Szőke nős viccekViccek

Vicc: Egy szőke nő meséli a barátnőjének: – Képzeld, egy jó tündér…

Egy szőke nő meséli a barátnőjének:

– Képzeld, egy jó tündér megállított ma, és azt mondta választhatok, hogy mit kívánok tőle, mi kell jobban:

jó memória, vagy nagy mellek!

– És melyiket választottad?

– Már nem emlékszem.

Vicc: Kohn bemegy Grün cukrászdájába, és látja, hogy az ajtóra az van kiírva:

“Zsidókat nem szolgálunk ki”.

– Grün, te teljesen megőrültél?

Nem szolgálod ki a saját néped?

– Te Kohn, te még nem kóstoltad az én süteményeimet…

Vicc: Isten elhatározza, hogy nyaralni megy

Megkérdi az angyalokat, szerintük hová kéne mennie.

– Uram, talán menj a Marsra!

– Á, tízezer éve voltam ott.

Borzasztó hely.

– Akkor talán menj a Plútóra!

– Voltam ott ötezer éve.

Jó hely, de nagyon hideg van.

– Talán menj a Földre!

– Dehogyis, oda semmiképp!

Kétezer éve is voltam ott, összejöttem egy názáreti csajjal, aztán emlékeztek mennyi bonyodalom lett belőle…

Vicc: Miért megy a kátrány focimeccsre?

– ???

– Szurkolni.

Vicc: Móricka hosszasan leskelődik a szülei hálószobájának kulcslyukán…

Egyszer csak elvörösödik és mérgében ölével az ajtóba csap:

– És még ezek akarnak pszichológushoz küldeni azért, mert szopom az ujjam…

Vicc: Egy óra alatt hét korsó sört hajtottál le

Én még vízből sem tudnék ennyit meginni.

– Hát vízből én sem.

Pistike hazatérve az iskolából lelkesen meséli a papájának:

– Képzelt, azt tanultuk az iskolában, hogy némelyik állatnak minden télen új bundája van.

– Pszt, halkabban, nehogy ezt az anyád meghallja…!

Osama Bin Laden elmegy a jósnőhöz

– Látom a jövőt!

– mondja átszellemülten a jósnő.

– Egy amerikai nemzeti ünnepen fogsz meghalni!

– Melyiken?

– kérdi a terroristavezér döbbenten.

– Teljesen mindegy, mikor halsz meg, az a nap amerikai nemzeti ünnep lesz!

Mit jelent sziú nyelven a “windows”?

– ???

– Fehér ember várni homokóra.

Bemegy az indián a kávézóba...

Bemegy az indián a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar.

Így szól a pincérhez:

– Én kérni kávé!

– OK főnök, rögtön hozom.

– mondja a pincér.

Kihoz egy nagy bögre kávét, amit az indián egyhajtásra kiiszik.

Ez után az indián fogja a bölényszart, feldobja a levegőbe és belelő a puskával a közepébe, majd elmegy.

Másnap reggel az indián újra bemegy a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar és újra így szól a pincérhez:

– Én kérni kávé!

– Hohó, Főnök, mi még mindig a tegnapi hagyatékát pucoljuk, mi a franc folyik itt egyáltalán?

Az indián szerényen mosolyogva így szól:

– Én járni topmenedzser tréning :

Bemenni iroda, meginni kávé, szétlőni szar, ráhagyni többiekre takarítás és nap hátralevő részében eltűnni…

A dagadt tanárnő a gyerekeket kérdezi:

– Na, ki tudja megmondani nekem, hogy mit ad nektek a tyúk?

– Tojást!

– Nagyon jó!

És azt meg tudjátok mondani, mit ad nektek a kecske?

– Kecsketejet!

– Bravó!

És mit ad nektek a tehén?

– Mindenféle rohadt házifeladatot meg dolgozatot!

Egy nagyon mérges katona megy oda az őrmesteréhez:

– Őrmester, az igaz, hogy maga azt terjeszti rólunk, hogy mi ketten a kantin mögött csókolóztunk?

– Nem, ugyan, én nem terjesztek semmi ilyesmit!

Mire a katona:

– Hát akkor az van őrmester, hogy valaki meglátott minket!

Szerinted hány éves lehet a mamám?

– kérdi a feleség a férjtől.

– Drágám, én zenetanár vagyok, nem régész.

Betegkönyvemet takarékkönyvre cserélném

Jelige:

Az egészség a legdrágább kincs.

A frissen felvett alkalmazott először megy dolgozni a munkahelyére

A főnöke meleg kézfogással üdvözli, majd azt mondja neki:

– Nos, az első feladata az lesz, hogy megfogja a seprűt és kitakarítja az irodát!

A dolgozó felháborodva:

– De uram, én egyetemen tanultam hosszú évekig!

– Jól van, értem.

Akkor megmutatom, hogyan kell ezt csinálni…

Tudja mi jár azért, ha hamisan tanúskodik?

– kérdi a bíró a tanútól.

– Persze, hogy tudom, egy vadonat új Mercedest ígértek érte!

Stirlitz kilépett a Gestapo épületéből:

– Daszvidanyja!

– vetette oda az őrnek, majd rögtön elgondolkodott, hogy nem hibázott-e.

A roma lop egy fadorongot az erdőből

Elkezdi faragni, már félórája farag, amikor jön a komája:

– Hé, Gazsi, mit faragsz?

– Hintalovat a drága kicsi fiamnak.

Egy óra múlva jön a felesége:

– Gazsi, mi lesz ebből?

– Baltanyél.

Két óra múlva jön a kisfia:

– Apu, mit faragsz?

– Fogpiszkálót, ha ezt is el nem cseszem!

Az etióp kisgyerek horgászik

Kifog egy aranyhalat.

Ne egyél meg, teljesítem két kívánságodat!

Mire a kisgyerek:

– Só és bors.

A rendőr megállít egy srácot, és a jogosítványt kéri tőle

– Hogyhogy jogosítvány?

Azt hittem, azt csak 16 év felettiek kaphatnak.

Miről ismerik meg a székelyt a budapesti vidámparkban?

– ???

– Bicskával eszi a vattacukrot.

Hogy hívják a részeg fáraót?

– ???

– Rumszesz.

Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?

– Hát ez rettenetes!

Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

Két fiatal elmegy a szexológushoz

– Doktor úr kérem, van egy nagy szexuális problémánk.

Bemutathatnánk?

– Bemutatni…?

Kérem, ahogy gondolják… Tessék, ott a heverő.

A fiatal pár belekezd a dologba, és a szexológus csak ámul-bámul az aktuson.

Amikor túl vannak rajta így szól:

– Ez egészen remek aktus volt, hol itt a probléma?

– Sehol, csak saját lakásunk nincs, a szálloda meg drága…

Egy kék ló begaloppozik a kocsmába, rácsap a pultra és megkérdi:

– Whiskey van?

Mire a kocsmáros unottan:

– Miért?

KÉK LÓ VAN?

Egy fiatal, csinos szőke hölgy ül az állatorvosi rendelőben és egy...

Egy fiatal, csinos szőke hölgy ül az állatorvosi rendelőben és egy palotapincsit simogat a kezében.

Odamegy hozzá egy férfi és ezt mondja:

– Szívesen lennék a kutyája helyében!

– Nem hiszem, épp kiheréltetni viszem…

Kisgyerekek az iskolában:

– Képzeld, van egy kiskutyám!

– kezdi Sanyika.

– Nekem kettő macskám van!

– mondja Pistike.

– Ez semmi, mondja Zolika.

– A tesóm egy majom, apám egy barom, anyám egy tehén és képzeljétek, az anyukámnak meg rákja van!

Ki az abszolút hülye?

– ???

– Aki az utolsó forintjaiból pénztárcát vásárol.

A pszichológushoz bejelentkezik a fiatal mama

– Doktor úr!

Azt hiszem, túl szigorúan neveltem a gyerekemet, és most nem tudom, mit csináljak.

– Asszonyom, miből gondolja, hogy baj van a gyerekkel?

– Hát csak abból, hogy amikor mások a nevét kérdezik, az válaszolja:

Pistike Nemszabad.

Ez itt a szép pici piros szád… Ez a két alma a mellecskéd… Itt a szép...

Ez itt a szép pici piros szád… Ez a két alma a mellecskéd… Itt a szép, sima hasikád… Ez meg a…

– Józsi!

Most dugunk, vagy leltározunk?

Mondja mennyi ideig tart az út Budapestről Győrig?

– Körülbelül két óra.

– És azt megmondaná, hogy Győrtől Budapestig meddig tart az út?

– Jaj, ilyen hülyeséget hogy lehet kérdezni?

Természetesen az is ugyanannyi ideig, két óráig tart!

– Nana, ez nem olyan egyértelmű!

– Hiszen Újévig Karácsonytól csak egy hét telik el, de Újévtől Karácsonyig már jóval több…

A tűzoltók 1978-as sztrájkja alatt a brit hadsereg látta el a tűzoltási és...

A tűzoltók 1978-as sztrájkja alatt a brit hadsereg látta el a tűzoltási és egyéb feladatokat.

Január 14-én London déli részéről egy öreg hölgy hívta őket, mivel a kedvenc macskája csapdába esett egy magas fa tetején.

A katonák imponáló ügyességgel szedték le szegény állatot a fa tetejéről.

A néni meginvitálta őket egy teára, amit a hős katonák el is fogadtak.

Miután megitták teájukat, búcsút intettek és halálra gázolták a megmentett macskát.

Bíróságon a vádlott nem akar leülni, tehát a bíró megkérdi tőle:

– Vádlott, nem ül le?

– Nem uram, fogok én még eleget ülni.

Rendőr egy reggel fekete karszalaggal jelentkezik szolgálatra az őrszobán

Részvétteli kollégáinak szipogva meséli, hogy az éjjel meghalt az anyja.

Másnap reggel megint bemegy dolgozni, de már a másik karján is fekete szalag van.

Mindenki szörnyülködve érdeklődik, hogy mi történt már megint, mire a rendőr nagy nehezen lekűzdi a zokogást, erőt vesz magán és meséli:

– Képzeljétek, este hívott az öcsém, és neki is meghalt az anyja…

Mi a különbség egy megkopaszodott angol és egy megkopaszodott skót között?

– Az angol elmegy az összes kozmetikushoz, egy vagyont költ hajnövesztő szerekre és még egy parókát is vesz.

– A skót pedig azonnal eladja a fésűjét.

Képzeld el, hogy vége a munkaidőnek, kilépsz a kapun, és hirtelen ezt hallod:

– pity… pity… pity…

Körülnézel, de nem látsz semmi olyat, ami pittyegne.

Hirtelen erős késztetést érzel, hogy NE szállj fel a buszra.

Elindulsz keresztül a városon, útközben hallod:

pity… pity… pity…

Körülnézel, de nem látsz semmit.

Közben kiérsz a városból, és erős késztetést érzel, hogy térj le az útról, be az erdőbe.

Mész az erdőben a sűrű lombok között, megintcsak hallod:

pity… pity… pity…

A pittyegés egyre csak erősödik, már-már szinte elviselhetetlen!

Majd egyszercsak kiérsz egy tágas mezőre, ahol a pittyegés megszűnik!

MIÉRT?

Mert a mezőn a pitypang…

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás