Viccek

Viccek: – mi a különbség a teve és a nő között?- nem …

– mi a különbség a teve és a nő között?

– nem tudom…

– te sem vagy vmi válogatós !

!

Vicc: A faluba vezetik be a villanyt

Hogy jobban menjen a munka, versenyt hirdetnek az oszlopállító brigádok között.

Még a rendőrök is beneveznek.

Este számlálás, jön az első brigád.

– No, mennyi?

– Nyolc.

– Szép munka.

– Jön a következő brigád

– Mink 11-et állítottunk le.

– Húú, igen jó!

Jönnek a rendőrök.

– Hát ti mennyit ástatok le?

– Mi?

Kettőt !

– Kettőőőt…?

Hát a többiek mind 8-10-et ástak le!

– Az igaz … De azokéból mennyi kilátszik

Vicc: Miért nincs a nőnek a nemi szerve a

fején?

-mert akkor minden hónapban

agyvérzést kapna.

Vicc: Feleség a férjnek:

– Nézd, hogy háborog a Tisza!

– Persze, mert most dobtam bele a süteményt, amit anyád sütött!

Vicc: Sebész az idõs bácsihoz a kórházban:

– Pistabácsi maga nem babonás ugye???

– Nem fiam!

!

!

!

– Az jó mert mátol minden reggel csak ball lábal tud majd felkelni!

Vicc: mit mond SP mikor belenéz a tükörbe?

:O

hmm ki ez a jó csaj?

Két rendőr beszélget!

-Te a jobbal azt egy b-vel vagy két b-vel írják??

– Írd hárommal, biztos ami biztos!

Egy nagyvállalatnál a HR-menedzser egy fiatal hölgyet...

Egy nagyvállalatnál a HR-menedzser egy fiatal hölgyet, mint jelentkezőt kérdezget:

– Kisasszony, mi az Ön iskolai végzettsége?

– Pénzügyi és Számviteli Főiskola, plusz egy év külföldi tanulmányok, mindez jeles eredménnyel.

– Milyen gyakorlattal rendelkezik?

– Kettős és mérlegképes könyvelés, SAP, számítógépes ismeretek.

– Családi háttere?

– Hajadon, 24 éves.

– Tervei, elképzelése a jövőjét illetően?

– Az Önök vállalatánál szeretnék karriert építeni.

– Kisasszony, az elmondottak alapján eddig Önt találtam a legalkalmasabbnak a meghirdetett állás betöltésére.

Ekkor a HR-menedzser benyúl a fiókjába, s előhúz egy 105 D-s melltartót, majd átnyújtja a jelöltnek.

– Szíveskedjék ezt kitölteni, és az állás az Öné!

A székely legény udvarolni megy a szomszéd faluba

El is kéri az apjától a biciklit.

Mondja az öreg!

Fiam,odaadom,de nesze ittvan ez a doboz vazelin,és ha megdörren az ég jol kend be,nehogy megrozsdáljon nekem.

El is ment a fiú.

Odaért,ép vacsoráztak,a fiú is leült velük enni.

… Befejezték az evést.erre azt mondja a lány apja

Az fog mosogatni,aki hamarabb megszólal!

Mindenki hallgat!

Erre mitgondol a legény,felrakja a lányt az asztalra,és jól megkeféli.

Az öregnek már vöröslik a feje de nem szol semmit.

Továb halgat a család.

Erre felkapja anyosát,és istenmáriáson megkeféli.

Az öregnek már füstől a feje,de nemszol semmit.

Egyszercsak megdörren az ég.kapja a fiú a vazelint,erre megszólal az öreg

Jóvan fiam,én mosogatok!

!

!

Rendőr levelet ír

Odamegy a mási, aszongya:

– Áhá levél… kinek írod?

– Magamnak.

– S mi áll benne?

– Mittomén, még nem kaptam meg…

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás