Kovács úr és neje egy kertes házban lévő ismerősnél van látogatóban.
A házigazda büszkén vezeti körbe vendégeit a gondozott kerten.
Az egyik fánál megjegyzi:
– Ezt a fát akkor ültettem, amikor összevesztem az anyósommal.
– Nem rossz ötlet, – fordul feleségéhez Kovács – ha én is ezt tettem volna, mostanra már milyen szép nagy erdőnk lehetne!
Vicc: Vizsgán:
– Eddig jó, akkor most kérdeznék az ötösért.
– Köszönöm, de jó lesz a négyes is.
– Jó, akkor a négyesért kérdezem még.
Vicc: Két agysebész beszélget:
– Képzeld a múltkor műtöttem egy szőke nőt.
– És?
– Felnyitottam a fejét, és találtam egy madzagot.
– És?
– Elvágtam.
– Mi történt?
– Leesett a füle…
Vicc: Bush és Powell üldögél a kocsmában
Bejön egy fickó, odamegy hozzájuk és megkérdi:
– Helló fiúk, mit csináltok itt?
– Épp a III.
világháborút tervezzük.
– Igen?
És mi a terv?
– Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást.
– Egy biciklis postást?
Őt meg miért?
Erre Bush odafordul Powellhez:
– Ugye megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem érdekel?
Vicc: Kolompárt 10 hónap alatt 23 munkahelyről küldték el
Most egy raktárba vették fel, ahol már az első napon egy targoncát vezet bele a Dunába.
A tulajdonos kimegy, megszemléli a kárt, majd kijelenti, hogy Kolompár béréből vonjanak le havi 10 százalékot a kár miatt.
Kolompár megkérdi, hogy mennyi a kár, amire a tulajdonos mérgesen válaszol:
– 800 ezer forint!
Kolompár felüvölt:
– Végre egy állandó állás
Vicc: Nyelve piros szára barna ?
– Paradicsom
Ha valaki Chuck Norrisra támad, a rendőrség a következő kóddal jelöli:
45 – 11 … öngyilkosság.
Németországban volt egy operafesztivál...
Németországban volt egy operafesztivál,amin fellépett két magyar operaénekes, Lovas József, és Vass Iván…
A németek ugye a “V”-t “F”-nek ejtik… :DDDD
A műsorvezető bekonferálta őket:
-Jetzt kommen zwei ungarische Opernsängerin:
Iván Fasz und Jozef Lófasz!
Hogy vonzzák a katonasághoz az emokat?
– Gyertek fiúk, itt meg lehet halni.
A töbszörös gyilkossággal vádolt személyt villamos székbe ültetik
– Van valami utolsó kívánsága?
– mondja az őr.
– Igen
– És mi?
– Megfogná a kezem?












