Chuck Norris nem emeli meg magát fekvőtámasznál.
Chuck Norris a földet nyomja lejjebb.
Vicc: Petike beszélget a barátjával:
-Peti, tudtad, hogy minden felnőttnek van valamilyen titka?
-Nem tudtam, tényleg?
-Igen, tényleg.
És bármit megtesznek, csak ki ne derüljön.
Elég annyit mondanod, “Mindent tudok rólad!
”
Petike hazamegy, találkozik anyukájával, és úgy gondolja, kipróbálja a bűvös mondatot:
-Anyu!
Én mindent tudok rólad!
Anyu pánikba esik megsimogatja Petikét és ad neki kétszáz forintot.
Nem sokkal később apukájánál is megpróbálkozik az előbbi mondattal, tőle már 5 ezer forintot kap.
Gondolja, ez jó móka, kipróbálja máson is.
Az első ember, aki szembe jön vele, az a postás.
Elé áll és így szól:
-Postás bácsi, én mindent tudok rólad!
A postás eldobja a táskáját, fölkapja Petikét és vidáman ölelgeti:
-Végre kisfiam, azt hittem már sosem tudod meg!
Vicc: Nyuszipapa tanítja szexelni a fiát…
Sorba állít öt nyuszilányt.
Jól figyelj fiam…
Az öreg dobbant kettőt és 1,2,3,4,5…
Láttad fiam, hogyan kell???
Megmutatom még egyszer…
Dobbant kettőt és 1,2,3,4,5…
Na, fiam te jössz!
A kis nyuszi dobbant kettőt és…
1,2,3,4,5,6 bocs papa….
Vicc: Két szőke nő beszélget
– Te próbáltad már a barátoddal úgy, hogy a másik lyukba?
– Hülye vagy?
Nem akarok én teherbe esni!
Vicc: A nácik vannak uralmon
A nagyi húzza fel a horogkeresztes zászlót, amikor arra megy Piroska.
Megkérdezi a nagymamáját:
– Nagymama, miért ilyen nagyok a füleid?
– Hogy jobban láthassalak.
– És miért ilyen nagyok a füleid?
– Hogy jobban hallhassalak.
– De miért ilyen nagy az orrod?
– CSITTTTT!
!
!
Vicc: Mi a közös Petőfi Sándorban és Vágó Istvánban?
– ???
– Mind a kettőről neveztek már el hidat!
Miért van a toalettkacsa börtönben?
– Mert megölte a baktériumot.
Mivel fényképeznek a rendőr esküvőjén?
– Traffipax-al.
– És miért csak idősek látszanak rajta?
– Mert csak 60 felett fényképez.
Képzeld, meghalt az anyósom!
– Mi történt vele?
– Levitte az ujját a busz.
– Ne viccelj, abba nem lehet belehalni!
– Na igen, csakhogy épp a fejét vakarta…
Anyu,vegyél nekem fagyit!
– Attól hogy még apáddal lefekszek,ne szólíts anyunak!
!
!
– Akkor hogy szólítsalak?
– Normálisan, mondd, hogy Józsibá!













