Mi a különbség a szúnyog és a pasi között?
A szúnyog csak nyáron idegesít
Vicc: Miért az ablakon keresztül jársz be a házba?
– Anya azt mondta, hogy ha rossz jegyet kapok, át ne lépjem a küszöböt.
Vicc: Móricka, mi volt az iskolában?
– kérdezi Móricka apja.
– Hallottam egy tök jó rendőrviccet!
– mondja Móricka.
– De fiam, én is rendőr vagyok!
– Akkor lassabban mondom, hogy Te is megértsd!
Vicc: Két rendőr beszélget:
– Te, én be fogok kerülni a Guiness könyvbe!
– Hogy-hogy?
– Kaptam egy társasjátékot, amire az volt írva, hogy 2-től 6 évig.
De nekem sikerült 1 év alatt kiraknom!
Vicc: Apu!
Nem láttad a könyvemet a hosszú élet titkáról?
– Elégettem.
– Micsoda?
Mégis, hogy képzelted?
– Az anyósom nagyon olvasgatta mostanában…
Vicc: Etnikum bemegy az autóhifi boltba:
– Van egy mercim és kéne bele hifi.
– Tessék parancsolni, van többféle.
– Melyik a legdrágább?
– Ez itt.
– Melyik a leghangosabb?
– Ez itt.
– Mikrofont lehet rákötni?
– Háát, tulajdonképpen lehet.
– Kipróbálhatom?
– Tessék, itt a mikrofon.
– DINNYÉT!
!
!
!
Honnan lehet megismerni két skinheadet sakkozás közben?
– Mindkettő fehér bábukkal játszik
hova járnak a csúnya fiúk iskolába ?
Zámbó Gimibe.
Két EMO beszélget:
– Kérsz egy Tokio Hoteles nyalókát?
– No Thanx!
Ha látod Chuck Norrist, ő is lát téged
Ha nem látod Chuck Norrist, talán csak másodpercekre vagy a haláltól.












