Rendőrök bevetés előtt időt egyeztetnek.
Na emberek, a pontos idő 11:48.
Akiknek digitális órájuk van azoknak vonal, vonal, kisszék, hóember
+1 vicc
Bíró a vádlottnak:
– Vádlott!
Magát azzal vádolják, hogy kidobta az anyósát a tizedik emeleti lakásuk ablakából.
Mit tud felhozni a mentségére?
– Bíró úr!
Az anyósom nagyon gonosz asszony volt, aznap is úgy felbosszantott, hogy hirtelen elfogott az indulat, megragadtam és… hát… bizony, kidobtam az ablakon!
– Vádlott!
Erre nincs mentség!
Gondolnia kellett volna arra, hogy ha kidobja az anyósát az ablakon, valakit agyon is üthet az utcán!
+1 vicc
Apuka rohan a szülőszoba felé.
Szembetalálkozik a szüloorvossal.Nos dogtor úr fiú,lány?
Hát uram,hogy is fejezzem ki magam.Az ön fia olyan mint egy kis KULLANCS.
Kis izgága?
Nem beszakadt a feje!
!
!
+1 vicc
Szőke nő hazamegy feketére festett hajjal,
kitetoválva, telelőve piercinggel, sötétre mázolt
szemmel, a férje elképedve ráordít:
– Hogy nézel ki?!
– Drágám!
Te mondtad, hogy Marilyn az
ideálod…
– De MONROE b*zdmeg, nem MANSON!
!
+1 vicc
Cigány megfázik, elmegy az orvoshoz.
Vizsgálat után így szól az orvos:
-Alsógatyát kéne hordanod cigány, mert először is meleg, másodszor mert higiénikus.
Cigány hazafele vesz egy alsógatyát, és felhúzza.
… Hazaérvén a cigányra rájön a szarhatnék, ráül a bilire.
Egy idő után megszólal:
-Tényleg meleg.
Feláll, visszanéz a bilire….És milyen higiénikus!
!
!
+1 vicc
– Mióta dolgozol ennél a cégnél?
– Mióta megfenyegettek, hogy kirúgnak.
+1 vicc
A nyuszi, a medve és a róka ül az erdőben.
Nyuszika nagyon le van törve ezért a medve érdeklődik, hátha tud segíteni:
– Mondd csak nyuszika, mi a baj?
– Jaj medve, olyan szörnyű dolog történt velem….
ellopták az órámat!
– Tényleg?
Nekem meg a teheneimet lopták el az egyik éjjel.
A róka csak hallgat, majd megszólal:
– Ajajj!
Már öt óra!
Mennem kell fejni!
+1 vicc
Egy amerikai áruházban egy férfi egy fél fej
salátát akar venni.
Az eladó mondja neki, hogy
nem lehet, de a férfi addig erõsködik, míg az
eladó rááll, hogy megkérdezze a fõnököt a
dologról.
Hátramegy a fõnökirodájába, és azt mondja
neki:
– Ne haragudjon, uram, hogy zavarom, de egy
faszfej egy fél fej salátát akar venni…
– Ekkor meglátja, hogy ott áll mögötte a vevõ,
és így folytatja:
– és ez az …úr itt mögöttem megvenné a másik
felét!
A fõnök persze érti, hogy mirõl van szó,
elrendezik a vevõt, majd magához hívatja az
eladót:
– Na, fiam, maga igen szépen kivágta magát a
kutyaszorítóból!
Honnan jött?
– Minnesotából.
– Igen?
És miért jött el onnan?
– Nincs ott semmi uram, csak kurvák, meg
hokijátékosok.
– Tényleg?
Érdekes, a feleségem is minnesotai…
– Nem mondja, uram!
!
!
És melyik csapatban
játszott?
+1 vicc
2 rendőr járőrözés közben talál egy 50-est.
-Józsi vedd fel,lehet vele telefonálni.
Felveszi és a füléhez teszi.
-Hallo,kapitányság?!
+1 vicc
Két rendőr beszélget:
– Hallom új kutyátok van.
Milyen házőrző?
– Ne is mondd, csak a bajnak van!
– Hogy-hogy?
– Tegnap éjszaka is annyira ugatott, hogy nem hallottuk meg tőle, hogy betörtek a házba…














