Viccek

Vicc: Egyszer egy öreg néni lemegy a kocsmába, és kér egy pohár bort…

Egyszer egy öreg néni lemegy a kocsmába, és kér egy pohár bort.

A kocsmáros ad neki, a néni meg elkezd szidni:

– Miért nem adtál múlt héten egy pohárral ingyen?

– Mert múlt héten nem voltál itt, néni!

– jön a válasz.

A néni elgondolkodik, majd azt mondja:

– Na jó, de akkor idén januárban miért nem adtál ingyen?

– Mert januárban megint nem voltál itt, néni!

– válaszol a kocsmáros.

Erre a néni felhúzza a szemöldökét:

– Akkor most már értem!

Azért nem vagyok itt, mert mindig itt vagyok!

Az orvos és a beteg

Azt mondja a doktor a betegének:

– Hogy áll a lába?

– Hát, doktor úr, reggel óta fáj a jobboldalim.

– Miért nem jött korábban?

– Azért, mert nem tudom, hogy a bal egyforma-e, ha a jobboldali fáj!

A szőke nő és a lift

Egy szőke nő különösen örvendezik, amikor felfedezi, hogy a liftben egy gomb megnyomásával a felső szintre juthat.

Egy nap betér a lehetőséghez, és kérdezi a lift kezelőjét:

– Úristen, ez vajon hogy működik?

– Képzelje, ez mágikus!

– mondja a férfi.

– Ha megnyomja a gombot, felmegy!

Erre a szőke csodálkozva válaszol:

– De akkor miért nem mondták nekem ezt az előző liftben?

A tanár és a diák

A tanár megkérdezi a diákot:

– Mondd csak, ha a szüleid adnak neked öt ezer forintot, és elköltöd, mennyit fogsz visszakapni?

– Hát, enni nem kapok, de valószínűleg a felnőttes dolgokért szigorúbb lesz a válasz, szóval ahány nullát írtak, annyiszor kaptam el!

A barátok és a medve

Két barát a vadonban túrázik, amikor találkoznak egy hatalmas medvével.

Az egyik barát pánikba esik, a másik viszont nyugodtan elkezd felvenni egy edzőcipőt.

– Mit csinálsz?

– kérdi az ijedt barát.

– Csak felveszem a cipőt, mert futni kell!

– de hát tudod, a medve gyorsabb nálunk!

– válaszolja a barát.

– Nem kell gyorsabbnak lennem, csak neked kell lassabbnak lenned!

A férj és a feleség

A férj és a feleség életük során sokat veszekednek.

Egy nap a feleség azt mondja:

– Te biztos megcsalsz, mert szépen csak a jó oldalaidat mutatod felém!

– Hát nem tudok semmit csinálni, csak ha rajtam áll!

– válaszolja a férj.

– Akkor lehet, hogy te is vagy csúnyább?

– kérdez vissza a feleség.

A horgász és a hal

Kimegy a horgász a vízhez, és dobja a horgot.

Hamarosan kap is egy hatalmas halat.

Amikor a halat partra húzza, az megszólal:

– Hé, horgász!

Ha elengedsz, teljesítem egy kívánságodat!

A horgász elgondolkodik, majd azt mondja:

– Jól van, de elsőként a szomszédból kérlek, hogy ne vigyél el semmit!

– Hát neked aztán kicsi a fantáziád!

A rendőr és a lámpa

A rendőr megállít egy autóst, aki áthajtott a piros lámpán.

– Magának tudnia kellett volna, hogy piros lámpánál meg kell állni!

– mondja a rendőr.

– Igen, de erősebb volt a szándékom, mint a lámpa!

– válaszolja az autós, mire a rendőr bólint:

– Azt tudom, de a lámpa nem számít!

A kisfiú és a pálca

Egy kisfiú megy az utcán, és talál egy pálcát.

Örömmel mutatja a haverjának:

– Nézd!

Találtam egy varázspálcát!

A haverja gyanakodva néz rá:

– És mit tud?

– kérdezi.

– El tudom vele intézni, hogy a nagymamám minden nap süssenek nekem fánkot!

– válaszolja a kisfiú.

– És ha nem sütsz fánkot?

– Akkor egy pálcával felnőtt leszel!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás