Házasság viccekViccek

Viccek: – Mit csinál a jó feleség szex után?-…

– Mit csinál a jó feleség szex után?

– Felöltözik, és hazamegy a férjéhez.

Vicc: Jó reggelt, szomszéd!

Milyen vörösek a szemei!

– Jaj, ne is mondja, nem aludtam az éjjel egy percet sem.

Valami szörnyen

búgott a házban.

Maga nem hallotta?

– Én nem hallottam semmit, mert egész éjjel porszívóztam.

Vicc: Fiú:

És már el is ment a havi

keresetem…

Lány:

Hol a fenébe költekezel már megint?

Fiú:

Emlékszel még arra az ékszerboltra

amelyben annyira megtetszett az a fülbevaló

és én azt mondtam, hogy nem tudjuk

megengedni magunknak, mert túl drága?

Lány:

IGEN

Fiú:

Na…az azzal szemben lévő kocsmában

ülök.

Vicc: Két turista Amerikában utazgat

Egyszer eltévednek, nagy nehezen bekeverednek egy városkába.

Bemennek az első étterembe, egyikük nézi a térképet, a másik megkérdezi a szőke pincérnőtől:

– Elnézést hölgyem, meg tudná mondani, de szép lassan, hogy hol vagyunk?

Mire a pincérnő:

– Bbbbbbuuuuurrrrgggggeeeerrrr Kkkkkiiiinnnngggg!

Vicc: Egy rövid szerelmi történet a vonaton

A férfi és a no még sosem találkoztak, de mindkettőnek van házastársa otthon.

Véletlenségből egy hálófülkébe tették őket a Transcontinental vonaton.

A kezdetben kicsit szégyellték, hogy egy fülkében kell aludniuk.

De mivel mindketten nagyon fáradtak voltak, nagyon hamar elaludtak.

A férfi a felső, a no meg az alsó ágyon.

Éjjel 1 körül a férfi finoman szólongatva felébresztette a nőt a kérdéssel:

“Hölgyem,sajnos zavarnom kell.

Tudna rajtam segíteni, mivel nagyon fázom.

Fel tudná adni nekem a szekrényből a másik takarót?

Tényleg borzasztóan fázom!

“Nekem jobb gondolatom van” mondta a no – “csak ma éjszakára – úgy látszatból – tegyünk úgy, mintha házastársak lennénk.”

“Hooó!

………………….

Ez nagyszerű” – válaszolta a férfi.

“Akkor jó”- mondta a no – “Akkor mássz le magad azért a kibaszott takaróért!

Vicc: Az alkoholtilalom ideje alatt Kohn és Grün sunyiban alkohollal kereskednek

Kohn lebukik, és két évre ítélik.

Szabadulása után hazamegy és látja, hogy Grün háza előtt hosszú sor kígyózik.

Az emberek egyenként bemennek és egy üveg whiskyvel jönnek ki.

Kohn este átmegy Grünhöz és kérdezi tőle:

– Mondd csak Grün, szabad már alkoholt eladni?

Megszüntették a tilalmat?

– Dehogy is szüntették meg, még mindig tilos.

– Hát akkor te hogy mersz alkoholt árusítani?

– De kedves Kohn, én nem árusítok alkoholt!

– Ne viccelj már, hogyan magyarázod akkor meg, hogy az emberek sorba állnak a házad előtt és egy üveg whiskyvel jönnek el onnan?

– Félreértetted a helyzetet.

Én csak feladtam egy hirdetést az újságban, hogy elvesztettem 100 dollárt a buszon, és a becsületes megtalálót egy whiskyvel jutalmazom!

Móricka sir a lépcsőnél, odamegy egy tanár és megkérdezi tőle

– Miért sírsz, Móricka?

– Mert a fizika tanárunk leesett a lépcsőn.

– És ez téged ennyire meghatott?

– teszi fel az újabb kérdést a tanár.

– Nem.

Azért sírok, mert mindenki látta, amikor leesett, csak én nem.

Egy takarítónő feljelentést tesz a rendőrségen...

Egy takarítónő feljelentést tesz a rendőrségen, hogy a munkahelyén megerőszakolta egy férfi a folyosón.

– És nem tudott elmenekülni?

– kérdezi a rendőr.

– Hogyan menekültem volna el?

Jobbról fal, balról fal, mögöttem a férfi, előttem meg már föl volt mosva!

Hívja a mentőket, Jean!

– Mi baj, uram?

– Elütötte az óra az éjfélt.

Mit kap a cigánygyerek karácsonyra?

– A biciklidet!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás