Fiatal srác hazaérve újságolja az apjának:
– Képzeld apám!
Az éjjel elvesztettem a szüzességemet!
– Hát ez fantasztikus fiam !
Gyere, üljünk le és igyunk valamit az örömhírre!
– Inni ihatunk, de ülni még nem tudok.
Vicc: MSN beszélgetés
fiú:
szia Esztim, akkor este egy kis laza szex nálad ?
; )
lány:
mikor is jössz ?
fiú:
1 órakkor !
lány:
életbiztosításod van ?
:
)
fiú:
minek az ?
:O
lány:
Eszti apja vagyok , meghalsz köcsögg !
Vicc: Közeli helyeken dobozos Heineken
Kilefetyelt kőbányai üvegében,
Közeli helyeken dobozos Heineken,
Most is vízhangzik a Dreher,
Itt van a Stefll a hasamon kifogy a sör a korsókból,
… Akkor is iszom ha nem akarok,
Ha nem fizet senki utamon,
Gyomrom mossa a sör és porzik a vesém,
Az ember mindig jobbat remél,
Sörből lettem és Borrá leszek,
Félek hogy a szeszbe veszek!
Vicc: Chuck Norris halálfejes jégkrémes autót vezet
2 rendőr járőrözés közben talál egy 50-est.
Vicc: Józsi vedd fel,lehet vele telefonálni
Felveszi és a füléhez teszi.
-Hallo,kapitányság?!
Vicc: Miért van rokoni kapcsolat Kimi Raikönen és a bolha között?
Hát mert Raikönen finn, a bolha meg ugor
Chuck Norrisnak 12 holdja van
Ezek közül az egyik a Föld.
Mi volt ez a csoszogás, Jean?
– Kiment a cipője a divatból, uram.
A kiképzőtiszt és a katona beszélget a laktanyában:
– Tizedes, maga tényleg azt terjeszti rólam, hogy buzi vagyok?
– kérdezi a kiképzőtiszt.
– Elnézést uram, nem tudtam, hogy ez hadititok!
!
Képzeld, a varjak ismét elvitték a termést!
– Csináld úgy, mint én, tegyél ki madárijesztőket.
– Azt már próbáltam, de nem érnek azok semmit.
– Ragaszd rájuk az anyósod képét!
– Miért, az hatásos?
– Mi az hogy!
Nemcsak hogy nem esznek azóta semmit, de a tavalyi termést is visszahozták!














