Szőke nős viccekViccek

Vicc: Egy szőke nő elmegy a boltba venni valami jó videófilmet. Hosszas…

Egy szőke nő elmegy a boltba venni valami jó videófilmet.

Hosszas válogatás után sikerül is kiválasztania egyet.

Kifizeti, hazamegy, majd beteszi a kazettát, azonban a várt film helyett csak mindenféle sztatikus zörejek hallatszanak a hangszóróból, a képen pedig csak a nagy üresség látható.

Felháborodva felhívja a boltot:

– Ma vettem egy videófilmek, és most látom, hogy nincsen rajta semmi.

– Nagyon sajnálom – mondja az eladó.

– Természetesen azonnal kicseréljük Önnek.

Mi a kazetta címe?

– Valami “Fejtisztító szalag”.

Vicc: Bemegy felvételizni a jelölt a rendőriskolába

Megkapja az első kérdést:

– Mennyi egy meg egy?

– 11!

– vágja rá egyből.

– Ez nem egészen az, amire gondoltam, de bizonyos logika alapján még elfogadható!

– mondja a vizsgabiztos.

– A következő feladat:

nevezzen meg két napot!

– Tegnap és holnap!

– mondja magabiztosan a felvételis.

– Igazából én a hét napjaira gondoltam – mondja a vizsgáztató.

– De ez a megoldás se rossz.

Na, itt a döntő kérdés:

kik ölték meg Dózsa Györgyöt?

A jelölt hosszasan gondolkodik, majd mondja:

– Ezt sajnos nem tudom.

– Jól van fiam, mivel eddig jól szerepelt, kap egy esélyt.

Menjen haza, és holnapig próbáljon rájönni a megoldásra!

A vizsgázó elindul hazafelé, útközben betér a törzshelyére egy kupica pálinkáért.

A csapos megkérdi tőle:

– Na, hogy sikerült a vizsga?

– Egész jól.

Képzeld, már egy gyilkossági ügyet is rámbíztak!

Vicc: Egy újságíró sokat ír a skót fogadós fukarságáról

Egyszer találkoznak, és azt mondja a vendéglős:

– Uram, ha Ön még egyszer azt meri írni az újságában, hogy én zsugori vagyok, akkor soha többé nem kérem kölcsön a lapot a vendégeimtől!

Vicc: Miről vitatkozik két politikus egy kidőlt fánál?

– ???

– Hogy jobbra vagy balra dőlt.

Vicc: Hopkins időjós volt az egyik tévétársaságnál

Bár képzett meteorológus volt, gyakran téves előrejelzéseket adott.

Miután az egyik helyi lap cikket írt róla, hogy az elmúlt évben 300 alkalommal tévedett, kirúgták az állásából.

Hopkins elutazott egy másik államba, ahol szintén időjósnak jelentkezett egy tévétársasághoz.

A jelentkezési lapon állt a következő kérdés:

– Miért hagyta ott előző munkahelyét?

Igy válaszolt:

– Mert nem felelt meg nekem az időjárás.

Vicc: Egy férfi kap egy ingyenjegyet a focibajnokság döntőjére

Sajnos a jegy a stadion legtávolabbi helyére szól, ahonnan semmit sem lát.

A félidőben észreveszi, hogy a pályához közel van egy üres szék.

Odatolakszik, és megkérdezi az üres hely mellett ülő férfitől:

– Uram, szabad ez a hely?

– Igen, ez a feleségem helye, de most nem tudott eljönni.

Tudja, 30 éve nősültem, de ez az első alkalom, hogy egyedül jöttem.

– És nem tudott hívni helyette egy rokont vagy barátot?

– Sajnos nem, mindenki a temetésén van.

Hitler felszólal a raboskodó zsidókhoz:

– Emberek!

Disznóvágás lesz az éjjel!

– Éljen!

Éljen!

– örülnek a zsidók.

– Kuss disznók!

Katonák az udvaron

A táborparancsnok beszédet tart:

– Emberek, ez a laktanya nem az enyém, és nem is másé:

ez a miénk!

Egy hang a tömegből:

– Adjuk el!

Skót hirdetés:

“Elvált úr keres olyan hölgyet, aki be tud fejezni egy megkezdett sálat!

Mit parancsol, uram?

– Mindegy, csak nagy legyen, hideg, és sok vodka legyen benne.

– Na, akkor jöjjön, bemutatom a feleségem.

Kocsmáros az enyhén részeg vendégnek:

– Azt hiszem, mára már eleget ivott, uram!

– Ugyan már ember!

Ma vesztettem el a feleségemet!

– Bocsánat, nehéz dolog elveszteni egy feleséget!

– mondja megértően a csapos.

– Igen, sőt, egy ideig úgy nézett ki, hogy majdnem lehetetlen!

Móricka kikéreckedik énekórán vécére

Látja, hogy ég a vécé, fut vissza az órára, és mondja a tanárnak:

– Tanár úr kérem, ég a vécé!

– Móricka, énekórán csak énekelve szabad beszélni!

– Subidubi lálálá, ég a budi!

Az orvoshoz beállít a beteg, és azt mondja:

– Doktor úr, nagyon rosszul érzem magam, azt hiszem nem érem meg a holnapot.

A doktor megvizsgálja, aztán így szól:

– Ostobaság, amit beszél.

Nincs semmi baja, képzelődés az egész.

Maga csak képzeli, hogy beteg.

A beteg eltávozik, és másnap reggel valóban meghal.

Amikor az orvos meghallja, megcsóválja a fejét.

– Érdekes, mire nem képes a képzelet ereje!

Ki az abszolút gazdag?

– ???

– Aki a madárijesztőre is nercbundát ad télen.

A matektanár sétálgat egy áruházban, és találkozik régi tanítványával

– Hát te fiam, mit csinálsz errefelé?

– Tudja, tanár úr, enyém ez az áruház meg a szemben lévő is.

– Ne viccelj velem!

Háromszor buktattalak meg matematikából.

Fogalmad sincs a számolásról, hogyan tudnál te egy áruházat üzemeltetni?

– Egyszerű ez tanár úr – feleli a volt diák.

– Veszek valamit, mondjuk 500 forintért, aztán eladom 1500-ért.

Na, hát ez a 27% az én hasznom.

Stirlitz megy az erdőben, amikor megreccsen a bokor

– Legközelebb nem hagyom otthon a pisztolyomat – gondolta Stirlitz.

– Legközelebb?

– gondolta a medve.

Egy fiatalember eltéved egy kis faluban, valahol Wales területén

Találkozik egy falusi öregemberrel.

Megkérdezi az öreget, hogy hogy hívják, de az öreg nagyon feldühödik a kérdésen, és így szól:

– Látja azokat a házakat ott?

Mindet én építettem.

És házépítő Jones-nak hívnak?

Egy fenét!

Látja azokat a vasúti síneket ott?

Azokat is én építettem.

És vasutas Jones-nak hívnak?

Egy fenét!

Látja a hidat a folyón?

Azt is én építettem.

És hídépítő Jones-nak hívnak?

Egy fenét!

Viszont hosszú idővel ezelőtt megdugtam EGY birkát…

Bemegy az indián a kávézóba...

Bemegy az indián a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar.

Így szól a pincérhez:

– Én kérni kávé!

– OK főnök, rögtön hozom.

– mondja a pincér.

Kihoz egy nagy bögre kávét, amit az indián egyhajtásra kiiszik.

Ez után az indián fogja a bölényszart, feldobja a levegőbe és belelő a puskával a közepébe, majd elmegy.

Másnap reggel az indián újra bemegy a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar és újra így szól a pincérhez:

– Én kérni kávé!

– Hohó, Főnök, mi még mindig a tegnapi hagyatékát pucoljuk, mi a franc folyik itt egyáltalán?

Az indián szerényen mosolyogva így szól:

– Én járni topmenedzser tréning :

Bemenni iroda, meginni kávé, szétlőni szar, ráhagyni többiekre takarítás és nap hátralevő részében eltűnni…

Két székely fát vág az erdőben

Azt mondja az egyik:

– Te, tudod-e, mi az a vagánykodás?

– Nem tudom.

A székely földobja a baltát, alááll, és az utolsó pillanatban ugrik el a leeső fejsze alól.

– Na látod, ez a vagánykodás.

A másik székelynek megtetszik a dolog, így másnap a fiával megy ki az erdőre, gondolja megmutatja, mit tanult.

– Fiam, tudod-e mi az a vagánykodás?

– Nem tudom.

A fickó feldobja a baltát, alááll, majd amikor el kellene ugrani megbotlik, és agyonüti a balta.

A fiú egyedül megy haza.

Otthon az anyja:

– Apád hol van?

– Még kinn vagánykodik az erdőben.

Egy fickó üvöltve rohangál az építkezésen

– Mi történt?

– kérdeze tőle a mester.

– Egy tégla ráesett a lábamra.

– Ezért kell így üvöltened?

A Józsira tegnap rádőlt az egész fal, és még csak meg se mukkant.

Nő:

Jó volt a szeretkezés.

Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé.

Aggódom.

Vajon miről gondolkozik?

Biztos a kapcsolatunkról.

Ó jaj, ráncolja a homlokát.

Biztos döntésre jutott.

De nem szól.

Csak összeszorítja ajkait.

Mérlegel, számítgat.

Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk.

Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam.

Nem szól semmit.

Csak néz felfelé szigorú arccal…

Férfi:

Ott a plafonon az a légy.

Mászkál.

Vajon hogy a francba nem esik le?

Az agresszív kismalac sétálgat a városban:

– Rohadt meleg, rohadt Nap, rohadt emberek, rohadt autók.

Bárcsak minden köddé válna…

– Rohadt köd!

Az ügyvéd temetésén az egyik ügyvédkolléga felfigyel egy kisebb csoportra...

Az ügyvéd temetésén az egyik ügyvédkolléga felfigyel egy kisebb csoportra, akik a többi meghívottól elkülönülve beszélgetnek.

Odamegy hozzájuk, és megkérdi:

– Önök rokonok?

– Nem, mi mindannyian a kliensei voltunk.

– És ennyire tisztelték, hogy eljöttek leróni a kegyeletüket?

– Á nem, csak meg akarunk bizonyosodni róla, hogy tényleg meghalt…

A kalauz hazamegy, majd szól a fiának:

– Gyere fiam, rázd az asztalt, írni akarok!

Miért nem szeretik a cigányok a Szovjet zászlót?

– ???

– Mert sok rajta a szerszám.

Mondja, mit főz magának az anyósa?

– Mindig ugyanazt:

bosszút forral!

Jean, maga a tökéletes inas

Már harminc éve minden este pontban hatkor felhozza a teámat az emeleti szobámba, és soha egy cseppet sem löttyintett ki.

Árulja el, hogyan képes ezt megcsinálni?

– Ó uram, nagyon egyszerűen.

A lépcső alján felszívom a pofazacskómba, majd amikor az emeletre érek, óvatosan visszaköpöm.

Egy autós elüt egy rendkívül kövér gyalogost

A helyszínre érkező rendőr megkérdezi:

– Miért nem kerülte ki?

– Nem volt annyi benzin a tankban.

Jézus sétál az erdőben, mikor hallja, hogy valaki borzasztóan sír

Elindul a hang irányába s látja amint egy öreg ember keresgél valamit, s közben keservesen sír.

Jézus így szól:

– Miért sír annyira, jóember?

– Nagy az én bánatom, elhagytam a kisfiam!

– Ezen segíthetunk, volt-e valami különleges ismertetőjele?

– Bizony volt.

Mindkét kezébe szög volt beleütve!

Jézus térdeire rogyik, s kitárja karjait:

– Édesapám!

– PINOKKIÓ!

!

!

Mi a különbség a bűn és a vétek között?

– ???

– A kefélést elkezdeni bűn, de abbahagyni vétek.

Széttéplek, mint etióp gyerek a segélycsomagot!

Mi 8 hobbit?

– ???

– Egy hobbájt.

Mért visel a maffiózó napszemüveget?

– ???

– Nehogy fény derüljön az igazságra!

Egy gazdag pasi bemegy a bárba, leül egy asztalhoz

A szomszéd asztalnál egy szőke bombázó ül egyedül.

A férfi rendel egy üveg italt a nőnek.

Nemsokára a nő visszaküldi az italt, a címkéjén egy levéllel:

“Ahhoz, hogy ezt az italt elfogadjam, rendelkezned kell egy Mercedessel, 1 millió dollárral a bankban és 20 centinek a gatyádban.”

A férfi elolvassa, majd mellékeli a saját levelét:

“Van 2 Mercim, 2 millió dollárom a bankban, de a kedvedért nem fogok 10 centit levágni…”

Hogy hívják a szerencsés nindzsát?

– ???

– Máz Lee.

A pöspök a székesegyházában bérmál

Mielőtt elkezdené a misét, észreveszi, hogy rossz a mikrofon.

– Baj van a mikrofonnal!

– mondja.

A hívek, akik nem hallották a püskök szavait, azt hitték, hogy a misét kezdte el.

Így válaszoltak a köszöntésre:

– …és a te lelkeddel!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás