Mi a különbség a pék és a vőlegény között?
-A pék puhán teszi be, és keményen veszi ki, míg a vőlegény keményen teszi be, és puhán veszi ki.
Vicc: Két barát beszélget:
– Hallottad?
Azt írta az újság, hogy egy férfi megölte az anyósát.
– Istenem!
Vannak még bátor emberek!
Vicc: Választás utáni jó tanács:
Ne lopj!
– a kormány nem tűri a konkurenciát.
Vicc: -Gyerekek, új diák érkezett hozzánk
Mutatkozz be fiam!
-Pisi Misi vagyok.
-Mondd hangosabban!
-PISI MISI vagyok!
-Férfiasabban!
-HÚGY MIHÁLY VAGYOK !
Vicc: A fekete, a barna és a szőke nő lejut a pokol kapujába, és ott Szt
Péter várja őket:
– Lányok kívánhattok 1-et.
Változzatok madárrá és akkor el tudtok repülni.
Fekete:
– Én sas szeretnék lenni, mert az olyan nagy madár.
Barna:
– Én rigó szeretnék lenni, mert az olyan szépen énekel.
Szőke:
– Én pingvin szeretnék lenni, mert az olyan cuki.
Vicc: Miért járnak a rendőrök hárman?
Azért mert olyan hülyék,hogy nincs párjuk.
Szőke pasit kérdi a haverja:
– Te meg miért vagy ilyen szótlan?
– Ne is mondd, fáj a nyelvem.
A barátnőm tegnap azt kérte, csináljak neki francia pirítóst, és a kenyérpirító nagyon megégette a nyelvem.
Szexuális téren egyre összehangoltabb vagyok a feleségemmel
– Na ne mondd!
Valóban?
– Igen.
Tegnap például mindkettőnknek fájt a feje.
Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén
– Jó vezető voltál!
– Mindig nagy volt körülötted a feszültség!
– De most hogy kiverted a biztosítékot!
– Földelünk!
A szöszi megneszeli, hogy a barátja megcsalja
Vesz egy pisztolyt, és amikor a másik csaj karjaiban találja barátját, előrántja a fegyvert és saját halántékához emeli.
– NE TEDD!
– kiált rá a barátja.
– Csönd legyen!
Te leszel a következő!














