Viccek

Viccek: A vasútpályaudvar felé közeledik egy vonat. A…

A vasútpályaudvar felé közeledik egy vonat.

A bemondó már nagyon unta a szokásos szöveget, ezért a következőt mondta:

– Gyorsvonat érkezik az I.

vágányra.

A vágány mellett kérjük ne vagánykodjanak!

Vicc: Vidéki vendéglőben:

– Cigánypecsenye van?

– Van, de akkor nincs zene…

Vicc: Felirat a kocsma ajtaján:

– ”Ki a dalt, nőt, bort szereti, rossz ember nem lehet.”

Két nap múlva valaki a következőt írta alá:

– ”Innád az én boromat,

Élnéd nőmmel sorodat,

Az anyósom tanítana dalra,

Nem írnád e sorokat a falra,

Marha!

!

Vicc: Mi a magyarok kedvenc városa??

???

– Hát FILAdelfia

Vicc: Móricka gyakorol a hegedűn

Megkérdezi a bátyjától:

– Szerinted jól játszom?

– A rádióban kellene szerepelned.

– feleli a tesó.

– Tényleg?

Annyira tetszik a zeném?

– Nem, hanem akkor ki tudnálak kapcsolni

Vicc: Chuck Norris ha beleesik a vízbe, nem lesz vizes

A víz lesz Chuck Norrisos.

A 20 éve végzett közgazdász ellátogat egykori iskolájába...

A 20 éve végzett közgazdász ellátogat egykori iskolájába, és egykori tanárával beszélgetve arra jön rá, hogy a vizsgakérdések ma is teljesen ugyanazok, mint 20 évvel azelőtt.

Mikor megjegyzi a tanárnak, hogy úgy látszik, a tudomány semmit sem változik, a tanára így felel:

– Igen a kérdések teljesen ugyanazok, mint régen, de a válaszok már teljesen mások!

Az iskolában a tanító megkérdezi a gyerekeket...

Az iskolában a tanító megkérdezi a gyerekeket, hogy kinek az apukája hasonlít valamelyik híres emberre.

Az egyik diák büszkén mondja:

– Az én apukám Mátyás királyra hasonlít.

– Miért?

– Mert olyan igazságos.

Erre megszólal egy másik gyerek is:

– Az én apukám Dugovics Tituszra hasonlít.

– Miért?

– Mert vállalatigazgató volt, és amikor lebukott, három másik embert is magával rántott!

Szőke kislány megkérdezi a mamáját:

-Anyu!

Hol születik a baba?

-Hát ott, ahol a fiú betette a micsodáját

-Anyu!

És a fogamat is kiveri?

A parasztember megveri az anyósát, ám az anyós feljeleneti

– Összesen 150000 forintra büntetem.

-mondja a bíró.

– Miért éppen 150000-ra ?

-kérdezi a paraszt.

– Mert 100000 a bírság és 50000 az élvezeti adó!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás