Melyik a leggyorsabb tyúk?
Amelyik élve átmegy etiópián..
Vicc: Pistike bőg, mikor az anyja hazaér
Kérdezi, mi a baj?
– Az apu kétszer is megvert.
– Miért?
– Megmutattam az ellenőrzőt.
– És?
– Tele volt egyessel, kettessel.
– Ezt megértem, de miért vert meg másodszor is?
– Mert kiderült, hogy az ő gyerekkori bizonyítványát mutattam meg.
Vicc: Éjszaka egy pizsamás férfi rohan be a rendőrségre és elkezd kiabálni:
– Segítség, segítség, jöjjenek gyorsan, az anyósom felakasztotta magát!
– És levágta már?
– kérdi a főkapitány.
– Hová gondol, hiszen akkor még élt!
Vicc: Két barát beszélget:
– Hallottad a Kovács anyósa belesett a kanálisba.
– Szegény asszony!
– De időben érkezett segítség és kihúzták.- Szegény Kovács!
Vicc: A medve találkozik a nyuszikával
– Mit csinálsz nyuszika?
– Elásom ezt az üveg pálinkát, 10 év múlva kiásom, akkor sokat fog érni!
Másnap ugyanitt a rókával találkozik, aki szintén egy gödröt ás.
– Mit csinálsz róka koma?
… – Elásom ezt az EDDA kazettát, 10 év múlva kiásom, akkor sokat fog érni!
Harmadnap a két betemetett kupac mögött egy harmadik kupacot lát a
medve, tetején a vakond énekel tök részegen:
– A köööör közepééén állok…
Vicc: Két öregasszony eteti a galambokat
Az egyik megszólal:
– Te, ezek a galambok olyanok, mint a politikusok.
– Miért?
– Hát, amíg lent vannak a földön, addig a kezünkből esznek, de ahogy felkerülnek, csak szarnak a fejünkre!
Mi a különbség a buzi és a hűtőszekrény között?
– Ha a hűtőből veszed ki a hust, az nem fingik rád.
Tanító néni – Gyerekek!
Ti mivel tisztelegnétek Orbán Viktor
miniszterelnök úr előtt?
Évike – Én a mellemre tetováltatom az arc képét és dagadni
fog a keblem a büszkeségtől.
… Julika – Én a hasamra fogom tetováltatni az arcképét és a leendő gyerekem alatta fog fejlődni.
Tanító néni – És te Móricka?
Móricka – Én a pöcsömre tetováltatom az arcképét és vagy megy
a picsába, vagy lógni fog..
Mire vár a buzi a temetőben?
– A halál faszára!
A biológia tanárnő kérdezi a tanulókat:
– Na gyerekek, ki tudja, hogy melyik állat adja a tejet?
Megszólal az egyik kópé:
– A konyhás néni!














