Viccek

Viccek: – Miért teremtette Isten a nőket?- ???-…

– Miért teremtette Isten a nőket?

– ???

– Mert a bárányok nem tudják elhozni a sört a hűtőből.

Vicc: Hadgyakorlaton kiküldenek egy katonát az ellenség vonalai mögé...

Hadgyakorlaton kiküldenek egy katonát az ellenség vonalai mögé, hogy álcázza magát, és jelentse az ellenséges csapatmozgásokat.

Rendben megy is a dolog, ám egyszer csak az őrszem feladja álcázott megfigyelőhelyét, és elkezd ugrálni.

El is kapják, győz az ellenség.

Később a parancsnoka felelősségre vonja az őrszemet.

– Egy fatörzsnek álcáztam magam – mentegetőzik a katona.

– Nem is volt semmi gond, bár először egy csapat galamb telepedett rám, aztán meg egy kutya lepisilt.

Utána azonban két mókus futott fel a nadrágszáramon, és azt véltem hallani:

“Te, az egyiket együk meg most, a másikat tegyük el télire!

Na, ezt már nem bírtam!

Vicc: Két házasember beszélget:

– Hallom az anyósodat megműtötték.

Hogy sikerült a műtét?

– Az epekövet kivették, de az epéje sajnos a régi.

Vicc: Mi a különbség az Emos és a Transzvesztita között?

– ???

– Az emos azt mondja:

Szia Peti vagyok öngyi leszek; A Transzvesztita pedig:

Szia Peti vagyok Gyöngyi leszek..

Vicc: Mi a baj fiam?

– semmi…

– Jólvan fiam akkor Fila fejjel!

Vicc: A tanítónéni kérdezi a kis Juliskát, hogy mi lesz, ha nagy lesz

– Ha nagy mellem lesz, akkor színésznő, ha kis mellem lesz, akkor tanítónő.

Olyan paraszt vagy hogy az oviba egy tábla szalonna volt a jeled

Két ismerős találkozik:

-Pista miért vagy ilyen boldog??

-Képzeld ma ahogy takarítottam a csónakomat odajött hozzám egy szőke nő hatalmas mellekkel és megkérdezte hogy beviszem-e a tó közepére.

Bevitte és amikor odaértünk kérdeztem tőle hogy lesz szex vagy úszás kifelé és nem tudott úszni.

Másnap megint találkoznak:

-Pista miért vagy megint ilyen boldog??

-Hát ma megint takarítottam a csónakomat és odajött hozzám egy vörös hajú nő még hatalmasabb mellekkel és kérdezte hogy beviszem-e a tó közepére.

Bevittem és amikor beértünk kérdeztem hogy lesz szex vagy úszás kifelé és nem tudott úszni.

Harmadnap megint találkoznak:

-Pista miért vagy ilyen szomorú?

-Képzeld ma ahogy takarítottam a csónakomat odajött hozzám egy fekete nő és kérdezte hogy beviszem-e a tó közepére.

Bevittem és amikor beértünk kérdeztem hogy lesz-e szex vagy úszás kifelé mire ő levette a bugyiját és akkora fasza volt mint az evezőlapát.

És én meg nem tudok úszni.

Kovács meghal

Az alvilág felé vezető út elágazásánál tábla fogadja:

?Kapitalista pokol jobbra – Szocialista pokol balra”.

Gondol egyet, és jobbra indul.

Az első szembejövő ördögtől megkérdi, mi történik azokkal, akik idekerülnek.

– Hát nézze, Kovács úr, beleültetjük egy olajjal teli üstbe, maga alá gyújtunk, és közben szögeket verünk a fejébe.

– De hiszen ez embertelenség!

– kiált fel Kovács, sarkon fordul és átrohan a szocialista pokolba.

Meghökkenve látja, hogy itt sorban áll a rengeteg várakozó Egy lélek, ismerősnek tűnik még a földi életből, Kovács őt kezdi faggatni az itteni viszonyok felől.

– Beültetik az embert egy üstbe, alágyújtanak, és közben szögeket vernek a fejébe -hangzik a felvilágosítás.

– De hiszen ez hajszálra ugyanaz, mint odaát!

Akkor miért vár itt ez a hosszú sor?

– Mert itt először is kevés az üst.

Aztán gyakran nincs olaj és kifogy a tüzelő is.

A szög pedig abszolúte hiánycikk!

A szőke nő betelefonál a kórházba:

– Jó napot kívánok!

Az édesanyám hogy van?

– Sajnos rossz hírem van – közli az ápolónő -, az ön édesanyja kómában van.

– Hát ez tényleg sajnálatos.

Meg tudná mondani, hogy az merre van és hogy jutok oda?

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás