Kocsma, részeg viccekViccek

Vicc: Józsi bácsi a kocsma előtt állt, és a felesége megkérdezte tőle:…

Józsi bácsi a kocsma előtt állt, és a felesége megkérdezte tőle:

– Józsi, miért nem jössz haza?

Mire Józsi bácsi:

– Mert nem akarom, hogy ez a sok sör megromoljon!

Miért van a rendőrnek üres zsebe?

A rendőr bemegy a boltba, és kérdi a boltostól:

– Tudna nekem adni egy kiló kenyeret?

A boltos rávágja:

– Hát hogyne, itt van.

– De én nem ám csak úgy kérem, hanem egy táskában kell elhoznom!

A boltos gondolkodik, majd felajánlja:

– Akkor adok egy kiló kenyeret, és egy táskát is, de ne csomagolja el, mert üres zsebe van!

Miért nem tud a bohóc titkot tartani?

A bohóc, aki mindig mosolyt csal az emberek arcára, elhatározza, hogy titkot őriz meg.

Mikor a barátai kérdik tőle:

– Ugye nem mondod el senkinek?

A bohóc azt feleli:

– Hát ez nehéz, mert az orrom örökre elárul!

A kis Nyuszi és a répa

A kis Nyuszi elmegy a boltba répaért.

– Elnézést, tudna nekem adni egy kiló répát?

– kérdezi a boltostól.

– Persze, de miért csak egy kilót akarsz?

– Mert az anyukám mondta, hogy ma csak ennyit szabad ennem, különben répás lesz a pocakom!

Két bocs az erdőben

Két bocs sétál az erdőben, és találkoznak egy rókával.

– Te miért vagy ilyen sötét?

– kérdezi az egyik bocs.

– Mert én az álmok világában járok – feleli a róka.

– Az meg mi?

– Hát, ha te álmodtál volna már rólam, akkor tudnád.

Miért szeret játékos a macska?

Egyszer egy macska kettesével ugrálva sétált a háztetőkön.

Mikor az alatta lévő kutya kérdezni próbálta:

– A macska miért ugrál így?

Az gondolta, talán új játékot játszik, de a macska csak nevetett:

– Csak próbálom megmutatni, hogy a játékunk mostanság nagyon fel van pörögve!

A horgász és a hal

A horgász kint ül a vízparton, amikor egy hal felbukkan.

– Hát te mit keresel itt?

– kérdezi a horgász.

– Épp a vacsorámat keresem!

– feleli a hal.

– Akkor megyek is!

– mondja a horgász, és azonnal bedobja a horgot.

Két vándor a kocsmában

Két vándor belép a kocsmába, és rendelnek egy korsó sört.

Az egyik elővesz egy kártyát és megkérdezi a másikat:

– Te tudsz játékot játszani?

– Persze, tudok!

– válaszolja a vándor.

– Akkor nézd meg, ki tud többet inni az asztalnál!

A tanár és a diák

A tanár megkérdezi a diákot:

– Péter, mondjad, miért nem jöttél iskolába tegnap?

Péter válaszol:

– Mert a kutyánk elvette a házi feladatomat!

Mire a tanár:

– Akkor hol a kutyád?

– Hát ő iskolában van, amíg én hazajöttem!

A pingvin a sarkvidéken

Egy pingvin sétál a sarkvidéken, és egyszer csak megcsúszik a jégen.

Azt mondja magának:

– Miért nem tudom én is azt, mint a fókák?

Közben egy fóka úszik mellett és visszakiabál:

– Mert te vagy a pingvin, és neked csak a vízben szabad csúszkálni!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás