Kovács a nyakánál fogva kilógatja az anyósát a tizedikről,majd így szól hozzá:
– Te boszorkány!
Mások már megmérgeztek volna, vagy a vasalóval vernének fejbe, de lásd ki vagyok én:
szabadon engedlek!
Vicc: Két EMO beszélget:
– Kérsz egy Tokio Hoteles nyalókát?
– No Thanx!
Vicc: Szőke pasit kérdi a haverja:
– Te meg miért vagy ilyen szótlan?
– Ne is mondd, fáj a nyelvem.
A barátnőm tegnap azt kérte, csináljak neki francia pirítóst, és a kenyérpirító nagyon megégette a nyelvem.
Vicc: A doktor a cigány betegnek:
– Hát kérem, maga cukorbeteg.
A cigány:
– Doktor úr, most már értem !
Ákkor a Gázsi mégsem buzi, csák édesszájú !
Vicc: Egy lány elmegy a jósnőhöz:
– Két férfi is szerelmes belém.
Melyik lesz közülük a szerencsés?
– A Józsi fogja feleségül venni.
Béla lesz a szerencsés.
Vicc: Chuck Norris az egyetlen ember...
Chuck Norris az egyetlen ember, aki úgy nyert az Olimpián úszásban, hogy nem lett vizes.
A szívsebész meghal és a betegei hálájuk kifejezése képpen úgy gondolják...
A szívsebész meghal és a betegei hálájuk kifejezése képpen úgy gondolják feldíszítik a halottas kocsit.Megszületik a döntés:
egy nagy szivet pingálnak rá.
A temetésen egy másik orvos is ottvan és amikor meglátja a kocsit elkezd röhögni.A gyászolók kérdezik töle hogy miért nevet, hiszen temetésen vannak.
-Tudják….elképzeltem a saját temetésem.
Én nögyógyász vagyok
Chuck Norrisnak 12 holdja van
Ezek közül az egyik a Föld.
Olyan paraszt vagy,hogy a pizzát is kenyérrel eszed
Apu!
Nem láttad a könyvemet a hosszú élet titkáról?
– Elégettem.
– Micsoda?
Mégis, hogy képzelted?
– Az anyósom nagyon olvasgatta mostanában…












