Tizen-húszon évvel ezelőtt történt.
Az volt a szokás a munkahelyemen, hogy túlóra után a vonathoz ballagva a srácok beugrottak egy felesre a presszóba.
Egy sráccal túlóráztunk, hazafelé kérdezte, hogy “Nem iszunk valami édeset?”.
Tudjátok, akkor a bonbon meggy volt a menő.
Vele tartottam.
A következő nap megint.
Tudni kell, hogy nagyon ritkán iszom alkoholt.
A harmadik napon azzal a pasival túlóráztunk akinél nagyon be akartam volna vágódni.
Ő is feltette a szokásos kérdést.
Én meg szabadkoztam, hogy “Én nem iszom – meg stb., de bemegyek veled” – mondtam.
Beléptünk, a srác kért valamit már nem emlékszem, hogy mi volt az, a kiszolgálónő meg rám néz és azt kérdezte:
– A hölgynek a szokásosat?
+1 sztori
Megtörtént
Társkeresőtől kaptam meg egy srác számát, beszélgettünk, megegyeztünk egy randiban is.
Előtte még újra hívott, és szóba került, pl.
hogy szereti a rendet.
Na jó, gondoltam, ezzel magam is így vagyok, bár egy gyerek mellett nem lehet minden mindig tökéletes.
Akkor mondtam le a randit, amikor említette, hogy anyukája nála kifogásolni szokta, hogy miért kell egyenesre fésülni a szőnyeg rojtjait.
+1 sztori
Gyerekszáj – Egyéb
A szegénység és a gazdagság közt nagy különbség van.
A szegényeknek nincs semmijük, a gazdagok pedig azt hiszik, hogy nincsen semmijük.
/Ingrid, 9/
+1 sztori
Iskolai sztorik, ellenőrzőbeírások:
“Gyermeke a wc-ben bújkál”














