Szőke nős viccekViccek

Vicc: Egy csinos kis szőke nő úszni tanul. Egy idő után így szól az…

Egy csinos kis szőke nő úszni tanul.

Egy idő után így szól az úszóoktatóhoz:

– Mondja, tényleg elsüllyedek, ha kihúzza a lábaim közül az ujját?

Vicc: Halló!

Jó estét kívánok tanárnő, azért telefonálok, mert a fiam nem tud menni holnap iskolába, mert beteg lett.

– És hogy hívják a gyermeket?

– kérdezi a tanár.

– Kovács Pistikének.

– felelik a vonal túlsó végén.

– És önt hogy hívják?

– kérdi a tanár.

– A papámnak.

Vicc: Hogyan tudom megállapítani...

– Hogyan tudom megállapítani, hogy a reggeli fáradtság vitaminhiány vagy influenza miatt van-e?

– Ha influenza miatt, akkor előbb-utóbb jobban leszel.

Vicc: Robog egy mini Smart a belvárosban, benne utazik apa és fia

– Apa, apa!

Mi ez a magas fal mellettünk?

– Az a járdaszegély, fiam…

Vicc: A kannibál család cigányt akar sütni nyárson

A két kannibál szülő elmegy és rábízzák a cigányt a kicsire hogy forgassa a tűzőn szép lassan!

Mikor jönnek haza látják hogy a kicsi nagyon gyorsan forgatja a cigányt.

Kérdik tőle:

– Fiam, miért nem forgatod lassan ahogy mondtuk?

– Mert mikor lassan forgattam, akkor az aljáról lopta a krumplit!

Vicc: Egy nap George Bush kocogás közben belesik a folyóba

Három kissrác áll a vízparton, látják mi történt, beugranak a vízbe, kihúzzák.

Bush, ahogy levegőhöz jut, elkezd hálálkodni:

– Jaj, nagyon köszönöm.

Megmentettétek az USA elnökét.

Mondjátok meg, mit szeretnétek, megkapjátok.

Az első fiú:

– Szeretnék elmenni Disneyland-be.

– Jó, személyesen foglak elvinni.

Mondja a második:

– Én szeretnék egy pólót Michael Jordan aláírásával.

– Jó, személyesen fogom megszerezni.

A harmadik:

– Én szeretnék egy új arcot, másik személyazonosságot, meg egy házat valahol Mexikóban.

Bush csodálkozva:

– Miért?

Nem hiszem, hogy ezekre szükséged lenne ilyen fiatalon.

– Ha apám megtudja, hogy megmentettem George Bush életét, akkor szükségem lesz rá.

Egy tökrészeg fickó dülöngélve lép be az anyakönyvi hivatalba

– Hölgyeim, uraim, ikreim születtek!

– Miért mondja hogy hölgyeim, uraim?

Hiszen csak egyedül vagyok a szobában – jegyzi meg az anyakönyvvezető.

– Hű… akkor hazaszaladok, hátha nem is ikrek!

A múltkor láttam egy embert a strandon

A hátán tetoválás a következő szöveggel:

“Ne szóljanak ennek az embernek, hogy mi van a hátára tetoválva, mert ő azt hiszi, hogy egy hajó!

Jean, mekkora feszültség van az elektromos hálózatban?

– 220 Volt, uram.

– Nem azt kérdeztem, hogy mennyi volt, hanem, hogy mennyi van most!

Móni vagyok, 15 éve használok Calgon-t, ami eddig 435.132 forintomba került!

– Sára vagyok, szarok én a Calgonra, inkább háromévente veszek egy új fűtőszálat 4000 forintért…

Hisz Ön a repülő csészealjakban?

– Hát persze!

– Látott is már repülő csészealjakat?

– Mióta elváltam azóta nem.

Ki az abszolút sovány?

– ???

– Aki zuhanyzás közben széttárja a karjait, hogy el ne nyelje a lefolyó.

9/11 után pár nappal:

– Jó napot!

Kérek egy repülőjegyet!

– Rendben, semmi akadálya, hányadik emeletre kéri?

Hogy hívják a kövér indiánlányt?

– ???

– Pocakhontas!

Stirlitz és Müller sétálnak a parkban

– Miért tartóztattátok le azt az embert?

– kérdezi Müller.

– Nem mondhatom el – válaszol Stirlitz.

– Csak nem hugyozta le a Kreml falát?

– röhög Müller.

Stirlitz agyában új törvény fogalmazódik…

Miért jobb egy kutya, mint a férfi?

– a kutya nem henceg azzal, hogy kivel aludt előző este.

– a kutyáknak nem okoz gondot, hogy nyilvánosan kifejezzek a ragaszkodásukat.

– a kutyának hiányzol, ha elmész.

– a kutyák szégyellik, ha valamit rosszul csináltak.

– a kutyáknak bármilyen film megfelel, nekik csak az a lényeg, hogy miközben nézed, melletted lehessenek.

– a kutyák tudják, mint jelent, hogy “nem”.

– a kutya megérti, hogyha néhány barátját nem engeded be a házba.

– a kutya nem várja el, hogy mesterszakács legyél.

– egy kutya nem fog téged elhagyni egy fiatalabb gazdiért.

– a kutyák nem ijednek meg egy rövid hajú nőtől.

– a kutya kedves a rokonaidhoz.

– a kutya nem szól bele a vezetésbe.

Miért hordanak a rendőrök tányérsapkát?

– ???

– Egy 1988-as tanácsi rendelet szerint minden kukát be kell fedni.

Mi bizonyítja, hogy az Isten szereti a szegényeket?

– ???

– Sokat teremtett belőlük.

Egy idősödő nő felszáll a buszra

Egy úriember egyből felpattan, hogy átadja a helyét.

Erre a hölgy:

– De kérem, én előmelegített helyre nem ülök!

– Akkor üljön a jegesmedve faszára!

A hölgy megdöbbenve odamegy a sofőrhöz:

– Maga hallotta ezt?

– Hogyne.

– És nem tesz semmit?

– Mégis mit csináljak?

Forduljak észak felé?

Egy férfi elveszti mindkét fülét egy csúnya balesetben

Elmegy a leghíresebb plasztikai sebészhez, aki hosszas műtéttel felvarr neki két új fület.

A páciens elégedetten távozik, de másnap felháborodottan telefonál:

– Maga átvert engem!

Egy nő füleit varrta fel nekem!

– Igen, de hol itt a probléma?

A fül az fül.

– Hát ez sajnos nem így van.

Mióta női füleim vannak, minden hülyeséget meghallok, de szinte semmit nem értek meg…

Két informatikus beszélget

Megszólal az egyik:

– 10101101

Mire a másik:

– 01101010

A székelygyerek odamegy az édesapjához:

– Boldog szülinapot édesapám!

– Köszönöm fiam!

– Vettem magának ajándékba egy lovat, de sajnos nagyon drága volt, úgyhogy csak részletre tudtam megvenni.

– Nem baj fiam.

– Kezdetnek itt van egy nagy lófasz.

A sötét parkban megszólal egy női hang:

– Vedd le a szemüveged, mert szúrja a combomat.

Pár perc múlva:

– Tedd fel a szemüveged, mert a padot nyalod!

Hogyan jut el egy etióp leggyorsabban Amerikába?

– ???

– Faxon.

Az ejtőernyős oktató és tanítványa az ejtőernyőzést gyakorolják

Kiugranak a repülőből, és miközben zuhannak, a tanítvány megpróbálja kinyitni az ejtőernyőt de nem sikerül.

Odaszól az oktatónak:

– Mester!

Nem nyílik az ejtőernyő!

– Nem baj fiam, ez még csak a gyakorlat.

Boldogan mosolyogva meséli a rabbi egyik barátjának:

– Képzeld, ma hét embert tettem boldoggá!

– Hogyan?

– kérdezi a barát.

– Összeadtam három jegyespárt!

– Ööö… Az nem csak hat embert jelent?

– Miért, mit gondolsz, ingyen tettem?

Móricka rányit a szüleire szeretkezés közben, és értetlenül megkérdezi az apját:

– Mit csináltok anyával?

– Tudod kisfiam, idén a Balatonhoz megyünk nyaralni, én pedig felpumpálom a mamit, hogy el ne süllyedjen majd a vízben.

– Értem.

De tegnap a postás bácsi már felpumpálta, sőt még a szelepet is megnyálazta.

Egy nagyon csúnya nő két gyerekkel sétál az utcán

Odamegy hozzá egy fickó, és megkérdezi:

– Ezek az Ön gyerekei?

– Igen.

– Ikrek?

– Dehogy is.

Az egyik 11 éves, a másik csak öt.

Mégis miért gondolta, hogy ikrek?

– Csak azért, mert maga olyan csúnya, hogy el se tudtam képzelni, hogy valaki kétszer is lefektesse…

A fiatal feleség idegesen telefonál a férjének

– Drágám, a mama leesett a lépcsőn, beütötte a fejét, vérzik.

Most mit csináljak?

– Krumplistésztát.

Mindjárt vége a negyedik harmadnak

(Knézy Jenő)

Csak 165 centis, de három gyereke van…

(Dávid Sándor)

A képen a dán kapitány.

Szereti a vörösbort és az unokáját.

(Knézy Jenő)

Davids elment megkeresni a lábát.

(Hajdú B.

István)

Amióta én vagyok a Fradi edzője…

(Torgyán József)

Első perc, még mindig nincs gól.

(Vitray Tamás)

Te Szabolcs, és tudtál hárítani a gól előtt?

(Rokob Péter)

Fantasztikus milyen gyors:

2 méter hátrányból 5 méter alatt 3 méter előnyt szerzett.

(Knézy Jenő)

Miért temetik a skótot a hegyoldalba, a fenyőfák mellé?

– ???

– Mert ott van a temető!

Két ügyvéd az ebédszünetben leugrik az étterembe ebédelni

Már majdnem odaérnek, amikor egyikük a fejéhez kap:

– Úristen, elfelejtettem bezárni az irodánkat!

Mire a másik:

– Ugyan már, mitől félsz, hiszen mindketten itt vagyunk!

Mi számít rekordnak?

– 40 évet megélni a Pándy családban.

Melyik hóembert a legnehezebb készíteni:

fekete hajút, barnát, vagy szőke hajút?

– ???

– Szőkét, mert annak üreg van a fejében.

Ha a főnök vissza nem vonja...

– Ha a főnök vissza nem vonja, amit ma délelőtt mondott, én elmegyek a vállalattól!

– Miért, mit mondott?

– Azt, hogy menjek el a vállalattól…

Ejnye, hát milyen pincér maga?

– bosszankodik a vendéglős.

– Már megint eltört egy pezsgőspoharat.

Remélem ez volt az utolsó!

– Nem, főnök, még van három.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás