Két barát beszélget:
– Te, én már mindent elkövetek, csak hogy ne ébresszem fel a feleségemet, mikor egy kis piálás után későn jövök haza.
Üresben, kikapcsolt motorral gurulok be a garázsba, már az előszobában leveszem a cipőmet, a másik szobában vetkőzöm le, lábujjhegyen osonok be, mégis mindig felébred és lehord engem.
– Ejnye!
– mondja a másik – Mikor én hazaérek, jó erősen bevágom a kocsiajtót, majd a bejárati ajtót is, direkt trappolok hangosan az előszobában, majd a hálószobában megpaskolom a popsiját:
”Szia picim!
Dugunk egyet?” – kiáltok rá vidáman.
Mégis mindig azt tetteti, hogy alszik.
Vicc: Az angol, a magyar, a francia és a cigány elutaznak Ausztriába, ahol ivásért...
Az angol, a magyar, a francia és a cigány elutaznak Ausztriába, ahol ivásért lefejezés jár.
Észrevették hogy ittak és azt mondták nekik:
– Mivel ünnep van most csak 20 botütés a büntetésetek, de előtte lehet 1 kívánságotok.
Mi az angol kívánsága?
-Kérek egy párnát a hátamra.
10 botütés után szétszakad a párna.
Mi a Francia kívánsága?
– Kössetek a hátamra 2 párnát.
15 botütés után szétszakad a párna.
Mivel a magyarokkal vagyunk a legjobb barátok, nekik 2 kívánságuk lehet.
Mi az első?
– Hogy 100 botütést kapjak!
– Hú, ez bátor dolog.
Mi a második?
– Kössétek a hátamra a cigányt.
Vicc: Egy srác bemászik az idős néni kertjébe és buzgón dézsmálja a gyümölcsöt...
Egy srác bemászik az idős néni kertjébe és buzgón dézsmálja a gyümölcsöt, mikor egy néni megjelenik vadászpuskával a kezében:
– Gondolom, most meg fog erőszakolni, fiatalember!
– Áááá, dehogy, hová tetszik gondolni.
A néni erre csőre tölt:
– Pedig muszáj lesz!
Vicc: Lány:
rajzolok egy köcsögöt!
Fiú:
felőlem… :|
Lány:
állsz modellt?
;)
Vicc: Az ügyvéd temetésén az egyik ügyvédkolléga felfigyel egy kisebb csoportra...
Az ügyvéd temetésén az egyik ügyvédkolléga felfigyel egy kisebb csoportra, akik a
többi meghívottól elkülönülve beszélgetnek.
Odamegy hozzájuk, és megkérdi:
– Önök rokonok?
– Nem, mi mindannyian a kliensei voltunk.
– És ennyire tisztelték, hogy eljöttek leróni a kegyeletüket?
– Á nem, csak meg akarunk bizonyosodni róla, hogy tényleg meghalt.
Vicc: Egy férfi és egy nő szerelmeskedik az ágyban...
Egy férfi és egy nő szerelmeskedik az ágyban, amikor meghallják, hogy megnyikordul a bejárati ajtó.
– Ó, gyorsan tűnj el, ez biztosan a férjem!
– suttogja a nő.
A férfi felugrik, felkapja a ruháit és már indulna az ablak felé, amikor megáll és így szól:
– Hé, álljon meg a menet!
ÉN vagyok a férjed!
Néhány fiú bele tudja pisilni a nevét a hóba
Chuck Norris a betonba is !
Reagen meghívja Brezsnyevet
Gondolja, megtréfálja egy kicsit.
Odaülteti egy zongorához, amin csak három bilentyű van – az egyik piros.
Brezsnyev rögtön megnyomja.
Hatalmas füst, durranás, a zongora felrobbant.
Mindenki jót röhögött.
Brezsnyev viszonozza a meghívást.
Gondolja, ő is megtréfálja az elnököt.
Odaülteti egy zongorához, amin csak három billentyű van – az egyik piros.
– Micsoda fantáziátlan ez az orosz – gondolja Reagen -, még a poénjaimat is plagizálja.
Mivel az ő viccének csak ártalmatlan puffanás volt a következménye, így gondolkodik:
– Jól van, megnyomom a pirosat.
Így is tesz, de nem történik semmi.
Megnyomja négyszer, ötször,….semmi.
– Na, ide figyelj, nem elég, hogy utánoztál, még a viccgéped se működik?!
Elegem van!
Haza megyek!
Brezsnyev csendesen:
– Nincs hova, vazze’!
A jótündér odamegy a rendőrhöz és megszólítja:
– Szia rendőr, ma szerencsés napod van, kívánhatsz valamit!
– Őőő, jó napot kívánok!
– De nem úgy!
Kérjél valamit!
– Őőő, személyit, forgalmit, jogosítványt kérek!
Két szobor áll a parkban
Egyszer csak leszáll hozzájuk a jó tündér és azt mondja nekik:
– Itt álltok már 100 éve, fél órára mozoghattok egy kicsit.
A két szobor megmozdul és kézen fogva berohannak a legközelebbi bokorba, ahol aztán hatalmas nyögdécselés hallatszik, hullanak a levelek.
Kis idő múlva kijönnek a bokorból.
A férfiszobor ránéz az órájára és azt mondja:
– Még van negyed óránk mit csináljunk addig?
Erre a nőszobor:
– Csináljuk ugyanazt mint eddig, csak most te kapod el a galambokat és én szarom le őket!














