Viccek

Viccek: -mi lesz a smaciból,ha felnő?-smedve. …

-mi lesz a smaciból,ha felnő?

-smedve.

Vicc: Házibuliba készül a 16 éves Julika

Alaposan kiöltözik, kifesti magát.

Mikor elindul, anyja utánaszól

– De, kislányom!

Elfelejtettél bugyit felvenni!

– Jaj, anyu, amikor koncertre mész, te talán bedugod a füledet?

Vicc: Apa, apa!

Vigyél el a cirkuszba!

– Erre nekem nincs időm, kisfiam.

– De apa, azt írják, hogy egy meztelen nő lovagol egy tigrisen!

– Na jó, úgyis rég láttam tigrist

Vicc: Mi a különbség a BÁTORSÁG, MERÉSZSÉG és a POFÁTLANSÁG között?

BÁTORSÁG:

Reggel 3:00 totál részegen hazajössz.

Feleséged áll az ajtóban söprűvel a kezében, és te rákérdezel:

‘Takarítasz, wazze vagy repülsz valahova?’

MERÉSZSÉG:

Reggel 3:00 totál részegen hazajössz.

Bűzlesz a női parfümtől és az ingeden rúzsfoltok láthatóak.

Megtapogatod a feleséged fenekét és szólsz:

‘Te vagy a következő?’

POFÁTLANSÁG:

Reggel 3:00 totál részegen hazajössz, feleséged fekszik az ágyban, és nem alszik.

Fogod a széket, az ágya mellé ülsz.

Kérdésére:

‘Mit jelentsen ez?’ válaszolsz ‘Az első sorban akarok ülni, amikor a cirkusz elkezdődik.’

Vicc: Te komám a fiad még mindig első osztályos?

– Minek legyen második, ha lehet első is?

Vicc: Férj haza megy a munkából reggel kérdi az

asszonyt mi a reggeli??

– Szex

Haza megy ebédelni kérdi mi az ebéd??

-Szex

Este megy haza az asszony a férje meg

melegíti a farkát a radiátoron

-Hát te meg mit csinálsz?-kérdi az asszony

Hát melegítem a vacsorát

Mennyi ideig kell fél szemmel nézni az anyóst?

– Amíg meg nem húzod a ravaszt

Pistike,hol van apukád?

– A rendőrségen.Anyukád?

– Ö a kórházban.

– Hát a nagypapa hol van?

– A padláson.

– És a nagyi?

– Ö meg a pincében.

– Pistike,mit keres apukád a rendőrségen,anyukád a kórházban,a nagypapa a padláson,a nagyi meg a pincében?

– Hát engem.

Megy a ruhát az erdőben.Nagyon éhes...

Megy a ruhát az erdőben.Nagyon éhes,találkozik a medvével,és megeszi.Megy tovább a ruhát,jön az oroszlán,mivel még éhes megeszi azt is.Tovább megy a ruhát,még most is éhes találkozik a farkassal,és megeszi.Megy tovább a ruhát ,éhesen,jön az ember.Megpróbálja megenni őt is,de nem sikerül.Mi ebből a tanulság?Nem a ruha Teszi az embert.

mi a különbség a pék...

mi a különbség a pék,és a férfi között?A pék puhán rakja be,és keményen veszi ki,a férfi pedig keményen rakja be,és puhán veszi ki!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás