Viccek

Vicc: Egy nyugdíjas néni találkozik a barátnőjével a piacon. Szóba kerül, hogy…

Egy nyugdíjas néni találkozik a barátnőjével a piacon.

Szóba kerül, hogy milyen gyógyszereket szednek.

A barátnője mondja:

– Te, én elkezdtem szedni azt a drága gyógyszert, amit a doki írt fel.

– És hatásos?

– Hát, annyira drága, hogy az biztos!

Az öreg néni elgondolkodik, majd megszólal:

– Én is beszedtem egy új gyógyszert, ami állítólag segít a memóriámon.

– Na és?

Milyen?

– Hát, eddig még nem tudom, mert elfelejtettem megvenni!

Bemegy a cigány a pékségbe.

Kérdezi a pék:

– Mit kérsz, cigány?

– Hát, egy kenyeret!

– Jó, de egyet vagy kettőt?

– Kettőt, hogy egy nyelven tudjunk beszélni!

A tanár kérdezi a gyerekeket az iskolában.

– Gyerekek, meséljetek nekem, ki az a híres magyar író, aki a “Tavaszi Szél Vizet Áraszt” című verset írta!

Kis Pista jelentkezik:

– Az apukám!

– Azt honnan tudod, hogy az apukád?

– Hát, mert állandóan idézi, amikor a barátai jönnek!

A rendőr keresi a bűnözőt.

Megkérdezi a szomszédot:

– Látta tegnap este a szürke autót?

– Igen, láttam, az a lány volt benne, akit a múlt héten megbírságolt.

– Hát, és most hol van?

– Még most is bírságolja magát a tükör előtt!

A vak ember meg a kutyája a boltban.

Bementek, a kutya leült a bolt közepén.

A boltvezető megkérdi:

– Mi a baja a kutyának?

– Csak vár, míg én itt vásárolok.

– De hát nem lát!

– De tudja, hogy mindig kap egy falatot, ha jól viselkedik!

A házifeladatot a macskája íratja meg a gyerekével.

– Anyu, a cica megírja a házifeladatot!

– Hogy-hogy?

– Hát, ő jobban tudja, hogy milyen pónikat kell rajzolni!

– Hát, te meg nem tudod?

– Dehogy, én mindig inkább játszom vele!

A szőke nő bemegy a benzinkútra.

Kérdezi a kutas:

– Milyen üzemanyagot kér?

– Hát… Töltse fel a szívemet szeretettel!

– Kérem, az nem kapható, mivel az a piacon van, hölgyem.

– Akkor egy liter szívességet kérek!

A fiúk a labdával játszanak az utcán.

Hirtelen az egyik fiú eltalálja a szomszéd ablakát.

Futnak is, de a szomszéd, aki látta, megjelenik:

– Ki csinálta ezt?

Mindenki mutogat a többiekre, csak egy kisfiú áll fejét lehajtva.

– Micsoda bátorság, te legalább vállaltad a felelősséget!

– Nem, csak nem tudom, mit mondjak a szüleimnek!

A tanár megkérdezi a tanulókat.

– Melyik a kedvenc állatotok és miért?

Kis Anna jelentkezik:

– Az oroszlán, mert ő a király!

– Na jó, és miért?

– Mert ő a legnagyobb, erősebb és mindenki fél tőle!

– Na, ez szép… És mondanál valami gyengét is?

Kis Pista:

– Az anyukám, mert ő mindent elmond!

Két barát beszélget az élet dolgairól.

Az egyik mondja:

– Figyelj, én úgy érzem, hogy az élet egy nagy betegség.

A másik ránéz:

– Hát, azt hiszem, neked már elment az eszed!

– Dehogy!

Én csak kijózanodom a pia után!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás