Székely viccekViccek

Vicc: A székely bácsi elmegy a városba, és lát egy hatalmas plázát…

A székely bácsi elmegy a városba, és lát egy hatalmas plázát.

Megcsodálja az épületet, majd bemegy.

Az első boltban lát egy tévé készüléket, ami ránézve kiszúrja az árcédulát:

200.000 forint.

A bácsi csodálkozik:

– Emlékszem, régen 10.000 forintért adták.

Az eladó a bácsihoz lép:

– De hát azóta megváltozott a technológia!

– mondja.

A bácsi hátravágja a fejét:

– Hát ez úgy néz ki, mint a régi, csak jobban világít.

Elmegy a következő boltba, ahol tévét kínálnak 400.000 forintért.

Kérdezi a bácsi:

– Miért ilyen drága?

– Mert ez már internetes, meg okos!

– feleli az eladó.

A bácsi felhúzza a szemöldökét:

– Akkor ez már okosabb, mint én?

– Hát persze!

– mondja az eladó.

– Hát ez meg hogy néz ki, ha pont engem tud okosabbá tenni?

– kérdi a székely bácsi, majd otthagyja a boltot.

Rá egy hétre elmegy a plázába újra, és bemegy egy harmadik boltba, ahol talál egy tévét 600.000 forintért.

Kérdi az eladótól:

– Mi van ebben a tévében, hogy ennyire drága?

– Ez már a legújabb technológia!

– feleli az eladó.

– Hát lehet, de szerintem ezt a régi tévéteket nem tudja megverni.

– Hát az biztos, hogy nem fog, hiszen az nem internetes!

– mondja az eladó.

A bácsi megvonja a vállát:

– Hát lehet, de a régi tévé nézett valamit, és nem csak villogott, mint ez!

A szőke nő és a pék

Egy szőke nő bemegy a péknél, és kérdezi:

– Kérem, van friss kenyere?

A pék válaszol:

– Igen, most jött ki a sütőből.

A szőke nő elgondolkodik, majd mondja:

– Akkor kérek egy kilót, de ne forró legyen, mert megéget!

A tanár és a diák

A tanár kérdezi a diákot:

– Miért késett meg az óráról?

A diák így felel:

– Mert az órám nem működik.

A tanár kérdezi:

– Hát mit csináltál vele?

– Megpróbáltam visszajutni az időben, de nem sikerült.

A múlt és a jövő

Két barát beszélget:

– Te, te mit csinálnál, ha 20 évvel fiatalabb lennél?

– Hát, még megélhetném a fiatalságomat!

– De hát mondtad, hogy már így is volt fiatal!

– Hát, talán még jobban élvezném!

A doktor és a páciens

A páciens bemegy a doktorhoz, és mondja:

– Doktor úr, fáj a fejem!

A doktor kérdi:

– Mióta?

– Hát ma reggel óta.

– És mit csináltál előtte?

– Hát vágtam a füvet.

– Akkor lehet, hogy az a föld miatt van… – Igen, és az is fáj, hogy hova kellene eltenni!

A feleség és a férj

A férj kérdi a feleségét:

– Drágám, mit szeretnél vacsorázni?

A feleség válaszol:

– Azt hiszem, egy jó kis pizsama-partira vágyom!

– De drágám, az éttermek nem főznek pizsamát!

– Hát akkor rendelj valami finomat és öltözz be!

A szomszéd és a horgászat

A szomszéd elkezd horgászni a folyón.

Három óra horgászás után megjelenik a felesége:

– Na, mesélj, mennyit fogtál?

– Hát, még semmit, de olyan jó itt lenni!

– Te, ez tényleg egy jó horgászhely!

– Hát persze, épp most pihentem ki az egész évet!

A kisfiú és a dadus

A kisfiú a dadusához fordul:

– Dadus, amikor nagy leszek, én is ügyvéd akarok lenni!

– Miért?

– Hát, mert akkor mindig igazam lesz!

– Édes fiam, ügyvédnek nem ez a lényege!

– Hát de, mert apa úgyis mindig ezt mondja!

A vadász és a róka

A vadász felfedez egy rókát, és lőni készül.

A róka megszólal:

– Hé, várj!

Ha nem lősz rám, megmondom, hol van a legfinomabb csirke!

A vadász csak néz:

– De hát tudom, ahol a csirkék vannak!

– Igen, de azt nem tudod, hol a legnagyobb a csirke!

A székely és a ló

A székely bácsi megveszi a lovát, és hazafelé igyekszik.

Két óra múlva találkozik a szomszédjával.

– Na miért vagy ilyen fáradt?

– kérdi a szomszéd.

– Hát megvettem a lovat, és most nem akar hazajönni a magával!

– Kérdezd meg tőle, hogy miért nem jön!

– Már megkérdeztem, de csak annyit mondott, hogy ott a réten, nem én, az a gazda!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás