévá tett.

– Hé, te!

– ébresztgette az öregasszonyt.

– Azt ígérted, hogy gyönyörű szexbombává változol!

– Hány éves vagy te fiam?

– Húsz.

– Na, ez szép!

Húsz éves vagy, és még mindig hiszel a mesékben?

A skót hazatelefonál a feleségének:

– Vágd le a gyerek lábát!

– De miért vágjam le a gyerek lábát?

– Ne kérdezz semmit, csak vágd le a gyerek lábát.

Jön haza a férj.

Látja hogy a felesége az asztal mellett sír.

Kérdi a feleség hogy miért kellett levágni a gyerek lábát?

Erre a férj:

– Nézd milyen jó mankót találtam!

20 hülye van az osztályban!

– szidja a gyerekeket a tanár.

– 21 – szól szemtelenül Móricka, a tanárra célozva.

– Tűnés kifelé a teremből!

– bömböl a tanár.

Móricka kimegy, de az ajtóból még visszaszól:

– Így persze a tanár úrnak lesz igaza!

Unoka kérdezi:

– Nagyi, nem láttad a tablettáimat?

Az volt ráírva, hogy Extasy.

– Francba a tablettáiddal!

Láttad azt a bazinagy sárkányt a konyhában?

Szörnyen ronda ez a pénztárosnő

Görbe az orra, óriási fülei vannak.

Hogy tudta éppen őt felvenni?

– Óvatosságból.

Ha megszökne a pénzzel, könnyen megtalálja a rendőrség.

Fiatalember állít le egy kocsit az úton

– Ne haragudjon, nem vinné le a kabátomat Siófokig?

– Szívesen, uram – mondja az autós – de hogy kapja ott meg?

– Egyszerű – feleli az ifjú – én is benne maradok!

Két öreg bácsi beszélget

Mondja az első:

– Öregem, én úgy irigylem a nőket!

Mi, férfiak a kor előrehaladtával egyre betegesebbek vagyunk, ők meg egyre egészségesebbek!

– Hát ezt meg miből gondolod?

– Vegyük például a feleségemet.

Régebben szinte minden éjszaka borzalmas fejfájása volt, mostanában meg kutya baja…

Pistike 5 lapát kutyaszarból kupacot épít a ház előtt

A postás rászól:

– Mit csinálsz Pistike?

– Postást.

Másnap, harmadnap ugyanez történik, a postás megunja és szól a rendőrnek, hogy szedje már rendbe Pistikét.

A rendőr el is megy és probára teszi Pistikét:

– Na, mit építesz Pistike?

– Postást.

– Nem véletlenül rendőrt?

– ÁÁÁ!

!

!

Ennyiből???

A mérkőzés után az edző így szól a csatárhoz:

– Öregem, téged csak két dolog akadályoz abban, hogy jó futballista legyél!

– Micsoda?

– A két lábad.

Mi a női programozó rémálma?

– ???

– A végtelen ciklus…

Egy férfi elmegy a pszichológushoz, mondván, hogy állandó rosszkedv gyötri

A pszichológus meghallgatja, feltesz pár kérdést, majd hátradől a székében:

– Nos, uram, szerintem a problémákat az okozza, hogy Önnek nincsen önbizalma.

Az ilyen született veszteseknél ez elég gyakori…

Kohn és Grün sakkozik

Egyszer csak megszólal Kohn:

– Figyelj, csöpög az orrod.

Töröld már meg!

– Töröld meg te, hozzád közelebb van!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás