HumorViccekVicces történetek

Vicces történet: Tizen-húszon évvel ezelőtt történt. Az…

Tizen-húszon évvel ezelőtt történt.

Az volt a szokás a munkahelyemen, hogy túlóra után a vonathoz ballagva a srácok beugrottak egy felesre a presszóba.

Egy sráccal túlóráztunk, hazafelé kérdezte, hogy “Nem iszunk valami édeset?”.

Tudjátok, akkor a bonbon meggy volt a menő.

Vele tartottam.

A következő nap megint.

Tudni kell, hogy nagyon ritkán iszom alkoholt.

A harmadik napon azzal a pasival túlóráztunk akinél nagyon be akartam volna vágódni.

Ő is feltette a szokásos kérdést.

Én meg szabadkoztam, hogy “Én nem iszom – meg stb., de bemegyek veled” – mondtam.

Beléptünk, a srác kért valamit már nem emlékszem, hogy mi volt az, a kiszolgálónő meg rám néz és azt kérdezte:

– A hölgynek a szokásosat?

+1 sztori

Megtörtént

Társkeresőtől kaptam meg egy srác számát, beszélgettünk, megegyeztünk egy randiban is.

Előtte még újra hívott, és szóba került, pl.

hogy szereti a rendet.

Na jó, gondoltam, ezzel magam is így vagyok, bár egy gyerek mellett nem lehet minden mindig tökéletes.

Akkor mondtam le a randit, amikor említette, hogy anyukája nála kifogásolni szokta, hogy miért kell egyenesre fésülni a szőnyeg rojtjait.

+1 sztori

Gyerekszáj – Egyéb

A szegénység és a gazdagság közt nagy különbség van.

A szegényeknek nincs semmijük, a gazdagok pedig azt hiszik, hogy nincsen semmijük.

/Ingrid, 9/

+1 sztori

Iskolai sztorik, ellenőrzőbeírások:

“Gyermeke a wc-ben bújkál”

+1 sztori

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás