A férj az éjszaka kellős közepén felébreszti feleségét
– Drágám, itt a gyógyszered!
– Milyen gyógyszer?
– A fejfájásod ellen!
– De hát nekem nem is fáj a fejem!
– Nem?
Akkor kefélhetünk végre???
Vicc: Hogy szol a kurva üzenet rögzitöje?
-A SZÁM pillanatyilag foglalt!
Vicc: Miért jár az anyós biciklivel?
– Mert a seprűje szervizben van.
Vicc: Mivel fényképeznek a rendőr esküvőjén?
– Traffipax-al.
– És miért csak idősek látszanak rajta?
– Mert csak 60 felett fényképez.
Vicc: A csiga rohan az erdőben.Eléugrik a róka:hova rohansz csiga?Itt az APEH...
A csiga rohan az erdőben.Eléugrik a róka:hova rohansz csiga?Itt az APEH,tudod vagyonosodási vizsgálat folyik.nekem házam az asszonynak háza a gyerekeknek mindnek ház,hát miből!
Inkább elfutok hátha nem kapnak el.A róka is gondolkodik el kezd rohanni o is.Elé áll a gólya.Hát te róka hova rohansz?Az APEH itt van a vagyonosodás miatt.Rajtam bunda az asszonyon bunda az összes kölykömön bunda,miből!
inkább futok el ne kapjanak!
Rohan tovább!
!
A gólya gondolkodik nekem semmim nincs csak egy omladozó fészkem velem mit tehetne!
?Ép meghalja a csiga:NA NA gólya folyamatosan fél év itthon fél év külföldön na vajon miből!
!
!
??
Vicc: Leszerel a meleg katona, búcsút int az egyik tisztnek is
– Viszlát, szépségem!
Mire a tiszt felháborodottan
– Mi az, hogy viszlát, szépségem?!
Nem látja a vállamon a sok csillagot?
– Jól van, akkor viszlát, csillagom
Miért sír az EMO-s kislány a kör alakú szobában?
– Mert nincs sarok ahol sírhatna!
Mit csinál 2 galamb a fán?
– Turbékol.
– És 1 galamb?
– Maszturbékol
Szöszi beszélget egy nénivel a metrón:
-Tudja kedveském,én már 25 éve metrózom.
Mire a szőke:
-Jééézusom!
Hát hol tetszett felszállni?
A cég igazgatója behívja az újonnan felvett munkatársat:
– Már megbocsásson, de Ön az önéletrajzában azt állította, hogy öt év szakmai gyakorlata van, viszont most a tudomásomra jutott, hogy ez az első munkahelye!
– Elnézést főnök, de az álláshirdetésben azt írták, jó képzelőerővel rendelkező alkalmazottat keresnek…














