HumorViccek

Vicc: Reggel megkérdezi Pistike a papáját: – Apu, mi dőlt le tegnap…

Reggel megkérdezi Pistike a papáját:

– Apu, mi dőlt le tegnap éjjel a hálószobában?

– Semmi, kisfiam.

– Akkor mire mondta az anyu, hogy ezt már az Isten se tudja felállítani?

Vicc: Két részeg összeverekszik a kocsmában...

Két részeg összeverekszik a kocsmában, az egyik végül leszúrja és feldarabolja a másikat.

Kis idő múlva tétován rászól:

– Na, ne hülyéskedj Lajos, szedd már össze magad!

Vicc: Mi a különbség az etióp és a pingponglabda között?

– ???

– Pár gramm.

Vicc: Azt mondja a férj a feleségének:

– Meghívtam egy barátomat vacsorára.

– Megőrültél?

Nincs semmi kaja itthon, tiszta kosz minden, a hajam szörnyű!

Miért hívtad meg a szerencsétlent?

– Segíteni akartam neki.

Szerencsétlen nem tudja eldönteni, megnősüljön-e vagy sem…

Vicc: A ház ura betörő hangjára ébred, és gyorsan ráordít:

– Na, ide figyeljen, fel a kezekkel és addig maradjon is úgy, amíg meg nem találom a pisztolyomat!

Vicc: “Pénztárgép eladó, vagy a kinyitásáért fizetek.”

Egy apa meséli:

– A gyerekeim imádnak a Neten szörfözni.

Tegnap néztem, hogy milyen jelszót írtak be:

“Batman-Superman-Robin-Joker”.

Kérdeztem tőlük, hogy miért ilyen hosszú jelszót választottak.

Erre azt felelték:

– Legalább négy karakternek kellett lennie.

Ki az abszolút ronda nő?

– ???

– Akit még a gyorsvonat is kikerül.

Megy haza a rendőr, a felesége várja a ház előtt

A rendőr messziről odakiált:

– Drágám!

Sötétíts be!

Csukj be minden zsalut, ablakot, húzd le a redőnyt és bújj a paplan alá!

A felesége megteszi, bebújik a paplan alá és izgatottan várja a férjét.

A rendőr hazaér és bebújik ő is a paplan alá.

– Nézd drágám, milyen jól világít az új kvarcórám!

Miért nem szabad egy roma nőt kinyalni?

– ???

– Mert az már etnikai tisztogatásnak számít!

Anyós a halálos ágyon:

– Jaj, meghalok… jaj, végem van, meghalok!

Felnéz a plafonra:

– A plafont meg le kéne festeni!

.

Mire a vő:

– Anyuka, egyszerre csak egy dologra koncentráljon!

Móricka, nyitva van a szád!

– Tudom, én hagytam nyitva.

Magyarországi nyelvjárások:

– törzsgyökér (paszuly, keszkenyő, rokolya, farmatring)

– pláza (szoli, hambi, bocsika, szal, vok, fürcsi, dizsi)

– B-közép (mí, börszdéj, biör, disztroj, potétó, hánting, szinema)

– rendszergazda (béta-teszter, linux, vinyó, megabájt, diszk)

– militarista (engedély, örmi, AK-47, harckocsi, gázdugattyúvezetőcső)

– építész (malter, spakli, sóder, fángli)

– rap (Yo yo yo madafakka!

)

– európai (dojcsland, vónung, folkszvágen, tür, flúgcojg)

– idejött (dikk má, gádzsi, bibas, rányi)

– ittmaradt (nyeszkolkó, kóská, szábáká, dá, nyet)

A medve sétál az erdőben

Valami különösre figyel fel.

Az egyik bokor felől csak ennyit hall:

– Egy… kettő… három… négy… öt… hat… hét.

Egyszerre csak a nyuszika mászik ki a bokor mögül.

A medve meglepődve nézi, és megkérdezi:

– Nyuszika!

Mit csináltál te a bokor mögött?

– Pisiltem.

– De miért kell ahhoz számolni?

– Hát idefigyelj medve!

Egy, lehúzom a zipzárom.

Kettő, előveszem.

Három, felhúzom a bőrt.

Négy, pisilek.

Öt, lehúzom a bőrt.

Hat, elteszem.

Hét, felhúzom a zipzárt.

Nagyon jó, próbáld ki!

Másnap a medve sétál az erdőben és ráérkezik a pisilés.

Hát gondolja, hogy kipróbálja amit a nyuszika mondott.

Bemegy az egyik bokor mögé, és elkezdi:

– Egy… kettő… három… négy… öt… három… öt… három… öt… három… öt…

Pistike sétál a nagyapjával a parkban

Egyszercsak meglátnak két kutyát, amint szerelmeskednek.

– Mit csinálnak a kutyák?

– kérdezi Pistike.

– Tudod, most csinálják a kiskutyát.

– feleli a nagyapja.

Később mikor hazamennek, Pistike meglátja a szüleit, amint éppen szerelmeskednek.

– Hát ti mit csináltok?

– Tudod, csinálunk egy kistestvért neked!

– felelik a szülei.

– Nem lehetne inkább hátulról?

– kérdezi Pistike.

– Én sokkal jobban szeretnék egy kiskutyát.

Két skót beszélget:

– Képzeld, a hadseregben elrendelték, hogy a lovas katonák csak az egyik lábukon hordhatnak sarkantyút.

– Miért?

– Mert rájöttek, hogy ha a katona megsarkantyúzza a ló egyik oldalát, a másik oldal úgyis automatikusan elindul vele együtt.

Jean, hány fokos ez a fürdő?

– Huszonhárom, uram.

– Mínusz, vagy plusz?

A mennyasszony anyja egy kissé túl szemérmes...

A mennyasszony anyja egy kissé túl szemérmes, és a nászéjszaka előtti uolsó intelme így szól:

– Ne mutasd magad soha teljesen meztelenül a férjed előtt, mindig legyen rajtad valami ruhanemű.

A teljes meztelenség undorító, közönséges, ízléstelen, kiábrándító!

Eltelik két hét, az ifjú férj egy este enyhe gyanakvással így szól a feleségéhez:

– Mondd szívem, nem volt nálatok a családban valami elmebetegség, vagy öröklött téboly?

– Miért kérded?

– Különben mi a fenétől van az, hogy minden áldott este ezzel a hülye kis kalappal a fejeden vonulsz be az ágyba?

Bemegy az indián a kávézóba...

Bemegy az indián a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar.

Így szól a pincérhez:

– Én kérni kávé!

– OK főnök, rögtön hozom.

– mondja a pincér.

Kihoz egy nagy bögre kávét, amit az indián egyhajtásra kiiszik.

Ez után az indián fogja a bölényszart, feldobja a levegőbe és belelő a puskával a közepébe, majd elmegy.

Másnap reggel az indián újra bemegy a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar és újra így szól a pincérhez:

– Én kérni kávé!

– Hohó, Főnök, mi még mindig a tegnapi hagyatékát pucoljuk, mi a franc folyik itt egyáltalán?

Az indián szerényen mosolyogva így szól:

– Én járni topmenedzser tréning :

Bemenni iroda, meginni kávé, szétlőni szar, ráhagyni többiekre takarítás és nap hátralevő részében eltűnni…

Miért van nagy orra a zsidónak?

– ???

– Mert a levegő ingyen van.

Két flegma titkárnő beszélget:

– Te, mostanában annyit fáj a fejem, fogalmam sincs mitől lehet.

Erre a másik:

– Hát tudod nekem a hasam szokott fájni ha üres.

Egy kismama sír a szobában

Bemegy az orvos:

– Miért sír?

– Még fel sem értünk a szülőszobába, és én már a liftben megszültem a gyerekemet…

– Ne aggódjon!

Van ennél rosszabb is, egy hölgy két éve a parkolóban szülte meg a gyerekét.

– Igen, az is én voltam.

Rendkívüli nap állt be az emberiség történetében

– A virágaim!

– gondolta a kertész.

– A családom!

– gondolta az elnök.

– Az Úr irgalmazzon!

– gondolta a pap.

– Felhők!

– gondolta Stirlitz.

– A hülye!

– gondolták az ufók.

Ki verte így össze a pofádat?

– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem ismert meg.

Maga beteg?

– Igen.

– Mi baja?

– Allergia.

– Mióta?

– 2 éves korom óta.

– Vezet?

– Igen.

– Hogyan vezet?

– ???

– Ha vezet, akkor maga nem allergiás, azaz nem is beteg.

– ???

– Az allergiagyógyszerek álmosítanak, ezért az allergiások nem kaphatnak jogosítványt.

Ha tényleg beteg lenne, tudná, hogy nem vezethet.

Köszönjük, távozhat.

Az orosz és az amerikai elnök elmennek egy jóshoz

Megkérdezi az amerikai, hogy mi lesz az USA sorsa 20 év múlva.

A jós azt mondja:

– Pontosan nem látom, de egy vörös zászló lebeg a Fehér ház tetején.

Az orosz elnök megörül ennek, és ő is megkérdi, hogy mi lesz Oroszországgal.

– Azt sem láthatom pontosan, de egy vörös zászló lebeg a Kreml tetején is, és van alatta egy szöveg.

– feleli a jós.

– És mi az a szöveg?

– kérdezi az orosz.

– Azt sajnos nem tudom kibetűzni, mert kínaiul van.

Egy kamionos felhívja a főnökét mobiltelefonon:

– Főnök, nagy baj van, a bal oldali visszapillantó tükröm eltört!

– Akkor cserélje ki!

– Nem tudom, az egész kamion rajta fekszik!

Matematika tanár a gyerekhez:

– Pistike, mennyi 2000+3650?

– 6000.

– Ki tanította ezt neked ezt a butaságot?

– Az apukám.

– És mi a te apád?

– Pincér.

Tárgyaláson a bíró így kezdi a mondókáját:

– Sajnos egy roppant kellemetlen esettel kell kezdenem:

az igazság az, hogy Kovács ügyvéd úr megpróbált engem megvesztegetni 30.000 forinttal!

Néma csend a teremben.

A bíró folytatja:

– Azonban az még szomorúbb, hogy Molnár ügyvéd úr, a másik fél védője szintén megpróbált megvesztegetni 40.000 forinttal.

Így aztán arra a döntésre jutottam, hogy Molnár ügyvéd úrnak visszaadok 10.000 forintot, és pártatlanul fogom tárgyalni az ügyet…

Katona!

Ha balra van nyugat, jobbra pedig kelet, akkor mi van a háta mögött?

– A hátizsákom.

Miért raknak ki műteheneket a városban?

– ???

– Mert fogyóban a műtrágya.

Egy Suzuki és egy Audi megy a sivatagban

Meglátnak egy üveg bort.

Megkérdezi a Suzuki:

– Te ott egy üveg bor.

Megigyuk?

– Neee!

Az a Volkswagen Bora!

A Pécs TV kommentátorának, Nyilas Lászlónak díjnyertes bakijai:

“Károlyi az FTC-ből igazolt a Fradiba.”

“Békéscsabáról kettő, ismétlem kettő drukker érkezett, habár lehet, hogy csak egy, igen a másik az a táskája.”

“Az ott Dancs?

Nem, az Herczeg, Herczeg Ferenc, a kispesti gól szerzője.

Ja bocsánat, Herczeg Miklós, a Herczeg Ferenc az író.”

“8-an vagy 9-en álltak lesen.”

“Egy nagy lövés, és Németh véd bombát.

Bombán, mondom én.

Hát egy bombát védett, annyi bizonyos.”

A falu nyugdíjba vonuló lelkésze helyett egy fiatal érkezik a templomba

Az idősebb türelmesen elmagyaráz mindent, a fiatal pedig bólogat.

Egy hét múlva az öreg pap lopva beül a gyóntatófülkébe, ahol a fiatal éppen gyóntat.

Mikor végez, az idős pap félrevonja kezdő társát:

– Fiam, a gyóntatással kapcsolatban szeretnék neked pár dolgot mutatni.

Próbáld utánam mondani:

“Ezennel feloldozlak bűneid alól, Ámen.”

A fiatal csodálkozva utána mondja.

– Látod fiam, mennyivel komolyabbnak tűnik ez, mint amikor a térdedet csapkodod, nevetgélsz, és azt mondod:

“Nem mondod komolyan!

Tényleg?

És aztán mit csináltál vele?”

Két szőke nő utazik a buszon, ahol párás az ablak

Az egyik nő két pontot rajzol az ablakra és azt mondja:

– Itt fogok kinézni.

Mire a másik letörli a két pontot:

– Te itt nem nézel ki!

Áll a székely juhász a réten a botjára támaszkodva

Arra megy a többi juhász, meglátják, kérdik tőle:

– Hát te meg mit csinálsz?

– Gondolkodom.

– És hol a fenében van a nyájad?

– Azon gondolkodom…

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás