Viccek

Viccek: Egy emberbaráti társaság meg akarja nyerni…

Egy emberbaráti társaság meg akarja nyerni céljainak a rabbit.

Kérik, hogy segítsen nekik a társadalmi egyenlőtlenségek kiigazításában.

– Rendben van – egyezik bele a rabbi -, hajlandó vagyok együttműködni veletek.

Majd megosztjuk a munkát:

ti rábeszélitek a gazdagokat, hogy adakozzanak, én meg rábeszélem a szegényeket, hogy fogadják el.

Vicc: Rendőr alkalmassági vizsga, kérdés a jelölthöz:

– Mennyi 2 x 2?

– 5!

A felvételi bizottság tanakodik:

felvegyék, vagy ne?

Végül az elnök így határoz:

– Vegyük fel, csak kettőt tévedett!

Vicc: A falu orvosa iszonyatos sebességgel száguld végig a falu főutcáján

– Lassabban vezess!

– figyelmezteti a felesége -, mert megállít a rendőr!

– Nem hiszem.

Megmondtam neki, hogy egész nap maradjon az ágyban!

Vicc: Amerikában Halloween idején egy jelmezes kislány és egy kisfiú jár házról házra

Bekopogtatnak egy ajtón.

Kijön a házigazda, és megcsodálja őket:

– Kik vagytok?

– kérdi tőlük.

– Jancsi és Juliska.

– felelik.

– Az nem lehet, hiszen ti feketék vagytok!

A gyerekek elszomorodnak, hátat fordítanak és hazamennek.

… Kis idő múltán ismét megjelennek másik jelmezben.

A gazda ajtót nyit:

– Kik vagytok?

– Hófehérke és a Herceg.

– Az lehetetlen, hiszen ők sem voltak feketék.

A két kisgyerek megint elsomfordál lehajtott fejjel.

De nem adják fel, nemsokára újra kopogtatnak.

Ezúttal anyaszült meztelenül.

A házigazda meglepetten áll az ajtóban:

– És most kik vagytok?

– kérdezi.

– Mi vagyunk az M&M’s csokigolyók.

– válaszolja a kislány.

– Én a sima, ő meg a mogyorós.

:))

Vicc: Fizetés napján hazamegy a férj, és a feleség kéri tőle a konyhapénzt

A férfi megáll a tükör előtt, odahívja az asszonyt, felmutatja a pénzt és így szól:

– Na fiacskám, látod ezt?

Ami a tükörben van, az a tiéd, a többihez semmi közöd.

Másnap délben hazamegy a férj:

– Kaját ide, de gyorsan!

A felesége elé rak mindent.

Hurkát, kolbászt, sülteket.

– Hát te honnan teremtetted ezt elő, hiszen nem adtam neked egy fillért sem?

-kérdi álmélkodva.

Erre a feleség odaáll a tükör elé, felemeli a szoknyáját,

letolja a bugyiját és odainti a férjét:

– Látod ezt?

Ami a tükörben van az a tiéd, az igazi meg a hentesé!

Vicc: Olyan paraszt vagy...

Olyan paraszt vagy,hogy anyakönyvi kivonat helyett rögtön őstermelői igazolványt kaptál!

Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak

A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnő bepipul és rászól Mórickára:

– Szerinted mit rajzoltam a táblára?

– Egy faszt!

A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja.

Az igazgató bemegy az osztályba:

– Gyerekek mi ez a rendbontás és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?

Az én drága vejem áldott jó ember!

-dicsekszik az anyós a vendégeknek- Elvisz mindenhova A vő rezignáltan teszi hozzá:

– Ez igaz.

De a mama mindenhonnan visszatalál.

Két kőműves beszélget.Kérdezi az egyik-Ottó etté?Mire a másik-az nem egy t...

Két kőműves beszélget.Kérdezi az egyik-Ottó etté?Mire a másik-az nem egy t hanem két t.

Drágám, most hogy összeházasodtunk, azt hiszem kialakíthatnánk a szexuális...

– Drágám, most hogy összeházasodtunk, azt hiszem kialakíthatnánk a szexuális életünket a következők szerint:

Este, ha a frizurám rendben van, azt jelenti, hogy nem akarok szexet.

Ha nem egészen szép a hajam, nem elég rendezett, ez azt jelenti:

lehet, hogy akarom a szexet, lehet hogy nem.

Viszont ha a frizurám teljesen elhanyagolt, ez azt jelenti, hogy akarom a szexet.

– Rendben van édesem!

Csak ne felejtsd, hogy ha hazajövök általában iszom egyet.

Ha csak egy pohárral iszom, akkor ez azt jelenti, hogy nem akarom a szexet.

Ha két pohárral iszom, akkor ez azt jelenti:

akarom a szexet, de lehet, hogy nem.

Viszont ha több mint két pohárral iszom, akkor kurvára nem fog érdekelni, hogy milyen a hajad!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás