Viccek

Vicc: Az öregember elhatározza, hogy elmegy orvoshoz, mert nagyon megfájdult a lába…

Az öregember elhatározza, hogy elmegy orvoshoz, mert nagyon megfájdult a lába.

Az orvos megvizsgálja, és azt mondja:

– Kedves, öreg barátom, Önnek mindkét lába el van törve!

– Na, ez hülyeség!

Régóta fáj a bal lábam, de a jobb lábam az mindig jól bírta!

Az orvos értetlenül néz, majd megkérdezi:

– De hát miért hozta el a másikat?

– Mert a bal lábam meg egy kicsit fáj, és azt hittem, a jobb tán segítene.

A tanárnő megkérdezi a gyerekeket a mesekönyvről

A tanárnő a nyári szünet után megkérdezi a gyerekeket:

– Ki olvasta el a mesekönyvet, amit nyáron adtam?

Erre Pistike jelentkezik:

– Én, tanárnéni, de a végén elkéstem a hős megmentésével!

A tanárnő megdöbben:

– Hogyhogy elkéstél?

– Hát azt írták, hogy “és ők éltek, míg meg nem haltak.”

Az orvos és a beteg

Bemegy a beteg az orvoshoz:

– Doktor úr, fáj a hasam!

– Hol pontosan?

– Itt, meg itt is.

– Kérlek, mutasd meg, hol fáj.

A beteg mutat, az orvos tapogat.

– Hát ez igazán különös.

Mit ettél a múlt héten?

– Krumplit, zöldséget, meg egy kis húst.

– Igen, de mit az előtt?

– Hát azt hiszem egy kis kockajéget, de az nem szokott fájni…

A szomszédok vitája

Két szomszéd vitatkozik a kerítésnél:

– Te, Péter, ez a kerítés csak azért áll, hogy elválasszon minket!

– De hát a kerítés mindig is itt volt – válaszol Péter.

– Igen, de most már tényleg nagyon ellenzem!

Péter elgondolkodik, aztán:

– Oké, elhúzom, de fogd a másik felét!

A rendőr és a részeg

A rendőr megállít egy részeg embert:

– Hová megy ilyen későn?

– Én?

Én a bűntény helyéhez megyek!

– A bűntény helyéhez?

– Igen, ott akartam inni egy sört, hogy emlékezni tudjak, honnan is jöttem!

Az öreg diák

Az öreg diák meglátogatja a tanárját, akivel még évekkel ezelőtt tanult:

– Tanár úr, emlékszik rám?

– Persze!

Te voltál az, aki meg tudta oldani a legnehezebb feladatokat, de soha nem tanultál!

– Igen, de láton, merre állok most?

– Hát sajnos a suliból elbocsátottak.

– Na de most már zsebre dolgozom, és ez sokkal jobb!

Akatonák beszélgetnek

Két katona beszélget, mikor az egyik megkérdezi:

– Te, Jani, mit csinálnánk, ha egy sapka leesne a fáról?

– Hát, felmásznánk érte!

– De ha az sapkán a mi nevünk van?

– Akkor nem megyünk fel, inkább figyeljük, a többiek mit mondanak!

A kisfiú és az állatkert

A kisfiú először megy az állatkertbe.

Minden dolgot nézőbe megjegyzi; a majmok után sír.

Az apukája megkérdezi:

– Miért sírsz, fiam?

– Mert ők annyira szabadok, és én csak nézni tudom őket!

Az apuka megöleli:

– Drágám, majd mi is megyünk játszani veled…

A barátnők beszélgetnek

Két barátnő beszélget a kávézóban:

– Hallottad, hogy a Péter elment a Balatonra?

– Igen, de miért épp oda?

– Hát mert ő sem tud úszni, és amúgy is nem tudja a térképét olvasni!

– Ja, akkor biztos élvezi a feszültséget!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás