– Miért volt olyan boldog Ádám és Éva a Paradicsomban?
– ???
– Mert egyiküknek sem volt anyósa.
Vicc: Taxis visz egy utast, amikor észreveszik, hogy az út mellett párzik két kutya
A taxis büszkén megjegyzi
– Én és a feleségem minden éjjel így csináljuk.
Az utas szomorúan mondja
– Az én feleségem sajnos nagyon konzervatív, csak a hagyományos pózokat szereti.
A taxis nekiáll tanácsot adni
– Próbáljon meg este megitatni az asszonnyal két pohár Martinit, meglátja, sokkal készségesebb lesz.
Másnap megint találkoznak, a taxis megkérdi
– Na, használt a két Martini?
– Igen, de tízet kellett megitatnom vele…
– Hogyan?
Az nagyon sok!
– Igen, az első két Martini után már nem volt kifogása az új póz ellen, de további nyolc kellett hozzá, hogy hajlandó legyen felvenni a szájkosarat…
Vicc: Szőke nő ül a kocsiban, megáll egy kereszteződésnél, ahol behajol egy csöves:
– Hölgyem van egy cigije?
– Igen.
Feleli a szöszi és átnyújtja a bagót.
Megy tovább, majd megint megáll egy kereszteződésnél.
Ugyanaz a csövi behajol:
– Tüze is van?
– kérdi a csöves.
– Igen.
Feleli a szöszi és átnyújtja az öngyújtót.
Megy tovább, majd megint megáll egy kereszteződésnél.
Ugyanaz a csövi behajol:
– Egy százasért megmondom – mondja a csöves -, hogy kell kimenni a körforgalomból!
Vicc: - Miért nem tudja a bolond felszántani a folyót?
– ???
– Mert nincsen vízilova.
Vicc: Hogy van az – kérdi egy nő a múzeumban – hogy csak a férfiszobrok vannak...
– Hogy van az – kérdi egy nő a múzeumban – hogy csak a férfiszobrok vannak fügefalevéllel betakarva?
– Úgy, hogy a női szobrokon nem tudta a művész mire akasztani őket…
Vicc: Miben fürdenek az etióp gyerekek?
– ???
– Pohárban.
Haza ér a férj a fárasztó melóból:
-Szívem,ma nem mondhatsz rosszat a főztömre – szól a feleség a tv elől.
-Biztos ez?
-Persze.
Ma ugyanis nem főztem…
Két barát beszélget:
– Tegnap olvastam az újságban, hogy New Yorkban 10 millió patkány van.
– Normálisak ezek az amerikaiak?
Megszámolják, ahelyett hogy kiirtanák őket?
Móricka fut az annyjához:
– Anyu!
Az apu megint részeg!
– Honnan veszed ezt kisfiam?
– Azt mondta, szeret minket!
Székely a fiával fekszenek a sátorban
– Te maszturbálsz édes fiam?
– kérdi a székely az éjszaka közepén.
– Bevallom édesapám, hogy én.
– Na és jutottál-e valamire?
– Bevallom édesapám, hogy nem.
– Na, akkor talán próbáld meg a sajátoddal.













