HumorViccek

Vicc: – honnand ismered meg a magyar turistát?-…

– honnand ismered meg a magyar turistát?

– FILA táskáról

Vicc: Vizsgán a vizsgáztató kérdezi a hallgatót

– Tudja mi az a kollokvium?

– Igen.

Mikor két értelmes ember beszélget.

– És mi van akkor, ha az egyik hülye?

– Hát akkor a másik megbukik…

Vicc: Laktanyában ordítozik az őrmester:

– Akinek van felesége az álljon jobbra, akinek nincs, az balra!

– És aki homokos az hova álljon?

– Mögém, de jó szorosan!

Vicc: Egy pasas a József utcában nézegeti a sétáló lányokat, majd odalép az egyikhez:

– Mennyi?

– Ötezer.

– mondja a lány – Orálisan tízezer, de nagyon tudok…

– Mennyi?

– kiált fel a pasas és összeesik.

Egy szomszédos lány odasiet:

– Úristen, Gizi, mi történi a pasasoddal?

– Nem tudom.

Talán megrázta az ” áram”.

Vicc: Férj a feleségéhez:

– Ma is járt itt az anyósom?

– Igen drágám, miből gondoltad?

– Le van köpve a fényképem!

Vicc: Feleség a férjnek:

– Drágám, ha kövér, öreg és csúnya leszek, akkor sem fogsz elhagyni, ugye?

A férj erre elkezd éktelenül röhögni.

– Mi olyan vicces?

– Te kis butuska!

Hát még mindig itt vagyok veled, nem?

Ki volt az az, aki az anyósomnak fogkrém helyett egy tubus pillanatragasztót...

– Ki volt az az, aki az anyósomnak fogkrém helyett egy tubus pillanatragasztót adott ?

-ront be egy férfi a boltba.- Én voltam, nagyon sajnálom, tévedés történt.

– vallja be az egyik segéd.

– Köszönöm fiam, tessék, itt egy ezres !

Egy magyar és egy lengyel külkeres sétálgat az erdőben

Megpillantanak egy levelibékát.

– Na komám, ha ezt nyersen megeszed, kapsz tőlem ezer zlotyt!

– mondja a lengyel.

A magyar megeszi, megkapja az ezer zlotyt.

Sétálnak tovább, megint elébük kerül egy béka.

– Na haver, neked megér-e ezer zlotyt, ha békát eszel?

– kérdi a magyar.

A lengyel habozás nélkül fölfalja a békát.

Mennek tovább.

Egyszer csak a magyar megtorpan és felkiált:

– Hallod-e, micsoda barmok vagyunk mindketten!

Ingyen zabáltuk meg a békákat és most épphogy a pénzünknél vagyunk!

– Nem úgy van az – feleli a lengyel.

-Lebonyolítottunk ezer zloty forgalmat…

Hogy hívod az okos szőkét?

– Golden retriever.

Az esküvői szertartás után az anyós megkeresi az ifjú vőt, és így szól hozzá:

– Hát, fiam, most, hogy elvetted a lányomat, remélem megkomolyodsz, és nem csinálsz többé ostobaságokat!

– Nem, nem mama!

Ez volt az utolsó…

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás