Rendőr viccekViccek

Viccek: Két rendőr biciklizik. Az egyik leszáll, és…

Két rendőr biciklizik.

Az egyik leszáll, és leengedi a hátsó kereket.

– Miért engedted le?

– kérdezi a társa.

– Túl magasan volt a nyereg.

– A másik erre szó nélkül leszereli a saját nyergét meg a kormányát.

A kormányt a nyereg helyére teszi, a nyerget pedig a kormány helyére.

– Ezt miért csináltad?

– kérdezi a másik.

– Egy ilyen hülyével én nem bicajozok tovább, inkább megfordulok és hazamegyek.

Vicc: Pistike, mondj egy tagadó mondatot!

– A Gyuri megette az uzsonnámat.

– De hát hol van ebben a tagadás?

– A Gyuri tagadja.

Vicc: lim és lom sétálnak az erdőben...

lim és lom sétálnak az erdőben, de különválank, lom talál egy í-t és nekiáll elásni, ezt látja a varázsló majd továbbsétál és összefut limmel, lim megkérdezi h nem e látta lomot?

Mi a varázsló válasza?

– társadalombiztosítás

Vicc: Kukkolom az anyósomat

Ahogy várja a tavaszt.

Egyszercsak a távcső alatt

Meghúzom a ravaszt.

Vicc: Hogy hívják a bátor, mindenre képes kanalat?

– Merőkanál.

Vicc: Egy fickó lekiabál a negyedikről:

– Házmester úr, Házmester úr!

Jöjjön gyorsan, az anyósom ki akar ugrani az ablakon!

– Hát aztán, miért kellek én oda?

– Mert nem nyílik az anyósom ablaka!

A medve bulit rendez

Mindenki aki jön a bulira kell hozzon valami piát.

Aki nem hoz azt elveri a medve.

Jön a nyuszika.

– Hoztál-e italt?

– így a medve.

– Nem – mondja a nyuszika.

Elkezdi püfölni.

A nyuszika nagyon kacag.

Erre még jobban püföli.

A nyuszi még jobban kacag.

Kérdezi a medve:

– Miért kacagsz?

– Mert jön a sün, és ő sem hoz semmit!

Mi az AIDS első biztos előjele?

– Nyomó fájdalom végbéltájon és forró lehelet a tarkón.

Két székely barkochbázik:

– Tekeredik?

– Ja, tekeredik!

– Oszt kunkorodik is?

– A’ hát, kunkorodik is!

– De oszt, csavarodni oszt csavarodik-é?

– Csavarodik hát!

– Nono, na!

Csak nem tán a dezoxiribonukleinsav?!

A nyuszi, a medve és a róka ül az erdőben

Nyuszika nagyon le van törve ezért a medve érdeklődik, hátha tud segíteni:

– Mondd csak nyuszika, mi a baj?

– Jaj medve, olyan szörnyű dolog történt velem….

ellopták az órámat!

– Tényleg?

Nekem meg a teheneimet lopták el az egyik éjjel.

A róka csak hallgat, majd megszólal:

– Ajajj!

Már öt óra!

Mennem kell fejni!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás