A vasútpályaudvar felé közeledik egy vonat.
A bemondó már nagyon unta a szokásos szöveget, ezért a következőt mondta:
– Gyorsvonat érkezik az I.
vágányra.
A vágány mellett kérjük ne vagánykodjanak!
Vicc: Vidéki vendéglőben:
– Cigánypecsenye van?
– Van, de akkor nincs zene…
Vicc: Felirat a kocsma ajtaján:
– ”Ki a dalt, nőt, bort szereti, rossz ember nem lehet.”
Két nap múlva valaki a következőt írta alá:
– ”Innád az én boromat,
Élnéd nőmmel sorodat,
Az anyósom tanítana dalra,
Nem írnád e sorokat a falra,
Marha!
!
”
Vicc: Mi a magyarok kedvenc városa??
???
– Hát FILAdelfia
Vicc: Móricka gyakorol a hegedűn
Megkérdezi a bátyjától:
– Szerinted jól játszom?
– A rádióban kellene szerepelned.
– feleli a tesó.
– Tényleg?
Annyira tetszik a zeném?
– Nem, hanem akkor ki tudnálak kapcsolni
Vicc: Chuck Norris ha beleesik a vízbe, nem lesz vizes
A víz lesz Chuck Norrisos.
A 20 éve végzett közgazdász ellátogat egykori iskolájába...
A 20 éve végzett közgazdász ellátogat egykori iskolájába, és egykori tanárával beszélgetve arra jön rá, hogy a vizsgakérdések ma is teljesen ugyanazok, mint 20 évvel azelőtt.
Mikor megjegyzi a tanárnak, hogy úgy látszik, a tudomány semmit sem változik, a tanára így felel:
– Igen a kérdések teljesen ugyanazok, mint régen, de a válaszok már teljesen mások!
Az iskolában a tanító megkérdezi a gyerekeket...
Az iskolában a tanító megkérdezi a gyerekeket, hogy kinek az apukája hasonlít valamelyik híres emberre.
Az egyik diák büszkén mondja:
– Az én apukám Mátyás királyra hasonlít.
– Miért?
– Mert olyan igazságos.
Erre megszólal egy másik gyerek is:
– Az én apukám Dugovics Tituszra hasonlít.
– Miért?
– Mert vállalatigazgató volt, és amikor lebukott, három másik embert is magával rántott!
Szőke kislány megkérdezi a mamáját:
-Anyu!
Hol születik a baba?
-Hát ott, ahol a fiú betette a micsodáját
-Anyu!
És a fogamat is kiveri?
A parasztember megveri az anyósát, ám az anyós feljeleneti
– Összesen 150000 forintra büntetem.
-mondja a bíró.
– Miért éppen 150000-ra ?
-kérdezi a paraszt.
– Mert 100000 a bírság és 50000 az élvezeti adó!














