-A szőke nő hol keresi a nagy ő-t?
-???
-A billentyűzeten.
Vicc: Két vadász ül a magaslesen
Az egyik a távcsövével kémleli a tájat:
– Te, az nem a te házad az út mellett?
– De az enyém.
– Te, az nem a postás biciklije a kerítésnek támasztva?
– De az .
… – Te, az nem a nejed a postással az ágyban?
Nézi a másik vadász:
– De komám az bizony az !
Te nagyon jó lövő vagy, megtennéd, hogy a nejemet fejbe lövöd, a postást meg tökön?
Az első vadász belenéz a puska távcsövébe, majd megszólal:
– Te, komám, úgy látom, hogy az most egy lövésből is menni fog….
Vicc: Általában a bal here nagyobb mint a jobb
Chuck Norrisnak mindegyik heréje nagyobb mint a másik.
Vicc: Chuck Norrisnak van 3 pitbullja és 2 dobbermanja...
Chuck Norrisnak van 3 pitbullja és 2 dobbermanja, mégis a házánál egy táblán csak ezt látod:
“Vigyázat, Chuck Norris!
”
Vicc: Szőke nő a nőgyógyásznál:
– Doktor úr, nekem ott alul mindig bélyegek potyognak ki.
Mire az orvos:
– De hát az nem lehet.
Vetkőzzön!
Alaposabban megnézem.
Vizsgálja, egyszer csak elkezd röhögni.
– Na de doktor úr!
Mit nevet?
– Drága hölgyem, ezek nem bélyegek, ezek a matricák a banánról.
Vicc: Két hangya egy-egy kenyérmorzsát tol az
úton.
Arra megy az elefánt, odaszól neki az
egyik hangya:
– Fogadjunk, hogy nem tudod feltenni a
fejedre ezt a kenyérmorzsát!
Az elefánt felrakja, mire odaszól neki a másik
hangya:
– De fogadjunk, hogy nem tudsz ráállni erre a
másik kenyérmorzsára!
Az elefánt rááll, mire a két hangya fetrengve a
röhögéstől:
– Vazze, mekkora szendvics!
Egy orosz katona átkiált a kínai határon:
– Ej, százezer kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!
Átmegy százezer kínai, verekedés, csend…
Fél óra múlva az orosz harcos újra kiált:
– Ej, százezer kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!
… Ismét átmegy százezer kínai, megint verekedés, majd csend…
Fél óra múlva újra hangzik a kiáltás:
– Ej, százezer kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!
Már menne megint százezer kínai, de a domb mögül előmászik egy összevert, de még élő kínai:
– Vigyázzatok fiúk!
Csapda!
Ketten vannak!
Ül a kisgyerek az asztalnál az asztal szépen megvan terítve
Oda megy az anyja :
– kisfiam nem akarom meglátni hogy nem eszed meg a krumplit
– kisfiam nem akarom meglátni hogy nem eszed meg a salátát .
és így tovább a desszertig .
A gyerek feláll belebassza muter szeméb a villát .
– Akkor ne lásd meg bazdmeg !
!
Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak
A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnő bepipul és rászól Mórickára:
– Szerinted mit rajzoltam a táblára?
– Egy faszt!
A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja.
Az igazgató bemegy az osztályba:
– Gyerekek mi ez a rendbontás és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?
A tanító néni éppen a három kismalac történetét meséli a gyerekeknek:
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer 3 kismalac.
A kismalacok házat
akartak épiteni, de nem volt elég téglájuk.
Elhatározták, hogy kérnek
téglát az emberbarátjuktól.
Az első kismalac el is ment hát az emberhez, s
amikor odaért, azt kérdezte:
… – Szia, házat szeretnénk építeni.
Tudnál nekünk téglát adni?
A tanárnő itt megáll és a gyerekeket kérdi:
– Mit gondoltok, mit mondott erre az ember?
Móricka jelentkezik:
– Nézd már bazzeg!
Egy beszélő malac!














