Két rendőr biciklizik.
Az egyik leszáll, és leengedi a hátsó kereket.
– Miért engedted le?
– kérdezi a társa.
– Túl magasan volt a nyereg.
– A másik erre szó nélkül leszereli a saját nyergét meg a kormányát.
A kormányt a nyereg helyére teszi, a nyerget pedig a kormány helyére.
– Ezt miért csináltad?
– kérdezi a másik.
– Egy ilyen hülyével én nem bicajozok tovább, inkább megfordulok és hazamegyek.
Vicc: Pistike, mondj egy tagadó mondatot!
– A Gyuri megette az uzsonnámat.
– De hát hol van ebben a tagadás?
– A Gyuri tagadja.
Vicc: lim és lom sétálnak az erdőben...
lim és lom sétálnak az erdőben, de különválank, lom talál egy í-t és nekiáll elásni, ezt látja a varázsló majd továbbsétál és összefut limmel, lim megkérdezi h nem e látta lomot?
Mi a varázsló válasza?
– társadalombiztosítás
Vicc: Kukkolom az anyósomat
Ahogy várja a tavaszt.
Egyszercsak a távcső alatt
Meghúzom a ravaszt.
Vicc: Hogy hívják a bátor, mindenre képes kanalat?
– Merőkanál.
Vicc: Egy fickó lekiabál a negyedikről:
– Házmester úr, Házmester úr!
Jöjjön gyorsan, az anyósom ki akar ugrani az ablakon!
– Hát aztán, miért kellek én oda?
– Mert nem nyílik az anyósom ablaka!
A medve bulit rendez
Mindenki aki jön a bulira kell hozzon valami piát.
Aki nem hoz azt elveri a medve.
Jön a nyuszika.
– Hoztál-e italt?
– így a medve.
– Nem – mondja a nyuszika.
Elkezdi püfölni.
A nyuszika nagyon kacag.
Erre még jobban püföli.
A nyuszi még jobban kacag.
Kérdezi a medve:
– Miért kacagsz?
– Mert jön a sün, és ő sem hoz semmit!
Mi az AIDS első biztos előjele?
– Nyomó fájdalom végbéltájon és forró lehelet a tarkón.
Két székely barkochbázik:
– Tekeredik?
– Ja, tekeredik!
– Oszt kunkorodik is?
– A’ hát, kunkorodik is!
– De oszt, csavarodni oszt csavarodik-é?
– Csavarodik hát!
– Nono, na!
Csak nem tán a dezoxiribonukleinsav?!
A nyuszi, a medve és a róka ül az erdőben
Nyuszika nagyon le van törve ezért a medve érdeklődik, hátha tud segíteni:
– Mondd csak nyuszika, mi a baj?
– Jaj medve, olyan szörnyű dolog történt velem….
ellopták az órámat!
– Tényleg?
Nekem meg a teheneimet lopták el az egyik éjjel.
A róka csak hallgat, majd megszólal:
– Ajajj!
Már öt óra!
Mennem kell fejni!














