A sztriptízbárban kijön a színpadra egy nő, és elkezd táncolni.
Amikor befejezi a műsort, egy férfi felpattan, és hangosan tapsolva kiabálja:
– Gratulálok, hölgyem, nagyon jó volt!
Csak így tovább!
Az előtte ülő hátraszól:
– Ugyan, maradjon már!
Másnak is tetszett, mégsem csinál ekkora handabandát!
Második műsorszám:
kijön két táncosnő, és egy páros számot adnak elő.
Amikor befejezik, az iménti férfi ismét felpattan, és hangosan kiabálva nyilvánítja ki tetszését.
Az előtte ülő ismét csendre inti.
A következő számnál három nő jön elő, és szuper érzéki táncot mutatnak be.
Emberünk ezúttal csendben marad.
Az előtte ülő gúnyosan odaszól neki:
– Na, mi van?
Hol marad a tetszésnyilvánítás?
– Hát, ha jól látom, akkor a hátadon…
Vicc: Vidéki kislány felel ókori történelemből
– Mondd meg szépen, kivel harcolt Achilles a Trójai csatában?
– Plutóval.
– Egyáltalán nem!
Törd még a fejed!
– Néróval.
– Szó sincs róla.
– Akkor Hektorral… de hogy valamelyik kutyánkkal, az biztos.
Vicc: Szerinted hány éves lehet a mamám?
– kérdi a feleség a férjtől.
– Drágám, én zenetanár vagyok, nem régész.
Vicc: A tornatanár megkéri az iszákos sógorát, hogy helyettesítse őt az egyik óráján
A sógor igent mond, be is megy a gyerekekhez az iskolába.
Az egyik kisgyerek megkérdi őt:
– Tanító bácsi, most milyen tornagyakorlatot csináljunk?
– Gyerekek!
Akkor kérnék egy rövidet… és két hosssszú lépést!
Vicc: A parancsnok utasítja két rendőrét...
A parancsnok utasítja két rendőrét, hogy mérjék meg az udvaron lévő álló oszlop magasságát.
A rendőrök kimennek, és tanakodnak.
Az éppen arra sétáló társuk
megszólal
– Azt tanácsolom, fiúk, hogy döntsétek le, és úgy próbáljátok megmérni!
– Ugyan már, te mafla, nekünk a magassága kell, nem a hossza.
Vicc: A cigány álláshirdetésre jelentkezik, mint favágó
– Hát cigány, milyen referenciamunkát tudsz felmutatni, hogy elnyerd az állást?
– Há’ dikmá, á káláhári erdőt!
– Cigány, a Kalahári az nem erdő, hanem sivatag!
– Mosmá!
Uram!
Visszavennék a revolvert, amit ma reggel vásároltam itt?
– Miért, nem működik?
– Nem tudom, de most telefonáltak, hogy az anyósomat elütötte egy autó.
Fiú:
– Szia!
gondoltam ráírok a legszebb csajra!
:)
Lány:
– Sziiaa :) ohh :$
Fiú:
– De sajnos nincs fent :( te hogy vagy?
Zöld erdőben jártam
FILA táskát láttam
el akart szakadni
szabad-e kidobni?
IGEN
A farkas elkapja nyuszikát, aki könyörögni kezd:
– Mielőtt megölsz, engedd meg, hogy eljárjam a haláltáncot!
A farkas beleegyezik.
A nyuszi elkezd lépegetni:
egyet jobbra, kettőt balra, egyet jobbra, hármat balra, egyet jobbra, négyet balra – aztán elszalad.
A farkas döbbenten néz utána:
– Micsoda hülye koreográfia…














