– Miért teremtette Isten a nőket?
– ???
– Mert a bárányok nem tudják elhozni a sört a hűtőből.
Vicc: Hadgyakorlaton kiküldenek egy katonát az ellenség vonalai mögé...
Hadgyakorlaton kiküldenek egy katonát az ellenség vonalai mögé, hogy álcázza magát, és jelentse az ellenséges csapatmozgásokat.
Rendben megy is a dolog, ám egyszer csak az őrszem feladja álcázott megfigyelőhelyét, és elkezd ugrálni.
El is kapják, győz az ellenség.
Később a parancsnoka felelősségre vonja az őrszemet.
– Egy fatörzsnek álcáztam magam – mentegetőzik a katona.
– Nem is volt semmi gond, bár először egy csapat galamb telepedett rám, aztán meg egy kutya lepisilt.
Utána azonban két mókus futott fel a nadrágszáramon, és azt véltem hallani:
“Te, az egyiket együk meg most, a másikat tegyük el télire!
”
Na, ezt már nem bírtam!
Vicc: Két házasember beszélget:
– Hallom az anyósodat megműtötték.
Hogy sikerült a műtét?
– Az epekövet kivették, de az epéje sajnos a régi.
Vicc: Mi a különbség az Emos és a Transzvesztita között?
– ???
– Az emos azt mondja:
Szia Peti vagyok öngyi leszek; A Transzvesztita pedig:
Szia Peti vagyok Gyöngyi leszek..
Vicc: Mi a baj fiam?
– semmi…
– Jólvan fiam akkor Fila fejjel!
Vicc: A tanítónéni kérdezi a kis Juliskát, hogy mi lesz, ha nagy lesz
– Ha nagy mellem lesz, akkor színésznő, ha kis mellem lesz, akkor tanítónő.
Olyan paraszt vagy hogy az oviba egy tábla szalonna volt a jeled
Két ismerős találkozik:
-Pista miért vagy ilyen boldog??
-Képzeld ma ahogy takarítottam a csónakomat odajött hozzám egy szőke nő hatalmas mellekkel és megkérdezte hogy beviszem-e a tó közepére.
Bevitte és amikor odaértünk kérdeztem tőle hogy lesz szex vagy úszás kifelé és nem tudott úszni.
Másnap megint találkoznak:
-Pista miért vagy megint ilyen boldog??
-Hát ma megint takarítottam a csónakomat és odajött hozzám egy vörös hajú nő még hatalmasabb mellekkel és kérdezte hogy beviszem-e a tó közepére.
Bevittem és amikor beértünk kérdeztem hogy lesz szex vagy úszás kifelé és nem tudott úszni.
Harmadnap megint találkoznak:
-Pista miért vagy ilyen szomorú?
-Képzeld ma ahogy takarítottam a csónakomat odajött hozzám egy fekete nő és kérdezte hogy beviszem-e a tó közepére.
Bevittem és amikor beértünk kérdeztem hogy lesz-e szex vagy úszás kifelé mire ő levette a bugyiját és akkora fasza volt mint az evezőlapát.
És én meg nem tudok úszni.
Kovács meghal
Az alvilág felé vezető út elágazásánál tábla fogadja:
?Kapitalista pokol jobbra – Szocialista pokol balra”.
Gondol egyet, és jobbra indul.
Az első szembejövő ördögtől megkérdi, mi történik azokkal, akik idekerülnek.
– Hát nézze, Kovács úr, beleültetjük egy olajjal teli üstbe, maga alá gyújtunk, és közben szögeket verünk a fejébe.
– De hiszen ez embertelenség!
– kiált fel Kovács, sarkon fordul és átrohan a szocialista pokolba.
Meghökkenve látja, hogy itt sorban áll a rengeteg várakozó Egy lélek, ismerősnek tűnik még a földi életből, Kovács őt kezdi faggatni az itteni viszonyok felől.
– Beültetik az embert egy üstbe, alágyújtanak, és közben szögeket vernek a fejébe -hangzik a felvilágosítás.
– De hiszen ez hajszálra ugyanaz, mint odaát!
Akkor miért vár itt ez a hosszú sor?
– Mert itt először is kevés az üst.
Aztán gyakran nincs olaj és kifogy a tüzelő is.
A szög pedig abszolúte hiánycikk!
A szőke nő betelefonál a kórházba:
– Jó napot kívánok!
Az édesanyám hogy van?
– Sajnos rossz hírem van – közli az ápolónő -, az ön édesanyja kómában van.
– Hát ez tényleg sajnálatos.
Meg tudná mondani, hogy az merre van és hogy jutok oda?














