HumorViccek

Vicc: Két pszichiáter beszélget:-Van egy nagyon…

Két pszichiáter beszélget:

-Van egy nagyon súlyos skizofrén betegem.

-És meg tudod gyógyítani?

-Meg vagy te őrülve!

Mind a kettő fizet!

Vicc: Bin Laden elmegy a jósnõhöz, és megkérdi:

– Mikor fogok meghalni?

– Az amerikaiak nemzeti ünnepén.

– Jó, de melyiken?

– Mindegy, nekik nemzeti ünnep lesz.

Vicc: A boncmester késő éjszakáig dolgozik az egyik napon

A munkája az, hogy egy utolsó vizsgálatot végez a halottakon, amelyeket az égetőbe visznek.

Mikor Mr.

Schwartz testét kell átvizsgálnia megpillantja az életében látott leghosszabb férfi nemi szervet.

– Sajnálom, Mr.

Schwartz – szól a hullához – Ezt a hatalmas büszkeségét nem viheti magával a hamvasztóba.

Azzal egy gyors mozdulattal lemetszi a kérdéses testrészt.

– Elteszem az utókor számára.

A boncmester új szerzeményét a táskájába helyezi és úgy dönt, hogy hazaviszi.

Az első ember, akinek meg akarja mutatni az a felesége:

– Van nálam valami, amit meg akarok mutatni neked!

Ez egyszerűen hihetetlen!

– mondja, azzal kinyitja a táskáját.

A no bepillant a táska mélyére:

– Uram isten!

Schwartz meghalt?!

Vicc: Egy férfi bemegy a boltba, és így szól az eladó

hölgyhöz:

– Egy pár kesztyűt szeretnék a feleségemnek

venni, de sajnos nem tudom a méretét.

– Semmi probléma – mondja az eladó.

– Fogja

meg a kezem, és mondja meg, kisebb, vagy

nagyobb a felesége keze!

A férfi megfogja, majd örömmel így szól:

– Ó, éppen ekkora!

Az eladó odaadja neki a kesztyűket, majd

megkérdi:

– Még valamit?

– Nos, most hogy mondja, vennék neki egy

melltartót és egy bugyit is!

Vicc: Hazaérve mondja az asszony a férjének:

– Most jövök a szépségszalonból.

– Zárva volt?

Vicc: A vajdának megépül az új villája

Hatalmas bulit csap, másnap a kocsmában az egyik cigány mondja:

– Dikk, ez a vajda nagyon gazdag.

Még a WC-je is aranyból van!

Meghallja ezt a vajda is a szomszéd asztalnál:

– A Devla verjen meg Gazsi, akkor te szartál a trombitámba!

‎- Hogyan lehet vízzel fényt csinálni?

– Csak meg kell pucolni az ablakot…

Reggel az anya ébreszti a gyerekét:

– Kelj fel, fiam, az iskolába kell menned!

– De mama, miért kell mennem?

Utálok oda járni!

– Mondj két okot, miért ne kellene menned?

– Először is:

az összes gyerek utál.

Másodszor:

a tanárok még jobban utálnak.

– Ezek csak kifogások, indulj már!

– Mondj két okot, miért kellene mennem!

– Először is:

47 éves vagy.

Másodszor:

te vagy az igazgató!

Isten mondá:

“Legyen világosság!

” Chuck Norris mondá:

“mond, hogy kérem!

Milyen márkájú az etióp gyerek nadrágszíja?

– ???

– CASIO!

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás