– mi a különbség a teve és a nő között?
– nem tudom…
– te sem vagy vmi válogatós !
!
Vicc: A faluba vezetik be a villanyt
Hogy jobban menjen a munka, versenyt hirdetnek az oszlopállító brigádok között.
Még a rendőrök is beneveznek.
Este számlálás, jön az első brigád.
– No, mennyi?
– Nyolc.
– Szép munka.
– Jön a következő brigád
– Mink 11-et állítottunk le.
– Húú, igen jó!
Jönnek a rendőrök.
– Hát ti mennyit ástatok le?
– Mi?
Kettőt !
– Kettőőőt…?
Hát a többiek mind 8-10-et ástak le!
– Az igaz … De azokéból mennyi kilátszik
Vicc: Miért nincs a nőnek a nemi szerve a
fején?
-mert akkor minden hónapban
agyvérzést kapna.
Vicc: Feleség a férjnek:
– Nézd, hogy háborog a Tisza!
– Persze, mert most dobtam bele a süteményt, amit anyád sütött!
Vicc: Sebész az idõs bácsihoz a kórházban:
– Pistabácsi maga nem babonás ugye???
– Nem fiam!
!
!
!
– Az jó mert mátol minden reggel csak ball lábal tud majd felkelni!
Vicc: mit mond SP mikor belenéz a tükörbe?
:O
hmm ki ez a jó csaj?
Két rendőr beszélget!
-Te a jobbal azt egy b-vel vagy két b-vel írják??
– Írd hárommal, biztos ami biztos!
Egy nagyvállalatnál a HR-menedzser egy fiatal hölgyet...
Egy nagyvállalatnál a HR-menedzser egy fiatal hölgyet, mint jelentkezőt kérdezget:
– Kisasszony, mi az Ön iskolai végzettsége?
– Pénzügyi és Számviteli Főiskola, plusz egy év külföldi tanulmányok, mindez jeles eredménnyel.
– Milyen gyakorlattal rendelkezik?
– Kettős és mérlegképes könyvelés, SAP, számítógépes ismeretek.
– Családi háttere?
– Hajadon, 24 éves.
– Tervei, elképzelése a jövőjét illetően?
– Az Önök vállalatánál szeretnék karriert építeni.
– Kisasszony, az elmondottak alapján eddig Önt találtam a legalkalmasabbnak a meghirdetett állás betöltésére.
Ekkor a HR-menedzser benyúl a fiókjába, s előhúz egy 105 D-s melltartót, majd átnyújtja a jelöltnek.
– Szíveskedjék ezt kitölteni, és az állás az Öné!
A székely legény udvarolni megy a szomszéd faluba
El is kéri az apjától a biciklit.
Mondja az öreg!
Fiam,odaadom,de nesze ittvan ez a doboz vazelin,és ha megdörren az ég jol kend be,nehogy megrozsdáljon nekem.
El is ment a fiú.
Odaért,ép vacsoráztak,a fiú is leült velük enni.
… Befejezték az evést.erre azt mondja a lány apja
Az fog mosogatni,aki hamarabb megszólal!
Mindenki hallgat!
Erre mitgondol a legény,felrakja a lányt az asztalra,és jól megkeféli.
Az öregnek már vöröslik a feje de nem szol semmit.
Továb halgat a család.
Erre felkapja anyosát,és istenmáriáson megkeféli.
Az öregnek már füstől a feje,de nemszol semmit.
Egyszercsak megdörren az ég.kapja a fiú a vazelint,erre megszólal az öreg
Jóvan fiam,én mosogatok!
!
!
Rendőr levelet ír
Odamegy a mási, aszongya:
– Áhá levél… kinek írod?
– Magamnak.
– S mi áll benne?
– Mittomén, még nem kaptam meg…














