Állatos viccekHumorViccek

Viccek: Macska és egérA macska, és az egér bemennek a…

Macska és egér

A macska, és az egér bemennek a kávéházba.

A pincér kimegy és kérdezi:

– Mit hozhatok Önnek uram?

Egér:

– Mondjuk egy kis sajttortát, és 3dl kólát.

Odafordul a pincér a mácskához:

– És Önnek uram?

Macska:

– Á, nekem csak egy kis tejszínhabot az egérre

Vicc: A rendőr reggel benyit az irodájába és látja, hogy a

kollégája épp a seggébe igyekszik tömni egy kiflit.

– Megőrültél?

Mi a fenét csinálsz?

– Á, csak fogorvosnál voltam, betömte a fogam és azt

mondta, hogy ma csak a másik oldalon ehetek…

Vicc: Tanárnő a gyerekhez:

– Móricka, van házid?

– Van.

Töltsek?

Vicc: Két barát beszélget

Kérdi az egyik a másiktól:

– Neked most van barátnőd?

– Nincs tudod én a fiúkat szeretem és így van vele a két bátyám is.

– Nálatok senki sem szereti a lányokat?

– De a húgom.

Vicc: Két barátnő beszélget egy harmadikról, akinek nemsokára esküvője lesz:

– Szerinted milyen lesz majd a házassága?

– Hát, majd elválik…

Vicc: Chuck Norrisnak nincs álla a szakálla mögött

Ott csupán egy másik ököl van.

A gazsit felhívja a barátja:

– Na szia, hogy vannak a gyerekek?

– Hát, kösz jól.

– És a feleséged?

– Hát, ő is már jobban van.

– És a testvéred?

– Hát, már ő is jól van.

– Figyelj!

Csak azért hívtalak, hogy tudd, tartozol nekem.

– Kérem a sípszó után hagyjon üzenetet!

Fiú:

– Szia!

gondoltam ráírok a legszebb csajra!

:)

Lány:

– Sziiaa :) ohh :$

Fiú:

– De sajnos nincs fent :( te hogy vagy?

Chuck Norris egyszer lelőtt egy német vadászgépet...

Chuck Norris egyszer lelőtt egy német vadászgépet, rámutatott és annyit kiáltott “”bumm!

””

‎-Anyu játszhatok a mamával??

-Nem kisfiam a múltkor se temetted vissza….

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás