Viccek

Vicc: Mári néni, az idős hölgy, mindig is büszke volt a főztjére.

Mári néni, az idős hölgy, mindig is büszke volt a főztjére.

Egy nap úgy döntött, hogy elmegy a közeli vásárba, és vesz egy nagy csomó hozzávalót, hogy készítsen egy ízletes pörköltet.

Mikor hazaért, elkezdett főzni, és csodás illatok töltötték be az egész házat.

Mivel a szomszédok nem tudtak ellenállni az illatoknak, egy-kettő megjelent a kerítésnél, hogy megkérdezzék, mikor lehet enni.

Mári néni mosolyogva válaszolt:

“Hát, ha eddig jöttetek, várjatok egy kicsit!

A pörkölt hamarosan kész, de előbb főzzek nektek egy levest is!

” A szomszédok boldogan vártak, majd közben egy-egy pohár bor is előkerült, hogy bírják az időt.

Amikor végre elkészült a pörkölt, Mári néni tálalta, és a szomszédok falatozni kezdtek.

Az egyikük hirtelen megkérdezte:

“Mári néni, mi a titkod, hogy ennyire finom a pörköltted?” Mári néni csak mosolygott, és azt mondta:

“Hát, tudjátok, fiúk, az a titok, hogy mindig belekeverek egy kis szeretetet!

” Erre az egyik szomszéd azt súgta a másiknak:

“Azt hiszem, nekem is kellene, hogy a feleségem jobban főzzön!

## A szőke nő biciklizik a városban, és egyszer csak megállítja egy rendőr.

“Hölgyem, miért nem visel sisakot?” “Mert nincs!

” – feleli a nő.

“Akkor legalább a kerékpáron legyen csengő!

” – mondja a rendőr.

“Dehát az én biciklim nem zeng!

## Két barát beszélget a kocsmában.

“Képzeld, a feleségem meg akart fürdeni a folyóban, de lecsúszott a szikláról!

” “Akkor miért nem ugrottál utána?” “Mert az úszógumit tulajdonképpen nem is hozta el!

## A tanár megkérdezi a diákokat:

“Mi az a kémia?” Az egyik kisdiák felel:

“Hát, az a tudomány, ami akkor áll meg, mikor a felnőttek befejezik a főzést!

## Az utas a vonaton ül, és hallja, hogy a kalauz bemondja:

“Kérjük, ne álljanak a vonat ajtajánál, mert az veszélyes!

” A férfi megfordul a felesége felé:

“Egyelőre nem állunk, de ha megelőznek, nem tudom, mit tegyek!

## Két öregember ül a padon a parkban.

“Te, Péter, emlékszel még, mikor fiatalok voltunk?” “Hogyne, emlékszem!

Két kisbaba voltunk!

” “Hát, persze, de ha jól emlékszem, te már azóta is babákkal játszol!

## A kisfiú nagyon szeretne egy kutyát.

Megkérdezi az apját:

“Apu, kérhetek egy kutyát?” Az apja válaszol:

“Ha jól tanulsz, talán!

” “Jó, de ha a kutya jól tanul, akkor ő is kaphat egy kutyát?”

## A nagymama megkérdezi az unokáját:

“Fiam, mit csinálsz a telefonon?” “Csak mesét nézek, nagyi!

” “Az jó, de ne felejtsd el, hogy mindig csak a jó mesék a fontosak!

” “Jó, nagyi, de miért nem mesélsz egy jót?”

## A fiatal férfi bemegy az orvosi rendelőbe, és lövéseket kér a doktorától:

“Doktor úr, mit javasol, ha az ember hátfájással küzd?” A doktor elgondolkodik:

“Hát, fiam, néha csak úgy el kell engedni!

## A kislány a nagymamájának mesél:

“Nagyi, képzeld, egy új barátom van, és ő mindig megnevettet!

” “Hát, ez de jó!

” – mondja a nagymama.

“Igen, de sosem mondja meg, hogy ő kicsoda!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás