Rejtvény, fejtörő

Rejtvény: A legtöbben nem látják a macskát ezen a képen. Te meg tudod…

Még ha te azon szerencsések közé tartozol is, akiknek nincs szüksége szemüvegre, mert kiváló a látása, tudnod kell, hogy nem mindig számíthatsz a hibátlan látószervedre.

Ennél a fényképnél is ez a helyzet. Nézz a képre. Normális látkép, nem? Lépcső, ház, egy rész az udvarból, semmi meglepő. Webniusy

Biztos, hogy kielemezted a teljes képet, az ablakot, a dobozt, a két szemeteskukát, az ajtót és a dobozokat?…várj… macskát nem láttál, igaz? Ne aggódjon, a legtöbb ember nem veszi észre elsőre.

Nézd meg újra alaposabban.

Webniusy

Még mindig semmi? A macskák olyan lények, akik szeretnek a saját ösvényükön járni, igazán meglepő helyeken tudnak elbújni, ezért a kép nézegetésekor ügyelj a kis zugokra is.

Webniusy

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás