Viccek

Vicc: Egy állatorvos rendelőjébe belép egy férfi a kutyájával.

Egyszer a nyugdíjasok klubjában elhatározzák, hogy kirándulnak.

Mivel a klub elnöke elég szervezett, kitalálja, hogy mindenki hozzon magával egy valamit, ami a kirándulás során jó hasznát veszik.

Az utolsó pillanatban mégis elfeledkezik erről, és csak a pénztárcáját hozza magával.

Amikor a buszhoz érnek, látja, hogy mindenki hozott valamit.

Van, aki napernyőt, van, aki piknikkosarat, sokan hoztak finom falatokat is.

Az elnök aggodalmasan néz körül, és úgy dönt, megpróbálja menteni a helyzetet.

Így megszólít egy idős hölgyet, aki egy hatalmas tálcát cipel.

– Te jó ég, ez meg micsoda?

– Hát, én mákos gubát hoztam – válaszolja az öregasszony.

– Mákos gubát?

– kérdi az elnök.

– De hát azt soha nem tudjuk megenni, hiszen nem is hoztál hozzá villákat!

– Villát?

– néz rá az öregasszony, mint aki most hallja először.

– Ugyan már, fiam!

Nyugdíjasok vagyunk, nem fogunk már villát használni!

Csak úgy eszünk, ahogy jön!

Az állatorvos és a kutya

Egy állatorvos rendelőjébe belép egy férfi a kutyájával.

Az állatorvos megvizsgálja a kutyát, majd azt mondja a gazdájának:

– A kutyája megfázott, adj neki napi háromszor egy fájdalomcsillapítót.

A férfi megkérdezi:

– És mikor fog ez elmúlni?

Az állatorvos válaszol:

– Hát, ha szerencséje van, két-három nap múlva.

– És ha nem?

– Akkor hozzá kell szoknia a fájdalomhoz.

A repülőtérnél

Két barát a repülőtérnél várakozik a gépre, és az egyik azt mondja:

– Figyelj, én hallottam, hogy a repülőgépek tulajdonképpen a földön repülnek, csak a felhők felett vannak.

A másik erre azt válaszolja:

– Jaj, te buta!

Minek emelnék fel a gépet egyáltalán?

Úgysem tudnak úszni!

Az orvos és a beteg

Egy beteg bemegy az orvoshoz, és panaszt tesz:

– Doktor úr, mindjárt elmegy az eszem!

Változó kedvem van, néha boldog vagyok, néha szomorú!

Az orvos azt válaszolja:

– Nos, ez természetes.

De hogy biztosan tudjuk, kérlek, írd le a napjaidat, és meglátjuk, mi a baj.

A beteg beleegyezik, majd egy hónap múlva visszatér.

– Nos, miért változik a kedved?

– kérdi az orvos.

– Profán, hogy a betegségem valójában a nőkről szól!

Biztosan csaltam, mikor azt mondtam, hogy bezártam őket!

A vándor és a szamár

Egy vándor úton volt, és úgy döntött, hogy megkérdi az embereket, merre van a város.

Elérkezik egy paraszthoz, akinek szamáron ül.

– Tudja, hol van a legközelebbi város?

– kérdezi.

A paraszt elmosolyodik:

– Miért nem ülsz föl a szamaramra?

– Válaszolja a vándor:

– Éppen a legutóbbi városban szereztem magamnak egy állást, de úgy hallottam, hogy soha nem fogok ott bírni, ahol a szamár int!

Futballmeccs

Két kispesti fociszurkoló a meccs szünetében arról beszélget, hogy ki legyen a csapat új edzője.

Az egyik azt mondja:

– Szerintem, ha egy kicsit elgondolkodnánk, talán többet is elérhetnénk.

– Hiszen a mostani helyzet tökéletes, már bele is törődtünk – válaszolja a másik.

– Honnan tudnánk, milyen, amikor nyerünk?

A születésnap

Egy férfi elhatározza, hogy meglepi a feleségét a születésnapján.

Kinéz a boltba, de nem tudja, mit vegyen.

Végül rábukkan egy gyönyörű ékszerre.

Boldogan hazaviszi, ráadásul nem is akármilyen meglepetést tervez!

Amikor a felesége hazajön, mondja neki:

– Képzeld el, mi csináltam!

Szóval, mit gondolsz, mit kaptál születésnapodra?

A felesége mosolyogva válaszol:

– Nem tudom, de amikor ledöbbensz, nem vagyok benne biztos, hogy mindent megértek!

A szobafamília

Új lakásba költözik egy család, de egy kis idő elteltével úgy érzik, valami nem stimmel.

Rájönnek, hogy a szomszédok közül senki sem látogatta őket.

Annyira megbántódnak, hogy egy este összeülnek, és megbeszélik, mit csináljanak.

Az anya azt mondja:

– Lehet, hogy valami különös dolgot kéne csinálnunk!

Másnap kézműveskednek, készítenek egy hatalmas, vidám üdvözlő táblát a szomszédos háznak.

Mindenki vigyorog, végre jön a látogató!

A foci és az orvos

Az orvos és a mérkőzés szünetében üvegből nézik a meccset az öltözőjükből.

Az orvos megjegyzi:

– Ne feledd srácok, a foci nem csak a győzelemről szól.

A fickók mosolyognak, de nem értik.

Mindenki hallja a szurkolókat, akik kiabálnak:

– Ki a legjobb!

Az orvos folytatja:

– Nincs szó, amit elhinnénk, az egész nap elmegy!

A horgász

Egy horgász ül a vízparton.

Várja, hogy megfogjon valami nagy halat.

Már jó ideje ül, amikor észreveszi, hogy egy másik horgász közelít felé.

Az új jövevény megkérdezi:

– Mit fogtál eddig?

A horgász azt feleli:

– Hát, elsősorban idegesítő kis halakat!

Az új horgász úgy gondolja, hogy beszélgethetne a másikkal, mivel a halak nincsenek jókedvükben.

Közben olyan sokat beszéltek, hogy a nap végére már barátok lettek.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás