Kisfiú áll édesanyjával a villamosmegállóban.
Az aluljáróból terhes nő bukkan föl, nagyjából “félidős” lehet.
A kisfiú azonnal anyjához fordul:
– Anyu, miért nőtt meg a néni hasa?
– Mert gyereket vár.
A következő pillanatban egy kétakkora hasú, idős úr tűnik fel.
A kisfiú gyanakodva méregeti, majd megszólítja:
– A bácsi mit vár?
– A villamost.
– Az meg is látszik!












