Viccek

Viccek: Mi a különbség a szúnyog és a pasi között? A…

Mi a különbség a szúnyog és a pasi között?

A szúnyog csak nyáron idegesít

Vicc: Miért az ablakon keresztül jársz be a házba?

– Anya azt mondta, hogy ha rossz jegyet kapok, át ne lépjem a küszöböt.

Vicc: Móricka, mi volt az iskolában?

– kérdezi Móricka apja.

– Hallottam egy tök jó rendőrviccet!

– mondja Móricka.

– De fiam, én is rendőr vagyok!

– Akkor lassabban mondom, hogy Te is megértsd!

Vicc: Két rendőr beszélget:

– Te, én be fogok kerülni a Guiness könyvbe!

– Hogy-hogy?

– Kaptam egy társasjátékot, amire az volt írva, hogy 2-től 6 évig.

De nekem sikerült 1 év alatt kiraknom!

Vicc: Apu!

Nem láttad a könyvemet a hosszú élet titkáról?

– Elégettem.

– Micsoda?

Mégis, hogy képzelted?

– Az anyósom nagyon olvasgatta mostanában…

Vicc: Etnikum bemegy az autóhifi boltba:

– Van egy mercim és kéne bele hifi.

– Tessék parancsolni, van többféle.

– Melyik a legdrágább?

– Ez itt.

– Melyik a leghangosabb?

– Ez itt.

– Mikrofont lehet rákötni?

– Háát, tulajdonképpen lehet.

– Kipróbálhatom?

– Tessék, itt a mikrofon.

– DINNYÉT!

!

!

!

Honnan lehet megismerni két skinheadet sakkozás közben?

– Mindkettő fehér bábukkal játszik

hova járnak a csúnya fiúk iskolába ?

Zámbó Gimibe.

Két EMO beszélget:

– Kérsz egy Tokio Hoteles nyalókát?

– No Thanx!

Ha látod Chuck Norrist, ő is lát téged

Ha nem látod Chuck Norrist, talán csak másodpercekre vagy a haláltól.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás