HasznosHírekOtthon

A 24 órás sótitok: miért érdemes otthonunkban sót tartani?

Nyilván a só a konyhában alapvető, de nem gondoltál volna arra, hogy otthonod minden szegletébe is érdemes tenni belőle?

Miért is jó?

Elűzi a negatív energiákat:

Ha otthonunkban gyakran tapasztalunk negatív energiákat, itt az ideje, hogy a só segítségével megtisztítsuk a teret.

Ez a szellemi technika azt szolgálja, hogy barátságosabbá és komfortosabbá tegye lakhelyünket.

Ezt a módszert hosszú évek óta használják ebben a céllal.

Hogyan működik?

Otthonunk fertőtlenítése során ideális a só alkalmazása.

Ennek a tisztító ásványi anyagnak kihasználásához egyszerűen tegyél egy adagot egy pohárba, majd helyezd ki ezeket a poharakat a ház minden helyiségébe.

Ez a rituálé hatékonyan védi meg a kiégést, az életerő elvesztését és a fejfájást.

A módszer hatásától több napig nem fogjuk érezni a változást.

Mit tehetünk a mélyebben ható tisztításért?

Keverj össze 2 evőkanál durva sót ugyanannyi ecettel, majd ezt helyezd egy pohár vízbe.

Ezzel könnyedén semlegesítheted a negatív hullámzásokat.

Akkor is alkalmazd, ha dühösnek érzed magad.

A nap folyamán feloldódó só kiszorítja a negatív energiákat.

Ha a só feljebb úszik a vízben, az jelzi, hogy házad tele van negatív energiákkal.

Ezt a módszert a dolgok bevonzásában is alkalmazhatod.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás