Egy roma pasi áll a tóparton és vele szemben a túlparton egy szőke nő meztelenül napozik.
Arra megy a jó tündér és mondja a cigánynak:
– Jó kedvemben vagyok, ezért most kívánhatsz 3-at.
Erre a cigány:
Első kívánságom hogy legyek fehér, a második, hogy legyenek szárnyaim és, hogy átrepülhessek a tavon a szőkéhez, a harmadik pedig, hogy kerüljek be valahogy a szőke nő lábai közé.
Erre a tündér egy kis gondolkodás után azt mondja :
– Hát akkor legyél intimbetét!
Vicc: Amikor Chuck Norris beszél mindenki odafigyel rá
És meghal.
Vicc: Chuck Norris lánya elvesztette a szüzességét...
Chuck Norris lánya elvesztette a szüzességét, de Chuck Norris visszaszerezte neki!
Vicc: Hogyan oltasz egy szinkronszínészt?
-Hangember vagy!
Vicc: Egy szőke nő bemegy a cipőboltba
Azt mondja az eladónak:
– Elegáns szandit szeretnék venni, lapos sarokkal.
Az eladó azt kérdezi:
– Mihez óhajtja viselni?
– Egy alacsony, de igen gazdag úrhoz.
Vicc: Az apa elhatározza, hogy meglátogatja a kollégiumban lakó fiát
Felül a vonatra, és péntek éjszaka meg is érkezik a kollégiumba.
Becsenget, majd amikor egy álmos hang megszólal a kaputelefonba, megkérdezi:
– Itt lakik Kovács János?
– Igen, rakja csak le a kapu elé, majd reggel fellocsoljuk – hangzik a válasz.
Egy karambol ügyében folyik a tárgyalás a bíróságon
A vádlott ügyvédje szólítja a tanút:
– Uram, ugye, ön látta, hogy történt a baleset?
– Igen, jól láttam.
– Megmondaná, körülbelül milyen messze állt az ütközés helyétől?
– Igen.
Pontosan 5 méter 20 centire voltam tőle.
– Honnan tudja ezt ilyen pontosan?
– Onnan, hogy amikor a két kocsi összeütközött, elővettem egy mérőszalagot és lemértem a távolságot.
Tudtam, hogy valamelyik idióta a bíróságon úgyis megkérdezi majd.
A cigány felszáll a buszra és leül egy öreg néni mellé
Ahogy leül, szellent egyet.
– Na de kérem!
– mondja a néni, erre a cigány:
– Nem kell kérni, ingyen van.
Eltelik kis idő, hát a cigány újra fingik egyet.
– Ez hallatlan!
– mondja a néni, erre a cigány:
– Az, de szaga az van!
Apa én hogy születtem?
-Anya szült meztelenül!
Milyen a hangulat az intenzív osztályon?
– Eszméletlen :)













