Megy egy ember az erdõben, egyszer csak megjelenik elötte a jó tündér.
– Egy kívánságodat teljesítem, de jól gondold meg, hogy mit kívánsz, mert akármit kívánsz, anyósod kétszer annyit kap.
– Hat jó, akkor verjél félholtra.
Vicc: Akárhova vitték mindig fejbe verték?
-Szög
Vicc: Miért rakja a szőke nő a poros szőnyeget a hűtőszekrénybe?
– ???
– Hogy kirázza a hideg.
Vicc: Miért teremtette Isten Évát?
– Mert Ádám jobb keze már elfáradt.
Vicc: Két barát beszélget:
– Miért állsz ki az erkélyre amikor az anyósod énekel ?- Tudod, nehogy azt higgyék a szomszédok, hogy verem.
Vicc: Két rendőr megy az utcán, egyszer látják, hogy ki van írva, hogy “Buzi utca”
Hát erre nagyon kíváncsiak lettek.
Be is mentek az utcába, találkoznak egy rendőrbarátjukkal és elbeszélgetnek, majd megkérdezik:
-Miért hívják ezt az utcát “Buzi utcának”?
-Nem tudom, de megkérdem a feleségemtől:
-Lajos gyere csak ki!
!
Egyetemista srác a kisboltban:
– Csókolom, egy arany Marlboro-t kérek.
– Rövidet?
– Na jó, akkor egy vodkát is!
Két titkárnő beszélget:
– Az írógép a legszörnyűbb találmány a világon!
– Miért?
– Mert rögtön meghallja a főnök, ha nem dolgozol!
A kannibál apa és fia sétálnak a tengerparton meglátnak egy jó csajt megszólal...
A kannibál apa és fia sétálnak a tengerparton meglátnak egy jó csajt megszólal a fiú apa vigyük haza és együk meg mire az apa hazavisszük és megesszük anyádat.
Magdi anyus visszatér a túlvilágról vámpírként.Lemegy a Rózsa Bisztróba
-Na,Magdi anyus mit kér inni?
-Á semmit köszönöm,fent már ittam egy Vilmost…














