HumorViccek

Vicc: Egy rettenetesen jó nő megy az utcán, egy kiskutyát visz a…

Egy rettenetesen jó nő megy az utcán, egy kiskutyát visz a karjában.A férfiak nyálcsorgatva nézik.Az egyik be is szól neki:– Nézzétek csak, de cserélnék azzal a kiskutyával!

– Biztos vagy benne?!

– kérdezi a lány.

-Épp h€réltetni viszem..

+ 1 vicc:

A fiú felébred az egyik reggel.Minden egyes porcikája fáj.Nem emlékszik, hogy verekedett volna, úgy dönt, megkérdezi az apját, hátha az tudja, mi történt.

Az apa így szól:– Hát fiam, én vertelek meg!

– De miért apa !

-Azt még elnéztem, hogy berúgtad az ajtót, úgy jöttél be a házba.

Még azt is elnéztem, hogy lek..váztad anyádat.

De mikor odasz.rtál a konyha közepére, teleraktad azt fogpiszkálóval és azt mondtad, a süni mostantól velünk lakik… Na ott már elszakadt cérna.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás