Szádba veszed mégse eszed ?
-Kanál
Vicc: A dohányosok korábban halnak, később kagylónak öltöznek a jelmezbálon
Vicc: Drágám az üzlet nem áll túl jól...
-Drágám az üzlet nem áll túl jól, mi lenne ha megtanulnál főzni, kirúghatnánk a szakácsot!
-Hát persze… mi lenne ha te tanulnál meg kefélni, kirúghatnánk a sofőrt !
Vicc: Tegnap este beállított hozzám egy tiranosurus rex és Hamlet… volt nagy dínóm...
Tegnap este beállított hozzám egy tiranosurus rex és Hamlet… volt nagy dínóm , dánom.
Vicc: Három kutya üldögél az állatorvos várójában és beszélgetnek:
– Te miért vagy itt pitbull?
– Én sajnos megharaptam a gazdámat!
– Akkor téged biztosan el fognak altatni…
– És te rottweiler miért vagy itt?
– Én széttéptem a szomszéd bácsit!
– Hát akkor téged is elaltatnak…
– És te dobermann miért vagy itt?
– Amikor a gazdasszonyom lehajolt, hátulról magamévá tettem és közben jól összekarmoltam a hátát.
– Na akkor téged is elaltatnak!
– Dehogy, engem csak azért hozott, hogy levágják a körmöm!
Vicc: Két párna beszélget:
– Hogy vagy?
– Rosszul.
– Miért?
– Huzatot kaptam.
Mi a tömegsír?
– Sikeres EMO-k csoportképe.
Éjszaka egy pizsamás férfi rohan be a rendőrségre és elkezd kiabálni:
– Segítség, segítség, jöjjenek gyorsan, az anyósom felakasztotta magát!
– És levágta már?
– kérdi a főkapitány.
– Hová gondol, hiszen akkor még élt!
Miben hasonlít az asztali villanyvasút a női mellre?
– Mindkettőt a gyerekeknek találták ki, de mégis mindig a papák játszanak
vele!
Apa fürödhetek veled??(kérdezi Móricka)
-Igen kicsim csak ne nézz le a víz alá!
Móricka csak lenéz.-Hé apa az mi ott a lábad közt?
-Kocsi!
Anya fürödhetek veled?-igen,csak ne nézz le a víz alá!
Móricka csak lenéz:-Hé anya mi az a lábad közt??
-Hátt az garázs!
!
!
Móricka kérdezi -Anya aludhatok veletek?
-Igen csak ne nézz le a paplan alá.Jó Móricka csak lenéz és megszólal-Hé apa ájj be jobban a garázsba hisz a két kerék még kinnt van














