Chuck Norris viccekViccek

Viccek: Chuck Norris nem olvas könyveket. Csupán addig…

Chuck Norris nem olvas könyveket.

Csupán addig nézi őket, amíg meg nem szerzi a szükséges információt.

Vicc: A tanítónéni kérdezi a kis Juliskát, hogy mi lesz, ha nagy lesz

– Ha nagy mellem lesz, akkor színésznő, ha kis mellem lesz, akkor tanítónő.

Vicc: Miért jó az informatikusnak?

– Mert az Exe futtatható

Vicc: Két rendőr beszélget:

– Volt már dolgod nővel?

– Nem tudom.

– Hogy-hogy?

– Tudod, mindig leoltom a lámpát.

Vicc: Móricka bemegy az első nap a suliba, és megkérdezi a tanárnőt:

– Tanárnő!

Hazamehetek?

– Miért Móricka?

– Mert nemi problémáim vannak.

– Jó, menjél.

Másnap:

– Tanárnő!

Hazamehetek?

– Miért?

– Mert nemi problémáim vannak!

– Jó, menjél.

Harmadnap:

– Tanárnő!

Hazamehetek?

– Miért?

– Mert nemi problémáim vannak!

– Móricka de mi a te nemi problémád?

– Hát csak annyi, hogy a tököm tele van a sulival.

Vicc: Két paraszt gyerek beszélget a sex-ről

– Múltkor nagyban tolom a Rozit, ecce csak bejön az annya !

– És mit szót?

– Nagy dumát nem eresztett meg, csak annyit szót, hogy mmúúúúúú…

A tökéletes barátnő mondata:

Légy szíves hangosítsd fel a tevét, hogy a konyhában is halljam a meccset!

:D

A cég értékesítési igazgatója panaszkodik a titkárnőjének:

– Ez a George olyan feledékeny, hogy azt csodálom, hogy el tud adni az ügyfeleknek akármit is.

Most is mondtam neki, hogy ha jön vissza az ebédből, akkor hozzon nekem néhány szendvicset, de szerintem nem számíthatok rá.

Ebben a pillanatban nyílik a liftajtó, és lihegve beesik George.

– Főnök, nem fogja elhinni, mi történt!

– újságolja.

– Ahogy bementem az étterembe, megláttam egy régi ügyfelünket, aki már vagy 2 éve nem vásárolt tőlünk semmit.

Leültem hozzá, és olyan jól elbeszélgettünk, hogy a végén rendelt vagy 2 millió dollárért.

A főnök odafordul a titkárnőhöz:

– Ugye mondtam, hogy ez a hülye elfelejti a szendvicseimet!

Két rendőr az utcán, találnak két gránátot!

Mire az egyik:

és ha felrobban valamelyik??

Erre a másik:

jól van- jól van, majd azt mondjuk akkor, hogy csak egyet találtunk!

Pistike lenéz a tizedikről,meglát egy Rendőrt

Lekiabál:Hülye Rendőr,hülye Rendőr!

!

!

:)

Mire a Rendőr:Az Apád!

Pistike:Az is Rendőr,az is Rendőr!

:)))

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás