-mi lesz a smaciból,ha felnő?
-smedve.
Vicc: Házibuliba készül a 16 éves Julika
Alaposan kiöltözik, kifesti magát.
Mikor elindul, anyja utánaszól
– De, kislányom!
Elfelejtettél bugyit felvenni!
– Jaj, anyu, amikor koncertre mész, te talán bedugod a füledet?
Vicc: Apa, apa!
Vigyél el a cirkuszba!
– Erre nekem nincs időm, kisfiam.
– De apa, azt írják, hogy egy meztelen nő lovagol egy tigrisen!
– Na jó, úgyis rég láttam tigrist
Vicc: Mi a különbség a BÁTORSÁG, MERÉSZSÉG és a POFÁTLANSÁG között?
BÁTORSÁG:
Reggel 3:00 totál részegen hazajössz.
Feleséged áll az ajtóban söprűvel a kezében, és te rákérdezel:
‘Takarítasz, wazze vagy repülsz valahova?’
MERÉSZSÉG:
Reggel 3:00 totál részegen hazajössz.
Bűzlesz a női parfümtől és az ingeden rúzsfoltok láthatóak.
Megtapogatod a feleséged fenekét és szólsz:
‘Te vagy a következő?’
POFÁTLANSÁG:
Reggel 3:00 totál részegen hazajössz, feleséged fekszik az ágyban, és nem alszik.
Fogod a széket, az ágya mellé ülsz.
Kérdésére:
‘Mit jelentsen ez?’ válaszolsz ‘Az első sorban akarok ülni, amikor a cirkusz elkezdődik.’
Vicc: Te komám a fiad még mindig első osztályos?
– Minek legyen második, ha lehet első is?
Vicc: Férj haza megy a munkából reggel kérdi az
asszonyt mi a reggeli??
– Szex
Haza megy ebédelni kérdi mi az ebéd??
-Szex
Este megy haza az asszony a férje meg
melegíti a farkát a radiátoron
-Hát te meg mit csinálsz?-kérdi az asszony
Hát melegítem a vacsorát
Mennyi ideig kell fél szemmel nézni az anyóst?
– Amíg meg nem húzod a ravaszt
Pistike,hol van apukád?
– A rendőrségen.Anyukád?
– Ö a kórházban.
– Hát a nagypapa hol van?
– A padláson.
– És a nagyi?
– Ö meg a pincében.
– Pistike,mit keres apukád a rendőrségen,anyukád a kórházban,a nagypapa a padláson,a nagyi meg a pincében?
– Hát engem.
Megy a ruhát az erdőben.Nagyon éhes...
Megy a ruhát az erdőben.Nagyon éhes,találkozik a medvével,és megeszi.Megy tovább a ruhát,jön az oroszlán,mivel még éhes megeszi azt is.Tovább megy a ruhát,még most is éhes találkozik a farkassal,és megeszi.Megy tovább a ruhát ,éhesen,jön az ember.Megpróbálja megenni őt is,de nem sikerül.Mi ebből a tanulság?Nem a ruha Teszi az embert.
mi a különbség a pék...
mi a különbség a pék,és a férfi között?A pék puhán rakja be,és keményen veszi ki,a férfi pedig keményen rakja be,és puhán veszi ki!














