Viccek

Vicc: A majom fent keccsöl egy fa tetején

A majom fent keccsöl egy fa tetején és füves cigit szív.

Arra megy az apró gyík és rácsodálkozik az igen laza majomra:

– Hát Te, mit nyomatsz majom?

– Füvet szívok, vazzze.

Gyere fel tesó, neked is adok!

Felskerázik a kis gyík és közösen elszívnak pár cigit.

Lazulnak mint a rigalánc.

Nincs hozzászokva az aprócska gyík az anyaghoz, egy idő múlva

nagyon megszomjazik és elzizzen inni a folyóhoz.

Igen ám, de úgy elkábult, hogy belezumekolt a folyóba.

Észrevette a krokodil, hogy a gyíkocska lefejelte a vizet és

rögvest kisegítette kis barátját a habokból.

Majd amikor felocsúdik az apróság, megfaggatja:

– Mi a retek van veled???

A kis gyík elmagyarázza, hogy elszívott pár “tuti” cigit a majommal,

kicsit megzizzent tőle, így történhetett a baleset.

A krokodil kíváncsi lesz, rágerjed a témára.

Kikecmereg a vízből és elszambázik meglátogatni a majmot.

Megtalálja a fát, látja a kegyetlen laza majmot, felkiált neki:

– Hé majom!

A majom lenéz, elkerekedik a szeme és elámulva felsüvölt:

– Húúúúúú, vázzzzzze gyííík!

Mennyi vizet ittál?!

?!

?!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás