Viccek

Viccek: Két barát beszélget:- Te, én már mindent…

Két barát beszélget:

– Te, én már mindent elkövetek, csak hogy ne ébresszem fel a feleségemet, mikor egy kis piálás után későn jövök haza.

Üresben, kikapcsolt motorral gurulok be a garázsba, már az előszobában leveszem a cipőmet, a másik szobában vetkőzöm le, lábujjhegyen osonok be, mégis mindig felébred és lehord engem.

– Ejnye!

– mondja a másik – Mikor én hazaérek, jó erősen bevágom a kocsiajtót, majd a bejárati ajtót is, direkt trappolok hangosan az előszobában, majd a hálószobában megpaskolom a popsiját:

”Szia picim!

Dugunk egyet?” – kiáltok rá vidáman.

Mégis mindig azt tetteti, hogy alszik.

Vicc: Az angol, a magyar, a francia és a cigány elutaznak Ausztriába, ahol ivásért...

Az angol, a magyar, a francia és a cigány elutaznak Ausztriába, ahol ivásért lefejezés jár.

Észrevették hogy ittak és azt mondták nekik:

– Mivel ünnep van most csak 20 botütés a büntetésetek, de előtte lehet 1 kívánságotok.

Mi az angol kívánsága?

-Kérek egy párnát a hátamra.

10 botütés után szétszakad a párna.

Mi a Francia kívánsága?

– Kössetek a hátamra 2 párnát.

15 botütés után szétszakad a párna.

Mivel a magyarokkal vagyunk a legjobb barátok, nekik 2 kívánságuk lehet.

Mi az első?

– Hogy 100 botütést kapjak!

– Hú, ez bátor dolog.

Mi a második?

– Kössétek a hátamra a cigányt.

Vicc: Egy srác bemászik az idős néni kertjébe és buzgón dézsmálja a gyümölcsöt...

Egy srác bemászik az idős néni kertjébe és buzgón dézsmálja a gyümölcsöt, mikor egy néni megjelenik vadászpuskával a kezében:

– Gondolom, most meg fog erőszakolni, fiatalember!

– Áááá, dehogy, hová tetszik gondolni.

A néni erre csőre tölt:

– Pedig muszáj lesz!

Vicc: Lány:

rajzolok egy köcsögöt!

Fiú:

felőlem… :|

Lány:

állsz modellt?

;)

Vicc: Az ügyvéd temetésén az egyik ügyvédkolléga felfigyel egy kisebb csoportra...

Az ügyvéd temetésén az egyik ügyvédkolléga felfigyel egy kisebb csoportra, akik a

többi meghívottól elkülönülve beszélgetnek.

Odamegy hozzájuk, és megkérdi:

– Önök rokonok?

– Nem, mi mindannyian a kliensei voltunk.

– És ennyire tisztelték, hogy eljöttek leróni a kegyeletüket?

– Á nem, csak meg akarunk bizonyosodni róla, hogy tényleg meghalt.

Vicc: Egy férfi és egy nő szerelmeskedik az ágyban...

Egy férfi és egy nő szerelmeskedik az ágyban, amikor meghallják, hogy megnyikordul a bejárati ajtó.

– Ó, gyorsan tűnj el, ez biztosan a férjem!

– suttogja a nő.

A férfi felugrik, felkapja a ruháit és már indulna az ablak felé, amikor megáll és így szól:

– Hé, álljon meg a menet!

ÉN vagyok a férjed!

Néhány fiú bele tudja pisilni a nevét a hóba

Chuck Norris a betonba is !

Reagen meghívja Brezsnyevet

Gondolja, megtréfálja egy kicsit.

Odaülteti egy zongorához, amin csak három bilentyű van – az egyik piros.

Brezsnyev rögtön megnyomja.

Hatalmas füst, durranás, a zongora felrobbant.

Mindenki jót röhögött.

Brezsnyev viszonozza a meghívást.

Gondolja, ő is megtréfálja az elnököt.

Odaülteti egy zongorához, amin csak három billentyű van – az egyik piros.

– Micsoda fantáziátlan ez az orosz – gondolja Reagen -, még a poénjaimat is plagizálja.

Mivel az ő viccének csak ártalmatlan puffanás volt a következménye, így gondolkodik:

– Jól van, megnyomom a pirosat.

Így is tesz, de nem történik semmi.

Megnyomja négyszer, ötször,….semmi.

– Na, ide figyelj, nem elég, hogy utánoztál, még a viccgéped se működik?!

Elegem van!

Haza megyek!

Brezsnyev csendesen:

– Nincs hova, vazze’!

A jótündér odamegy a rendőrhöz és megszólítja:

– Szia rendőr, ma szerencsés napod van, kívánhatsz valamit!

– Őőő, jó napot kívánok!

– De nem úgy!

Kérjél valamit!

– Őőő, személyit, forgalmit, jogosítványt kérek!

Két szobor áll a parkban

Egyszer csak leszáll hozzájuk a jó tündér és azt mondja nekik:

– Itt álltok már 100 éve, fél órára mozoghattok egy kicsit.

A két szobor megmozdul és kézen fogva berohannak a legközelebbi bokorba, ahol aztán hatalmas nyögdécselés hallatszik, hullanak a levelek.

Kis idő múlva kijönnek a bokorból.

A férfiszobor ránéz az órájára és azt mondja:

– Még van negyed óránk mit csináljunk addig?

Erre a nőszobor:

– Csináljuk ugyanazt mint eddig, csak most te kapod el a galambokat és én szarom le őket!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás