Viccek

Viccek: A sztriptízbárban kijön a színpadra egy nő, és…

A sztriptízbárban kijön a színpadra egy nő, és elkezd táncolni.

Amikor befejezi a műsort, egy férfi felpattan, és hangosan tapsolva kiabálja:

– Gratulálok, hölgyem, nagyon jó volt!

Csak így tovább!

Az előtte ülő hátraszól:

– Ugyan, maradjon már!

Másnak is tetszett, mégsem csinál ekkora handabandát!

Második műsorszám:

kijön két táncosnő, és egy páros számot adnak elő.

Amikor befejezik, az iménti férfi ismét felpattan, és hangosan kiabálva nyilvánítja ki tetszését.

Az előtte ülő ismét csendre inti.

A következő számnál három nő jön elő, és szuper érzéki táncot mutatnak be.

Emberünk ezúttal csendben marad.

Az előtte ülő gúnyosan odaszól neki:

– Na, mi van?

Hol marad a tetszésnyilvánítás?

– Hát, ha jól látom, akkor a hátadon…

Vicc: Vidéki kislány felel ókori történelemből

– Mondd meg szépen, kivel harcolt Achilles a Trójai csatában?

– Plutóval.

– Egyáltalán nem!

Törd még a fejed!

– Néróval.

– Szó sincs róla.

– Akkor Hektorral… de hogy valamelyik kutyánkkal, az biztos.

Vicc: Szerinted hány éves lehet a mamám?

– kérdi a feleség a férjtől.

– Drágám, én zenetanár vagyok, nem régész.

Vicc: A tornatanár megkéri az iszákos sógorát, hogy helyettesítse őt az egyik óráján

A sógor igent mond, be is megy a gyerekekhez az iskolába.

Az egyik kisgyerek megkérdi őt:

– Tanító bácsi, most milyen tornagyakorlatot csináljunk?

– Gyerekek!

Akkor kérnék egy rövidet… és két hosssszú lépést!

Vicc: A parancsnok utasítja két rendőrét...

A parancsnok utasítja két rendőrét, hogy mérjék meg az udvaron lévő álló oszlop magasságát.

A rendőrök kimennek, és tanakodnak.

Az éppen arra sétáló társuk

megszólal

– Azt tanácsolom, fiúk, hogy döntsétek le, és úgy próbáljátok megmérni!

– Ugyan már, te mafla, nekünk a magassága kell, nem a hossza.

Vicc: A cigány álláshirdetésre jelentkezik, mint favágó

– Hát cigány, milyen referenciamunkát tudsz felmutatni, hogy elnyerd az állást?

– Há’ dikmá, á káláhári erdőt!

– Cigány, a Kalahári az nem erdő, hanem sivatag!

– Mosmá!

Uram!

Visszavennék a revolvert, amit ma reggel vásároltam itt?

– Miért, nem működik?

– Nem tudom, de most telefonáltak, hogy az anyósomat elütötte egy autó.

Fiú:

– Szia!

gondoltam ráírok a legszebb csajra!

:)

Lány:

– Sziiaa :) ohh :$

Fiú:

– De sajnos nincs fent :( te hogy vagy?

Zöld erdőben jártam

FILA táskát láttam

el akart szakadni

szabad-e kidobni?

IGEN

A farkas elkapja nyuszikát, aki könyörögni kezd:

– Mielőtt megölsz, engedd meg, hogy eljárjam a haláltáncot!

A farkas beleegyezik.

A nyuszi elkezd lépegetni:

egyet jobbra, kettőt balra, egyet jobbra, hármat balra, egyet jobbra, négyet balra – aztán elszalad.

A farkas döbbenten néz utána:

– Micsoda hülye koreográfia…

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás